Şimdi Ara

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ / ANA KONU / 2019-2020 TERCİH DÖNE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Felix Felicis Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
3.553
Cevap
53
Favori
171.802
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ / ANA KONU / 2019-2020 TERCİH DÖNE
Giriş
    3747 Mesaj

hocam öğrencisiyim zaten. ankara kayıt bürosunu aradım onlar okula tel açacaksınız onlar bize faxlıcak sonra biz size yollayacağız dediler
    |
    |
    Gaara34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Öğrencisi olanada bu eziyet fazla olmuş, görmesem inanırım okulluk bi iş olmadan kayıt bürosu da verebiliyor sanırım. Neyse umarım halledersiniz hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 26 Eylül 2014; 0:05:25 >
    |
    |
    Eoudoxias kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ee bir öğrenci belgesi 2 tl olunca okul bunun peşine düşüyor işte
    |
    |
    Gaara34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Fax çekiyor okul öğrenci belgesini diyebiliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

(Telefonu yeni almasaydım) Ben bi uğrayayım şuraya tekrardan en iyisi

İnsanı masrafa sokuyorsun be dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StopDream -- 26 Eylül 2014; 11:48:38 >
    |
    |
    Eoudoxias kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şuan magosadayım. Kayıt işlemleriyle yurt işlemlerimi bitirdim. PDR bölümünü okuyacağım için, eğitim fakültesine gidip araştırmak istedim. Ama fakülte inşaat halindeydi. Çeşitli fakültelerde ders görecekmişiz. Tüm PDR cilere, hepimize geçmiş olsun.

Orijinalden alıntı: StopDream

Bak kardeşim, havalimanına indin ya Ercan'a. Çıkışta DAÜ'den öğrenciler var. Onların yanına gidiyosun ben form doldurmuştum, yeni öğrenciyim diyosun. Sana bi kağıt dolduruyorlar karşılama bilgisiyle ilgili. Otobüsü DAÜ ayarlıyor, gönderiyor. Açıklayıcı olmuştur sanırım? Yani uçaktan inince Kıbhas durağına gitme, DAÜ standına git.
    quote:

Orijinalden alıntı: StopDream

Bak kardeşim, havalimanına indin ya Ercan'a. Çıkışta DAÜ'den öğrenciler var. Onların yanına gidiyosun ben form doldurmuştum, yeni öğrenciyim diyosun. Sana bi kağıt dolduruyorlar karşılama bilgisiyle ilgili. Otobüsü DAÜ ayarlıyor, gönderiyor. Açıklayıcı olmuştur sanırım? Yani uçaktan inince Kıbhas durağına gitme, DAÜ standına git.

tamam kardeşim standa giderim ilk zaten de şu an şehir dışında olduğum için yollıyamadım formu hani sistemler değişik olabiliyor ben karşılama formu doldurmasam değişen birşey olmıcak anlaşılan sadece bireysel sağlıcam ulaşımı mı doğrudur değil mi ?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Aynen öyle, Ercan'dan çık kafayı sola çevir KIBHAS tabelası göreceksin oraya git Mağusa'ya gidicem de tamamdır
    |
    |
    civilengineerr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 123456A1

Şuan magosadayım. Kayıt işlemleriyle yurt işlemlerimi bitirdim. PDR bölümünü okuyacağım için, eğitim fakültesine gidip araştırmak istedim. Ama fakülte inşaat halindeydi. Çeşitli fakültelerde ders görecekmişiz. Tüm PDR cilere, hepimize geçmiş olsun.
    quote:

Orijinalden alıntı: 123456A1

ilk sene zaten derslerin çoğu CL de görüyoruz saadece 1-2 dersi eğitimde gördük daha iyi oluyor eğitim fakultesinin sınıfları bunaltıcı
    |
    |

• Teğmen
    177 Mesaj
    ingilizce hazırlık bitirince herhangi bir belge alıyor muyuz? ingilizce eğitim aldık başarıyla tamamladık gibi..

Evet hangi kuru bitirdiysen o kuru bitirdiğine dair belge alabiliyorsun.Edexcel'di sanırım hazırlığın akredite olduğu kurum.
    |
    |
    dejavu177 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben ygs den tercih yapmıştım kazanmışım %100 burslu fakat kayıt olmadım bugün kayıtların uzadığınıda duydum kayıt olup ingilzice hazırlığı bitirsem o belge benim bir işime yarar mı?
    Ben zaten o ingilizce hazırlığa gitmek istiyorum fakat bu belgenin işe yarayıp yaramadığını öğrenmek
    |
    |
    FurqaN91 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Uluslararası geçerliliği olan bir belge alıcaksın sonuçta işine yarar elbette.Karar senin yinede
    |
    |
    dejavu177 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: dejavu177

Ben ygs den tercih yapmıştım kazanmışım %100 burslu fakat kayıt olmadım bugün kayıtların uzadığınıda duydum kayıt olup ingilzice hazırlığı bitirsem o belge benim bir işime yarar mı?
    Ben zaten o ingilizce hazırlığa gitmek istiyorum fakat bu belgenin işe yarayıp yaramadığını öğrenmek
    quote:

Orijinalden alıntı: dejavu177

Belgeyi ne amaçla kullanacağınıza bağlı. Verecekleri belgenin çokbir geçerliliği yok. Çoğu kurum için TOEFL, IELTS vb. yerlerden sertifika almanız gerekir adam akıllı geçerlilik istiyorsanız.
    |
    |

• Onbaşı
    18 Mesaj
    An itibari ile magosa sinemis yurdundayim. Yurdun bazi bolumleri hala insaat halinde. Yurt neredeyse bos sayilir. Biraz karnim acikti bu saatte nerede yemek yiyebilirim acaba?:)
    Bi de takvimde yarin oryantasyon gununun ilk gunu. Okulda saat kac gibi ve nerede bulunmaliyim? Kacirmak istemiyorum su yabancilik halini bir an once ustumden atmam gerek :)

• Er
    1 Mesaj
    Şu okul başlasın artık
    Daü 2 yurdunda kalan varmı arkadaşlar ?
    |
    |

salamis yoluna çık okula doğru yürü yol üstünde yemek zaten birçok yer görüceksin ama bu saatte ancak dürüm bulursun...
    |
    |
    mgokselyilmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: FurqaN91

salamis yoluna çık okula doğru yürü yol üstünde yemek zaten birçok yer görüceksin ama bu saatte ancak dürüm bulursun...
    quote:

Orijinalden alıntı: FurqaN91

Aynen suan kelin yeri diye bi yerdeyim. 15 lira porsiyon sis kebap. İnternet sifresi mekanin ismi
    Salladim tuttu :)

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Beyler havalar nasıl kıbrısta şuan geceleri soğuk oluyor mu.
    quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Beyler havalar nasıl kıbrısta şuan geceleri soğuk oluyor mu.

Sicak hocam sicak. Tr ye gore 5 derece fark rahat var

SEO
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.