Şimdi Ara

Dolandırıldım. Ne yapmalıyım? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
1.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Giden gitti sen ondan ümidini kes dostum.. O elindeki sahte dolarların senın olmadıgı nereden malum ? Elinde bi belge yok fatura yok telefonun senın oldugu nereden belli ?

Bu soruları ben sormam ama karakoldakiler soracak yani...
  • Geçmiş olsun, bir bardak soğuk su için. Para işlemini bankamatikten halletseydiniz keşke.
  • polise git anlat durumu parayada yuz kişi ellemesin parmak izi için fazladan yormayın polisi senin telefonun peşine değilde asıl sahte para izini süreceklerinden emin olabilirsin tl ve dolar konusunda cok hassaslar nedense bu sırada tel geri donerse ne ala ama arkadasların dediği gibi bi bardak su iç polis için adamı tarif etmeni isteyeceklerdir robot resim vs ama parmak izinden yakayı ele verirler ama senin teli coktan satmıslardır alan adamdan alamazsın pasaporta kayıt ettirildikten sonra ben ona yurt dısından getirttim vs ayagına yatarlar acele polise git baskasının canı yanmasın ...
  • Sahte parayı nasıl anlamadın ona şaşırıyorum.
  • Farklı bir hesaptan i 2000 küsür liralık bi cihaz ilanı ver yine.Sanki gerçek ilanmış gibi baya detaylı olsun forumdan birinin verdiği ilanlardan resim al oraya koy.(izin alarak tabi,bi sakıncası yok gerçi...)

Bu Allah'sız köpek senin verdiğin bu ilandaki yeni numarayı muhtemelen 1 hafta içinde yine arar.Adam günlük 2000 tl kâr yapıyordur bu şekilde belki de.Neyse.Seni aradıktan sonra uzunçayır falan diye tutturursa başta ısrar et başka yerde olsun orası bana uzak falan diye.Yani her türlü rolünü iyi yap.Hatta mümkünse senin yerine bi kardeşin , arkadaşın falan konuşsun ki adam anlamasın.Sonra o arkadaşını görüşmeye yollarsın , sen de 9-10 arkadaşınla uzaktan izlersiniz bunları 3erli gruplar halinde.görüşürken adam yalandan telefonu inceleyecektir , o sırada basıcaksınız alıcaksınız adamı.10 kişi gidilir ne olur ne olmaz belki dolandırıcının da 2-3 köpeği vardır arkada.Bu numarayı bi dene derim.Ararsa ne ala , aramazsa yapacak bişey yok.

Tabi sen yine karakola git , üstüne de bu numarayı dene ama.Tabi adam ararsa , ki bence %50 arar.

• Ava giden avlanir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.