Şimdi Ara

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ / ANA KONU / 2020-2021 TERCİH DÖNE (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.574
Cevap
52
Favori
192.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

quote:

Orijinalden alıntı: hayırlıişler

quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

quote:

Orijinalden alıntı: hayırlıişler

EVET DAÜNÜN GENÇ BEYİNLERİİİİİ SORULARINİZ VARSA YARDIMCI OLAYIMMMM NE DİYORUZZZ "FOR YOUR İNTERNATİONAL CAREER" BEST UNİVERSİTY EVERRRRRR

kıbrısın en iyi okulu diyorlar doğru mu kampüs, sosyal hayat olarak ek tercih'te yazabilirim. klasik ama şehir nasıl pahalı mı. birde özel yurtların fiyatları nedir bi detaylı acıklarsan sevinirim

YURT FİYATLARINI GOOGLE AMCAMA SORARAK DETAYLI ÖĞRENEBİLİRSİN AGAMMMM KIBRISTA SOSYAL HAYAT 10 NUMARADIR 1000000 ÖZELLİKLE MAGOSADAAA LEMARDIR KAFEDİR BARDIRRR TAKILIRRRSINIZZZZ İSTERSENİZ GİRNE LEFKOŞA YAPARSINIZZZZ 10 NUMARA MEKANDIR KAMPÜSÜMÜZZZZ HER MİLLETTEN ÖĞRRENCİ VARRR BU BÜYÜK AVANTAJJJJJ DİYECEĞİM OKİ KIBRISA GELECEK ADAM MAGOSAYA GELMELİ THE BEST UNİVERSİTY EVER I GÖRMELİİİİİİİİİİ

gece hayatım fazla yoktur içki, sigara olmadıgından yani. dediğin gibidir umarım cünkü cogu böyle övüyor demişti arkadaşım gidip pişman olup 2.senesinde geri dönmüştü cok pahalı felan demıstı hayat.

peki dostum ögrenci profili felan nasıl genelde ? birde okul oncesi ogrt felan yazıcam şimdi genelde kızların tercih ettiği bölüm bazılarına cazip gelsede bana gelmiyor erkek vardır inş yoksa sap gibi kalmayalım:)

AGA ABARTILDIĞI KADAR PAHALI DEĞİL AMA PAHALO YANİİİİ ÖĞRENCİ PROFİLİ BERBATT BOŞ BELEŞ ADAM ORANI EN YÜKSEK ÜNİLERDEN BİRİDİRRR BU BİR GERÇEKKK GARDAŞ DOĞRUYA DOĞRUUU KIZ ORANININ FAZLA OLMASI İYİ İŞTE NE GÜZELLL ERKRK VARDOR HERHAL BİLGİM YOK YALAN OLMASIN ŞİMDİİİ BÜYİK ŞEHİRDEN GELİYORSAN VE DAHA ÖNCE UFAK BİR YERDE YAŞAMADIYSAN ZOR OLABİLİR ALIŞMAKKK GELİP GÖRECEN ARTIKKKK

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aysegulceliik

Meraba arkadaşlar bende PDRyi kazandım. Ders zorluğu hakkında bilgi verebilecek olan varsa sevinirim :) Yav oryantasyon günleri mi ne oluyomuş sanırım. Yani biz uçaktan iner inmez onları bulabilecek miyiz nası oluyo ya anlamadım ben takıldı aklıma

AMCAM ORYANTASYON GÜNLERİ DEDİKLERİ ŞU GEZİ DÜZENLENİYOR HERGÜN KKTC NİN BELİRLİ BÖLGELERİNE ELİNE KAĞIT VERİYORRLAR ZATEN ÜNİDE ONA GÖRE TOPLANIYORSUNUZ BELİRLİ YERLERDE ORADAN OTOBUŞLER KALKIYORRR GİT DAVSİYE EDERİMMM GÜZEL OLUYORRR JEM GAYNAŞIRSINIZZZZ BENİ ALSALAR BENDE GİDERİM AMA ALMAZLAR AGAG İŞTEEE

• AP AP AP AP AP AP AP AP AP AP AP

• HAYIRLIİŞLER GENÇLERRRRRRRRRRRRRRRR

• arkadaşlar DGS ile daü geçen ve şuanda okuyan var mı acaba?

