Şimdi Ara

Doğuş Bergamot Aromalı 1 kg Dökme 25.90₺ Trendyol (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
2.698
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bergamotluya olumsuz yorumlarınızı okuyunca siparişimi iptal edip 2li gurmeyi aldım
  • bergamotlu hiç denmeyenlere şöyle söyliyim bulaşık deterjanlı çay yani leş. çaydan anlamıyordur bunu içen

• MysticDesign kullanıcısına yanıt

+1

ofçay tiryakisine kullanan bilen varmı? sepete ama yorum yapacak arkadaşlar varmıdır

• Trendyol yorumları da iyi olmadığı yönünde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok bulaşık suyu, yok adi çaylara bergamot katıyorlar felan nasıl bir yorumdur bunlar? liptonun early grey çayını yapay bulduğum için sevmiyorum.evde tirebolu42 (siyah paket olan) çaya bergamot karıştırarak içiyorum daha önce kampanyaya denk geldiğim için bu çaydan 2 paket alıp denedim. gayet güzel içilebilir bir çay. piyasada ki bergamotlu çaylardan daha lezzetli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Bunu bilmem ama şunu tavsiye edebilirim.

https://m.trendyol.com/karali-cay/karali-tomurcuk-earl-grey-dokme-cay-1-kg-x-3-adet-p-33729462?boutiqueId=544585&merchantId=106563

Migros Bergomatlıyla tat olarak aynı bu ürün önerdiğiniz, o da Karali üretimi.

Doğuş bergamotluya yorumum ise fazlaca almıştım, şimdi ne yapsam diye düşünüyorum. Lipton Earl grey ile karıştırınca da olmadı. :)

Lipton Earl Grey ve Obaçay Bergamot iyi.

Çaykur tamdem bergamot yok.

Betaçay Bergomat Rüyası'nın aroması yoğun ama abartılı.

• Serciey kullanıcısına yanıt
    Karali üretiyordur dogrudur da aynı kalitede olabilir mi bilmiyorum hocam. Bir sormak lazım. Hususi bu iş için mail atayim adamlara durun
  • Pi kullanıcısına yanıt

Yok içtim biliyorum, onu kastetmiştim.

+ Geçen 3'lü paketi 71'e satıldıydı. Şimdi 110 olmuş fiyatı da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serciey -- 8 Aralık 2020; 15:52:44 >
  • Serciey kullanıcısına yanıt
    Evet benziyor. Ancak psikolojik mıdır nedir karalinin üretimi daha iyi geldi bana. Belki isimsiz tadım yapılsa fark anlaşılmaz. Yazdım adamlara. Bakalım ne diyecekler

Bu arada o kampanyadan 48 liraya 3lusunu aldım. Paylaş Kazan sağolsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 8 Aralık 2020; 17:32:43 >
  • Pi kullanıcısına yanıt

Karali'ye yazsanız bizimki iyi der, Migros'a yazsanız fark yok der. İkisine de yazıp, alınan cevaplarla birbirlerini kapıştırmak lazım. :)

Gerçi, A101 vb. için fason üretim yapıldığı biliniyor tadından, gramajından ama bakalım ne cevap gelecek.

• Kargoya verilen ürün var mı?
  • Bergamot un çok keskin bir tadı ve kokusu olduğu için, çay mı içiyorsunuz başka bir şey mi anlamak zor.

Çayın hası Çaykur Çay Çiçeğidir, pahalı ama harika tadı ve rengi vardır. Henüz demlik poşet olarak çıkarmayan çaykuru da kınıyorum.

• Hocam geçen ofçay'ın hazine paketlerinden getirttim denemek maksatlı. Tadı, rengi ve kokusu gayet hoş. Herhalde bundan sonra alırız diye düşünüyoruz. Ancak bahsettiğinizi denemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 10 yıldır içtiğim en güzel çay karali premium

• mf.kaya M kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam, ofçay tiryakisine ve ofçay hazine aldım bakalım lezzet nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

Son 10 yıldır içtiğim en güzel çay karali premium

forumda bir arkadaş önermişti bu çayı, adını ilk kez duymama rağmen sipariş verdim, trendyolda indirimdeydi, kullandıktan sonraki kararım ise şu; bundan sonra artık bu çaydan başka çaya bakam

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Bergamot un çok keskin bir tadı ve kokusu olduğu için, çay mı içiyorsunuz başka bir şey mi anlamak zor.

Çayın hası Çaykur Çay Çiçeğidir, pahalı ama harika tadı ve rengi vardır. Henüz demlik poşet olarak çıkarmayan çaykuru da kınıyorum.

Çay çiçeği, altınbaş, kamelya vs. (sanki özelmiş gibi hani ufacık minicik paketleri olanlar) çaykurun diğer farklı ad ve paketteki, esasında aynı olan çaylarından ibarettir bana göre.

• Hocam bu marka bakanlığın ifşa ettiği bir marka. Boya maddesi çıkmıştı çaylarında.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.