Şimdi Ara

dolandırıldım mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar taşındığım yer türksat kablo net olmadığından aboneliğimi iptal ettirdim. daha sonra ttnet yada türk telekomdan aradılar beni. kampanyadan bahsettiler 98 TL ye bende pahalı dedim o zaman Dsmart ta şöyle bir kampanyamız var dedi ve 72 TL ye abone olabileceğimi söyledi. kabul ettim. dün dsmarttan birisi geldi modem ve uydu alıcısı getirdi. ancak kurulumu yapmadı. burda hat yok telekomdan gelip sizin eve hat çekecekler dedi. kabul ettim ve sözleşmeyi imzaladım. sonradan anladığım kadarı ile telekom ile dsmart birlikte iş yapıyorlar ama alakayı çözemedim.

• Hayır hocam dmsart türktelekom alt yapısını kullandığı için öle demişler size dsmart en uygun fiyatı verir her zaman tv+ internet olarak bir sıkıntı yok
  • Umarım dediğiniz gibidir dün akşam yorumları okudum forumda aynı şeyi yaşayanlar dolandırıldık vs demişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turk telekom d-smart ile iş birliği yapmaz d-smart altyapısını kullanıyor telekom firma vs önermez ihtiyacıda yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslan4658

Umarım dediğiniz gibidir dün akşam yorumları okudum forumda aynı şeyi yaşayanlar dolandırıldık vs demişler
    Hocam noldu sorun çıkmadı değilmi
  • kesin09 kullanıcısına yanıt
    Problem yok Hocam dün hallettiler Telekom dan gelip. Sorunsuz bir şekilde devam. Umarım hep böyle gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslan4658

Umarım dediğiniz gibidir dün akşam yorumları okudum forumda aynı şeyi yaşayanlar dolandırıldık vs demişler
    edit sorun cözülmüs. yazdigima gerek kalmadi mesajim silinmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaanDE34 -- 8 Ekim 2018; 2:23:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.