Şimdi Ara

Dolandırıcı vatan bilgisayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vatan bilgisayar tarafından dolandırıldım kartım bozuk diye aldılar paramı da iade ettiler ama kartımın fiyatı yükselmişti ama sonradan kontrol edeyim dedim ne göreyim garanti devam ediyor meğer bozuk değilmiş aradan baya zaman geçti sistemden düşmesi gerekmiyor mu bu şerefsizler yüzünden sistemi elden çıkardım kredi ile almıştım mağdur ettiler beni firmaya dava açmayı düşündüm ama başıma bela olurlar diye vazgeçtim zaten parada yok aq 😀😀 şimdi elimde eski agp ekran ddr ram var bunlar ile sistem yapmaya çalışıyorum anakart işlemcim eksik beni bu duruma düşüren firmanın Allah belasını versin artık güvenip sıfır kasada toplamak gelmiyor içimden bir başka sorunda aldığım kartın daha önceden garantisi başlamış ben bu şerefsizler yüzünden şuan 6 7 aydır bilgisayar kullanmıyorum zaten piskolojik rahatsızlığım var birazda olsa kafamı dağıtıyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faa235 -- 15 Aralık 2020; 12:32:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayrıca ürün değişim ya da para iadesi olacak diye mail attılar buraya kadar her şey normal neyse firmaya gittim ürün değişim olacak diye bu arada kartım hakkında hiçbir bilgi verilmedi sonra elimizde aynı ürün yok fark verip başka ürün alabilirsiniz ya da para iadesi yaparız dediler arada 500 600tl oynuyor bu arada kartım fiyatı artmış ama adamlar benim faturaya bakıyor müşteri hep mağdur aynı ürünün farklı modeli vardı onu bile vermediler neymiş o benim kartla aynı fiyatta değilmiş aslında aynı fiyatta ama hiçbir şekilde ikna edemedim sinirden elim ayağım titremeye başladı neyse para iadesi aldık ama almaz olaydım hiçbir şekilde kart almadım fiyatlar yükselmişti sonra elimde başka bir parça daha vardı onu da iade etmek istedim bu firmanın ben de iğnesi kalmasını istemedim ama onu da kabul etmediler servise gider 20 gün beklersiniz servis onay verirse iade yaparız dediler zaten 2ay bekledim 1ay daha beklersem kafayı yerdim herhalde şimdi boş kasayla bakışıyoruz😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faa235 -- 14 Aralık 2020; 17:39:22 >

• Artık ürünün başkasına satıldığına kesinlikle eminim böyle firmalardan uzak durun ürün aldığınız zaman garantiyi kontrol edin firmanın ne dediğine bakmayın onlara kalsa fatura kesildiği an garanti başlar ama satıcı aynı şeyi söylemiyor 6 aylık kart sattı bana şerefsizler Allah belalarını versin ayrıca ürün aldığınız zaman kontrol ettirin yoksa 1 günlük bile olsa iade almıyor itler servise yolluyorlar...

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.