dgs puanım türkiyeden bir yeri tutmayacak daü tercih etmelimiyim ? %50 burs imkanı da var sayfaların çogunu okudum ama hala kararsızım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßyİsMaİLCaN -- 31 Temmuz 2014; 17:04:37 >
  • ßyİsMaİLCaN ß kullanıcısına yanıt
    Selam ismail kardesim bende dgsden bir yer tuturamiyorum ve dau endüstri muh düşünüyorum ilk tercihtede % 50burs var sen hangi bolum istiyosun

• FurqaN91 kullanıcısına yanıt
    Selam furkan arkadasim bende endüstri muh düşünüyorum bilgilendirirmisin

• ketek21 kullanıcısına yanıt
    mrb bende elektrik elektronik düşünüyorum fakat üni iyi diyende var kötü diyende var. tercih etmesem lisansımı tamamlayamıyorum ne yapsam bilemedim..
  • ketek21 kullanıcısına yanıt
    Hocam hazırlık okudum,bölüme bu yıl geçiyorum,bölümdeki arkadaşlarla sohbetim oldu ne zor ne kolay diyorlar,elektrik ve makinaya göre bi nebze daha kolay ama çok çalışmak lazım yinede heleki dgs ile gelenlerin ayrıca çaba sarfetmesi lazım çünkü sayısal konular oldukça fazla ve bizde yabancıyız myo çıkışlı olduğumuz için...Diğer bölümlere göre Türk öğrenci nufusu oldukça az,buda bana göre avantaj çünkü yabancı arkadaşlarla zaman geçirme ve pratik bakımından.
    Hazırlık bölümü nasıldı peki okulda aldigimiz ing eğitim belli çok zorlandınız mı acaba ?

İlk dönem pek zorlanmadım açıkcası ama ikinci dönem gerçekten yoğun ve zorlayıcı idi...İki Dönemde hocalarımız kaliteliydi pek çok şey kattılar...Eğitim olarak hazırlık iyi diyebilirim hiçbir şüpheniz olmasın siz öğrenmek istedikten sonra hocalar her türlü yardımcı oluyor size...Yabancı arkadaş mutlaka edinmelisiniz ayrıca
    Peki yurtta mi kalıyorsunuz okulun yurtları (paket program )nasıl yemekleri bir iki yorum okudum yemekler hakkında çok kötü demişti

Kredi Yurtlar Kurumu'nun yurdunda kalıyorum,pakette değilim.Yurdun verdiği yemek fişlerini sadece okulun yemekhanesinde kullanabiliyorduk mecburen oradan yedik yani.Allahın gücüne gitmesin ama yemekler gerçekten berbattı.1 kaşık alıp çöpe attığımı çok biliyorum.Bu yıl KYK yurdunun ikinci binası yapılıyor orada yemekhane olacakmış sanırım büyük ihtimal kurtulcaz okulun yemekhanesinden...
    Anladım hocam inşallah sorununuz çözülür.
    Fiyat bakımından uygun fakat 4 yıl okunan gerekli çok uzun dgs için. O bakımdan çok kararsız kaldım

Birde okulun kayıt sildirmek istesem 1 yıllık tüm ücreti ödedikten sonra mı kayıt siliniyor yoksa o ayin ücreti bittikten sonra kayıt silinebilir mi Bilginiz var mı ?

O konuda bilgim yok ne yazıkki,öğrenci işlerini arayıp kesin bir bilgi alabilirsin.

• Kyk 2.yurdun planına baktım yemekhane gözükmüyor seneye devam sanırım okulun yemekhanesine

• Kyk yurdunun kontenjani kacti bilen varmi. Ben basvuru yaptim ama cikip cikmacagi sans isi diger yurtlarda dolmak uzere sanirim nasil yapcm bilmiyorum ya zor durumdayim. Evlerin fiyatida ortada. Sapa oturdum resmen

• calpali3 C kullanıcısına yanıt
    Yeni yapılan bina erkek yurdu olacak ve kapasite 360 kişi eğer dedikleri doğruysa...
  • Bugun İzmir bürosundan okula kaydoldum,yurt olarak da Longson'dayım hayırlı olsun simdiden herkese sorularınız varsa kayıtla ilgili dm atabilrsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felix Felicis

Bugun İzmir bürosundan okula kaydoldum,yurt olarak da Longson'dayım hayırlı olsun simdiden herkese sorularınız varsa kayıtla ilgili dm atabilrsiniz

GARDAŞ BURADAN SORAYIM BENN KAYIT İÇİN NELER LAZIM, YURTLAR NASILMIŞ OKUL HAKKINDA BİRAZ BİLGİ VERDİLER Mİİ YAZDA BİLGİNLENELİMMM

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.