Şimdi Ara

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ / ANA KONU / 2020-2021 TERCİH DÖNE (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.574
Cevap
52
Favori
192.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar.. Magosadan, girneye giden dolmuşların sıklık derecesini ve fiyatını bilen arkadaşlar lütfen bilgi verebilir mi? Şimdiden teşekkürler.
  • FurqaN91 kullanıcısına yanıt
    FurqaN91 kardesim bana kyk yurdunda yedek cıktı 184. sıradayım sence gelir mi sen kacıncı sıradan girdin yardımına ihtiyacım var acil ona göre yurt kaydı falan yapcam?
  • yedek 133.

yeni yurt ekim 31 de teslim alınacak. gelme olasılığı yüksek beyler. 360 kişilik olacak yurt
  • fearfromme F kullanıcısına yanıt
    hocam yeni yapılan kyk yurduna erkekler geçecek ve 360 kişi olacak toplamda..184 çıkmayacak bi rakam değil ama yinede net birşey söylemem mümkün değil...Benim babam kıbrıs gazisi olduğu için öncelik hakkım vardı direk girdim yurda...Okulun kendi yurtlarında yer varsa kaydını yaptır,kyk ya yerleşirsen ücretin bir miktarını geri veriyorlar
  • Anladım hocam 5 ekimde orda olcam ben.
    * Birinci yedek listeden yurda girmeye hak kazanan öğrencilerin kesin kayıtları 29 Eylül - 3 Ekim 2014 (3 Ekim 2014 dahil) tarihleri arasında yapılacaktır. diye yazı yazıyor bunlar şimdi kazanan öğrencilerin kayıtları mı oluyor kafam iyice karıştı :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearfromme -- 31 Ağustos 2014; 19:55:20 >
  • FurqaN91 kullanıcısına yanıt
    kanka benim çıkar mı
  • 164. Yedek
    Napıcaz o zaman kadar nerede kalcaz
  • Kayıt yaptırmayanlar olacak,Yurttan ayrılıp eve çıkanlar olacak,yurttan atılanlar mutlaka oluyor...Çıkar elbet ama işinizi sağlama alın en kötü ihtimalle okulun yurdunda idare edin bir süre sıranız geldiğinizde geçersiniz kyk ya.Verdiğiniz ücretin belli bir kısmını geri ödüyor okul.
  • DGS ile gelecek öğrencilerin kayıt için ne yapması gerekiyor, hangi belgeler lazımdı? Okulun sitesinde bulamadım ama bi yerde gördüğümü hatırlıyorum.
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Size en yakin kayit burosunu arayip kesin bi bilgi alabilirsiniz...myo diplomasi,transkipt,saglik raporu,12 adet resim,adli sicil belgesi,harc ucretini yatirdigina dair dekont bildiklerim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurqaN91

Size en yakin kayit burosunu arayip kesin bi bilgi alabilirsiniz...myo diplomasi,transkipt,saglik raporu,12 adet resim,adli sicil belgesi,harc ucretini yatirdigina dair dekont bildiklerim..

Sağolun hocam, yarın koşturayim şu belgeler için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slhttnshn61

Uluslararası ticaret ve işletmecilik (Türkçe) kazananlar; %80-90 boş olan kitapları uygun fiyattan verebilirim. İlgilenen PM.

Ahahahah Tipik Doğu Akdeniz Üniversitesi öğrencisi

bu arada beyler sıfır pdr 1 . Sınıf kitapları var elimde :D

• quote:

Orijinalden alıntı: MENTALİTA ULTRAS

quote:

Orijinalden alıntı: slhttnshn61

Uluslararası ticaret ve işletmecilik (Türkçe) kazananlar; %80-90 boş olan kitapları uygun fiyattan verebilirim. İlgilenen PM.

Ahahahah Tipik Doğu Akdeniz Üniversitesi öğrencisi

bu arada beyler sıfır pdr 1 . Sınıf kitapları var elimde :D

Napak hacı bundan sonra bi işim yok daü yle. Onun için.

• Merhaba beyler, ev arkadaşları arıyorum. 2 veya 3 kişilik bir evde kalmayı düşünüyorum. 2. senem yeni gelen arkadaşlara her konuda yardımcı olabilirim. 15 gün içerisinde Kıbrıs'a gidip ev bakacağım, kontrat vs ayarlayacağım. Ekim başında da taşınırım. Mağusa'da bir kaç sağlam irtibatım var, güzel bir evde sıkıntı çekmeden kalacağımızı düşünüyorum. Ev ve ev arkadaşı arayan arkadaşlar çekinmeyin, konuşalım, görüşelim.
  • daü yurtlarını iyi bilen arkadaşlar, bu hafta kayıt yaptırcam daü-2 yurdunu önerdiler birde deniz yurdu varmış galiba. 2 kişilik düşünüyorum sizce hangi yurdu seçmeliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder1905

daü yurtlarını iyi bilen arkadaşlar, bu hafta kayıt yaptırcam daü-2 yurdunu önerdiler birde deniz yurdu varmış galiba. 2 kişilik düşünüyorum sizce hangi yurdu seçmeliyim?

geçen sene 1 dönem daü-2 de kaldım. Çok iyi değil ama kalınır. 2 kişilik odalar da 2 tür var, normal iki kişiliklerin tuvaletleri ortak yani 4 kişilik gibi ve yatakları ranza şeklinde (altı masa üstü yatak) özellerin tuvaleti odanın içinde ve yatakla masası ayrı. Deniz yurdu yeni açıldı gidip içini görmedim ama okula 3-4km mesafede ve şehir dışında ama Daü beach club'ın yanında. Emin değilim ama saatte bir otobüs seferi olmalı okuldan yurda(Okulun sitesinden kontrol edebilirsin)
    Daha ayrıntılı sorun olursa sor cevaplamaya çalışırım.

• serkat S kullanıcısına yanıt
    sence hangi yurdu seçmeliyim?
  • Okula gidince yurtları gezip görüp karar veremezmiyiz?
  • Ben sana yurtların durumlarını söyledim, şunu seç demek istemiyorum çünkü sen yaşayacaksın sonuçta . Bu arada yurt kayıtları başladı mı ilk gün git yaptır kaydını yoksa devlette yer bulamazsın özelde de 3-4 bin dolar gibi rakamlar isteyebiliyorlar yıllığına.
    @Önder1905
  • novel ve sinemis yurdu hakkında bilgisi olan var mı? cevaplayan diğer arkadaşlar teşekkür ederim bu arada
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.