Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: landmoon , waitu , Vanished Man Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 42 Misafir - 45 Masaüstü
5 sn
235.500
Cevap
1.165
Favori
11.785.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ohal sürecinden sonra bekle dış ekonomiyi takip et türkiyedekini etme onlars göre 1 tl = 5 $ eğer borç alma durumu veya özelleştirme durumu olmaz ise euro 20 tl yi bile görürse şaşırma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadjimurat H kullanıcısına yanıt
    Adamlarin basbakanda aradiklari vasif dusuk profilli olmasiydi. Secimlerini iyi yapmislar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prinergy

quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

quote:

Orijinalden alıntı: Prinergy

İslam devletinin hazırladığı video. Doların zalim yükselişini anlatıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=6INX-TwkBsM&t=117s

Teröristlerle islamın adını yan yana koymayın. Cehennem zebanilerinin hazırladığı videoymuş.

Yoo kardeşim yanılıyorsun. Gerçek islam bu.

Kusura bakma kardeşim benim bildiğim müslüman müslamanın canını almaz. Sunni , Şii diye de ayırmaz, farklı namaz kılıyor diye de kimseye kıymaz. Onun bunun karına , bacısına göz dikmez.

Müslümanlığın başlangıcında savaşları vb şeyleri örnek olarak getireceksen , hiç boş yere onla gelme =) Hatırlatayım yıl 2016 ve dünyada 2 milyara yakın müslüman var, aynı şartlarla ve durumla değerlendiremeyiz.

• Krizden kurtulmak için ona buna zam yapılıyor bu ülkede :D Abi ne ilginç ülkeyiz.
  • Siyasal islamin batışını izlemek o kadar zevkli ki anlatamam.
    Herkesin mukaddesi dini kullana kullana siyaset yapanlar, kaderin cilvesini yaşıyorlar.
    Akpli değilim ama 18 yılda anasol-m ve akp nin ülkeyi getirdiği acınası duruma üzülüyorum. İyi ki akpye bırak oyu bir ufak his bile beslememişim. En azından bu batışta en ufak katkım yok. Elhamdülillah dini adi siyasete alet etmedim. İyi ki...
    Ha dolar mi o dolar çok yükselir aklınız şaşar. Bu ülkeye 1 çivi mi çakmışlar diyerek 66 milyar dolarlık özelliştirme yapanlar şu an satacak birşey bulamıyorlar. Eee 14 yılda sen satabilecek ne çivi çaktın derler adama bak 14 yılda ne yaptıysan kimse talip bile olmuyor. En azından demokrat hükümetler ülkeye 66 milyar dolar satacak fabrika tesis yapmış. Sende hazıra konmuşsun. Satsana osmangazi köprüsünü 5 milyar dolara katma değer getirsin hadi. Sonuçta kıskanıyorlar değil mi...

• Dolar zaten artıyor bunun trump ile ya da başkanlıkla alakası yok

• Yıl sonu tahmini 3.65

• quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

Dolar zaten artıyor bunun trump ile ya da başkanlıkla alakası yok

Aynen zaten bizim cebimizde tl var dolar artıyorsa Amerika düşünsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akpliler hala tam istikrar krizin olmadıgını savunuyor.bazı oportunist kırması arkadaşlar burda azıcık muhalefetlik yapıp ilk sandıkta kafayı kuma gömüp akpye oy atacakalar eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haciz mahallinde raks -- 2 Aralık 2016; 0:29:45 >
  • mbs02 kullanıcısına yanıt
    Şu an ki iktidar yerine herhangi biri gelse bundan beter ne yapabilir? Dostumuz kalmadı herkese takığız,ekonomimiz çöktü. O çok emin olduğunuz Avrupa Birliği blöfümüzü yemedi. Bizimkiler de kardeş ayağı çektiği Suriyelileri aslında nasıl gördüğünü belli etti. Neymiş kapıları açarmış. Sanki insan değilde hastalık,virüs bu Suriyeli mülteciler. Bir insan bu kadar içten pazarlıklı bu kadar koltuk sevdalısı olmaz kardeş. Biraz da eleştirmeyi öğrenin artık. Akp nin seçmeni eleştirmeyi beceremediği için bu noktadayız zaten. Kusura bakmasın kimse ama Akpnin elindeki tek koz dindi. Malesef bizim insanımız birisinin iyi veya kötü olmasından önce dinine baktığı için ve kendi kendilerine peygaberliği daha doğrusu hilafeti geri getirdikleri için şu an bunları yaşıyoruz. Tepemizdekilerde hala sorumlusu kendileri değillermiş gibi hatta sanki böyle bir sorun yokmuş gibi davranıyorlar. Millette biraz utanma olur ya,kardeşim çık de ki evet şu an zor bi durumdayız ve çözmeye uğraşıyoruz. Bu kadar basit o dakikdan sonra kim ne dicek sana. Ama yok illa salak salak konuşucaklar,yok dolarla bir şey almayın yok tl harcayın. Kardeşim sen önce kendi yaptığın köprüden dolar isteme ondan sonra bana karış. Sen önce almanyadan yüz bin eurolara aldığın zırhlı mercedesler yerine Türk üretimi zırhlı araca bin ondan sonra benim harcamama arabama karış. Bunca şey varken sizin gibi seçmenler de hala eleştiri ve uyanma yerine aman yerine şu gelse ne olur ki canım kafası yaşıyosunuz. Sanki geleceği görme yetiniz var da olacakları biliyormuş gibi. Zaten bu ülkeyi şu günlere sürükleyen sizin gibi acizledir başkaları değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: road35

quote:

