Şimdi Ara

Doğuş Otomotiv'in Bana Söylediği Şeyler Doğru mu ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yaklaşık 50 bin km den sonra dizel kendini amorti etmeye başlıyordu diye hatırlıyorum.
  • benzinli bir passat almanız durumunda (122 ps )

bir depo ile ortalama 700 km gidebileceğinizi varsayalım

yılda 6000 km / 700 = 8,57 adet Full depo

70 litre* 4,67 = 327 TL

8,57* 327 = 2802 TL = yılda harcıyacağınız benzin tutarı

benzin-dizel arasında 10.000 TL fiyat farkı var.

10.000 / 2802 = 3.5 yıl yapar.

görüldüğü gibi 5 yıl o para size benzin olarak yetmez.. ki 6000 diyorsanız onun üzerinde daha fazla km de yaparsınız illaki.. buda sürenin 3 yıla inmesine sebep olur.
  • 1.4 140 hplik motor ne zaman gelecek bence onun gelmesini bekleyin derim aceleniz yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Bakalım şimdi:
    VW ciler konuya konusunu başlattı (14 gün önce, 2:39:14) Yarın sabahtan gidip bayileri dolaşacağız şuanda kararımız; VW PASSAT 1.6TDI DSG COMFORTLINE Beyaz Renk Bu araç hakkında yorumlarınızı alabi... Mesaja git »
    Passat 1.6 Tdi Comfortline Alınır mı ? konusunu başlattı (6 gün önce, 10:28:30) Passat 1.6 Tdi Comfortline Alınır mı ?... Mesaja git » Çok Zordayız Lütfen Bir Bakın konusunu başlattı (6 gün önce, 5:41:55) %90 Özürlü raporum var. Araba alacağız fakat babamlar karar veremedik bir türlü. İndirimsiz 75.000-80.000 TL bütçemiz var. Bu fiyata göre bize hangi a... Mesaja git »
    Doğuş Otomotiv'in Bana Söylediği Şeyler Doğru mu ? konusunu başlattı (2 sa. önce, 7:00:49) Bugün Bir AVM'deki Doğuş Otomotiv'in standına uğradık. Passat hakkında konuştum Beyaz Renk ve İçi Bej Passat istedik Mayıs Sonunda gelir dedi. Beyaz R... Mesaja git »
    Burada ne görüyoruz?
    Mercimek çorbası.
    Konu üstüne konu konu üstüne konu.
    Yarın gelecek ne yapmalıyız diye yeni konu açacak.
    Ben buradan başlayayım ilk cevabı vereyim.
    Velin gelsin,sen aşarsın bizi çünkü.

Harikasın dostum. Milletide çok güzel uyutmuş ve herkes ciddi ciddi buna cevap vermiş. Bravo insanlarada. Yani sen olmasan Shadow, belki bende ciddiye alıp cevap verecektim.

Ne güzel ama, 18 yaşında Passat alabiliyor. Şimdi çıkıp der ki, babama alıyoruz.

Ama gerçekten EĞİTİM ŞART!!! HATTA NİCK'İN DE YAZDIĞI GİBİ EĞİTİM SHARD!!! ÇÜNKÜ GÜZEL TÜRKÇEMİZDE ŞARD DEĞİL, SHARD YAZILIR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CAD34 -- 21 Ocak 2013; 7:27:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: egitim_shard

Bugün Bir AVM'deki Doğuş Otomotiv'in standına uğradık. Passat hakkında konuştum Beyaz Renk ve İçi Bej Passat istedik Mayıs Sonunda gelir dedi. Beyaz Renk İçi Bej fabrika çıkışı yok özel şipariş vermelisiniz ve Mayıs sonunu bulur dedi. Ayrıca özel sipariş vereceğiniz için aracın 1/3 fiyatını yaklaşık 25.000 TL'yi peşin almam gerekiyor dedi. Biraz sohbetten sonra siz yılda ne kadar KM yapıyorsunuz dedi bizde 6 Bin civarı dedik oda size Dizel gitmez gereksiz siz benzinli alın aradaki 8 Bin lira farkı bankaya yatırın atm kartı alın her benzin alacağınızda o atm kartından alın 5 sene yeter size benzin parası dedi falan filan işte. Bizim isteğimiz son olarak Beyaz Renkli İçi Bej 1.4 TSI 122PS DSG Cam Tavan'lı araç oldu fakat Mayıs sonunu bulur dedi elimde Siyah İçi Bej TSI 1.4 araç var onu vereyim dedi. Siz ne diyorsunuz bu konuda istediğim arabayı Mayıs'a kadar bekleyecekmiyim gerçekten doğrumu söylemiş yoksa EREL OTOMOTİV'e bir uğrayayım mı ?

sevgili arkadaşım bu firma ülkemize sadece ön siparişle araç getiriyor getirip tonlarca yığıp oradan eritme yapmıyor

getiripte satamadıkları da elimizde var dedikleri modellerden ibaret.

beklemek her koşulda gözüküyor yani.

veya fabrika yetişemiyor çok satılıyormuş durumları yok.

• VW 'leri beğeniyorum ama Doğuş Otonun satış politikasına ayrı bir hayranım.
    Adamların araç almaya gelenleri kırbaçlayıp tek ayakta sıraya dizmedikleri kaldı bir tek. Bir araç için 2 ay ( bazen daha fazla) sıra beklemek... Şu an için anlayamıyorum belki ilerde anlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Bakalım şimdi:
    VW ciler konuya konusunu başlattı (14 gün önce, 2:39:14) Yarın sabahtan gidip bayileri dolaşacağız şuanda kararımız; VW PASSAT 1.6TDI DSG COMFORTLINE Beyaz Renk Bu araç hakkında yorumlarınızı alabi... Mesaja git »
    Passat 1.6 Tdi Comfortline Alınır mı ? konusunu başlattı (6 gün önce, 10:28:30) Passat 1.6 Tdi Comfortline Alınır mı ?... Mesaja git » Çok Zordayız Lütfen Bir Bakın konusunu başlattı (6 gün önce, 5:41:55) %90 Özürlü raporum var. Araba alacağız fakat babamlar karar veremedik bir türlü. İndirimsiz 75.000-80.000 TL bütçemiz var. Bu fiyata göre bize hangi a... Mesaja git »
    Doğuş Otomotiv'in Bana Söylediği Şeyler Doğru mu ? konusunu başlattı (2 sa. önce, 7:00:49) Bugün Bir AVM'deki Doğuş Otomotiv'in standına uğradık. Passat hakkında konuştum Beyaz Renk ve İçi Bej Passat istedik Mayıs Sonunda gelir dedi. Beyaz R... Mesaja git »
    Burada ne görüyoruz?
    Mercimek çorbası.
    Konu üstüne konu konu üstüne konu.
    Yarın gelecek ne yapmalıyız diye yeni konu açacak.
    Ben buradan başlayayım ilk cevabı vereyim.
    Velin gelsin,sen aşarsın bizi çünkü.

Kardeş senden kaçmamış yine
    Ama ilk sayfada eğitim şart demiştim zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.