Şimdi Ara

Dolandırıcıyı Yakalayıp Kölem Yaptım (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
33
Favori
229.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam mükemmel bir detaysın helal olsun
  • Bunu yakalayıp dövmek lazım aslında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ver savcılığa yak hayatını. Bi kere böyle halt yer dersin ki cahillik etmiş, kafası karışmış affedeyim diyebilirsin. Ama 2 seneden fazladır yüzlerce kişiyi dolandırmış bu haysiyetsiz, bunun affı maffı olamaz. Ömrü boyunca yaptığının cezasını çekmesi lazım

• Valla hocam inanılmaz hoşuma gitti ama o mesajlar nedir en sondaki.

Direkt savcılığa neden vermediniz, savcılığa vermeyerek siz de suça ortak oluyorsunuz bunun farkındasınız dimi?

Ayrıca konuda adınız da geçiyor, forumdan birileri bir dilekçe yazsa siz de suçlu konumuna düşersiniz.

Bence yarın ilk iş yapmış olmak için bile olsa karakola giderek kısaca bir dilekçe doldurmak. Hayatta nolacağı belli olmaz. Bu adam yakalanır sonra hesaplara bakarlar sizin mesajları görürler, paraları falan. Sonra derler ki sen şikayetçi oldun mu? Olmadıysan vay haline.

Ama gidip bir dilekçe yazsanız kısaca en azından bakın benim dilekçem var diyebilirsiniz

Bunun gibi bir şirkette çalışan biri olarak yorumumu dikkate alın lütfen
  • Çok eğlendim bu eline sağlık son bi altın vuruş yapıp engellediği dolandırdığı tüm kişilere bu linki atmanı şikayet etmelerini sağlarsan harika olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Savcılığa vermediyseniz yazıklar olsun. Adamdan siz 150₺ kurtarıyorsunuz ama geçmişte işlediği suçlar yanına kar kalıyor. Ve daha vahimi gelecekte işleyecekleri için daha dikkatli olup farklı şifreler kullanacaktır.

• Hikaye taında okudum mübarek. Ne uğraşmışsın ders olur ona heralde.
  • Parani aldigina gore ifsa et goster ailesine kendim kurtuldum deyip onceki dolandirilanlarin acisini almamak olmaz

• Helal olsun.

• Bu kadar uzun yazıp konu açma gereği duyduğun için harcadığın zamana bakılırsa DH de seni kölesi yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 12 Kasım 2018; 15:3:1 >
  • Hemen savcılığa gidip ikiniz hakkında da suç duyurusunda bulunuyorum

• naturl kullanıcısına yanıt
    Bu ülkede nelere ceza verilmiyor biliyorsunuz 😂 6 aydan 2 yıla kadar yazdin direk bırwktım okumayı :)

• Konuya gelen kanser en kanser tip;

1- karşim iyi güzelde sen de suç işlemişin ya şifrelerini heyklemişsin en az 37472948 yıl yatarsın

( kesin daha önce yüzlerce lira tartaklandı )

2- dolandırıcıyı savunan tipler

• Adamsın

• Güzel benzetmişsin Allahsız lavuğu ama gene de bütüüün bu olanların üzerine bu herifi şikayet etmezsen gene birilerinin canını yakacak, her şey harika ama peşini bırakırsan yazık yani...
  • Tebrikler Güzel Kardeşim.

Bende 1 tl için bile neler neler yapıyorum..
    Keriz yerine koyan olduğunda çok fena intikam alıyorum..

Seni tekrar takip ederim. Dilerin bu ahlaksızlarla bir daha muhatap olmazsın.
  • İlgili yerlere bildirmek zorundasın ki geçmişteki bütün dolandırılanlarada ulaşılsın, zararları giderilsin ve gelecekte kimse dolandırılmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steganography -- 12 Kasım 2018; 15:34:37 >
  • İyi yapmışsın. 4 tl yi hergün 50 krş olarak göndermeside ayrı bi ****lik olmuş. hoşuma kaçtı.

ama keşke savcılıga verseydin. yüzlerce kişiyi dolandırdıgına şahit olmuşsun. savcılıga verseydinde aklı başına gelseydi keske. bu olayın üstünden 1 kaç hafta geçince tekrar dolandırmaya devam edicek
  • Adam onlarca kişiyi dolandırmış ve büyük ihtimal dolandırmaya devam edecek şikayetçi olsaydınız veya ailesine gerçekten bir mesaj atsaydınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.