Doların artması amerikanın yararına adamların alım gücü artıyor. Neyin kafasındasınız. Bizim cebimizde tl yok ayrıca dolardan kırılma tl var

• Hala bu konuda bile islamı suçlayanları okudum ya acıyorum Yemin ediyorum .
  • Arkadaşlar dolar yükseliyor sözü sizi kandırmasın! Tv lerde tl değer kaybediyor diyemeyecekleri için dolar yükseliyor deniyor. Dolar biraz yükseliyor ama tl ciddi değer kaybediyor bu yüzden euro/dolar/sterlin dörtnala koşuyor görünüyor! Yabancı elini eteğini ülkeden çekmeye çalışıyor ciddi para çıkışları var! Ben sağcılar gibi memlekette herşey yolunda bunlar geçecek demem ama solcular gibi battık aman gidiyoz da demem ancak şu bir gerçek, bizi yönetenler ateşle oynuyorlar!
  • 80.S.5.5 kullanıcısına yanıt
    Anlama problemin var demek ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: haciz mahallinde raks

akpliler hala tam istikrar krizin olmadıgını savunuyor.bazı oportunist kırması arkadaşlar burda azıcık muhalefetlik yapıp ilk sandıkta kafayı kuma gömüp akpye oy atacakalar eminim

Malesef AKP tabanında RTE yi ve hükümeti sevmeyip "Ama istikrar bozulmasın" diyen tipler de var. Bunlar gidip oy veriyolar.

Başkanlık gelmezse ülke biter dedi RTE. İnan sırf bu laf için gidip Başkanlık için oy verecek koyunlar çok var.
  • quote:

quote:

dolar artmıyor bizim ekonomi çöküyor. arkadaş bunu demek istemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

quote:

quote:

quote:

Doların artması amerikanın yararına adamların alım gücü artıyor. Neyin kafasındasınız. Bizim cebimizde tl yok ayrıca dolardan kırılma tl var

Dolar artmıyor, TL değer kaybediyor. ABD'nin alım gücü artmıyor, bizim alım gücümüz azalıyor. Cahile anlatır gibi anlattım. Anladın mı?

Ahrazlık kronik sanırım. Dolar artıyor. heceliyorum Do-lar ar-tı-yor.
    ₺ değer kaybetmiyor.
    Ben de ahraza anlatır gibi anlattım ama anladın mı diye sormuyorum umudum yok senden.

• quote:

Orijinalden alıntı: C.H.N

Arkadaşlar dolar yükseliyor sözü sizi kandırmasın! Tv lerde tl değer kaybediyor diyemeyecekleri için dolar yükseliyor deniyor. Dolar biraz yükseliyor ama tl ciddi değer kaybediyor bu yüzden euro/dolar/sterlin dörtnala koşuyor görünüyor! Yabancı elini eteğini ülkeden çekmeye çalışıyor ciddi para çıkışları var! Ben sağcılar gibi memlekette herşey yolunda bunlar geçecek demem ama solcular gibi battık aman gidiyoz da demem ancak şu bir gerçek, bizi yönetenler ateşle oynuyorlar!

Batmadık zaten henüz. Hala kurtulabiliriz. FAKAT zihniyet değişmeyeceği için malesef batmamız olası.
  • Bu arada euro 3.73 ü gördü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-61C3BA498 -- 2 Aralık 2016; 0:38:31 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

quote:

quote:

quote:

Dolar artmıyor, TL değer kaybediyor. ABD'nin alım gücü artmıyor, bizim alım gücümüz azalıyor. Cahile anlatır gibi anlattım. Anladın mı?

Ahrazlık kronik sanırım. Dolar artıyor. heceliyorum Do-lar ar-tı-yor.
    ? değer kaybetmiyor.
    Ben de ahraza anlatır gibi anlattım ama anladın mı diye sormuyorum umudum yok senden.

Ya bi sus be. Bi sus. 10 yıldır foreksle ilgileniyorum. Bütün dolar grafikleri önümde.

Bütün TL grafikleri önümde. Tek tek sana SS atabilirim istersen.

Madem sırf Dolar artıyor. Şunu bana açıkla

Euro değer kaybediyor dolara karşı. Bu dolar arttığından dopru.

Ama Euro o zaman neden deli gibi TL ye karşı uçtu bugün? Rekor kırdı?

Pound TL paritesine bak

Türk lirası Japon Yeni paritesine bak...

Türk Lirasının geçerli olduğu bütün çapraz kurlarda Türk Lirası tepe taklak...

Doların arttığı gerçeği doğru ama bu TLnin dünya çapında deli gibi geğer kaybettiği gerçeğini değiştirmiyor.

Bütün döviz paritelerinde Türk Lirası ÇAKILDI.

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.