Şimdi Ara

Doğrulama SMS'leri gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben geçen ay hattımı hazırdan faturalıya çevirdim aynı numara ama doğrulama SMS'leri bir türlü gelmiyor. Twitch, Amazon doğrulamaları lazım oldu SMS'ler ulaşmıyor sebebi nedir ve nasıl çözerim?

• Müşteri hizmetleri ile bir görüştünüz mü?

• merhabalar, bu sorunu çözebildiniz mi?

(ben operatör değiştirdim ve telefona da format attım. hangisi problemi tetikliyor bilmiyorum; durumu amazon'a da izah ettim. onlar ısrarla operatör değişikliğinden olduğunu söylüyor.

onlara da dedim, operatör değiştirince sms bloke işlemleri için operatörü değil bankayı arıyorum diye.

şu an için bankalara, kripto borsalara falan giriyorum sıkıntı yok.

hatta yıllardır girmediğim ebay hesabıma bile girdim; ama amazona'a giremiyorum. şaka gibi.

papağan gibi operatörü arayın diyorlar. operatörü de aradım, yapılacak bir şey olmamasına rağmen birkaç ayar yaptılar tedbiden, değişen olmadı.

şaka gibi ya...

hesabı kapatacağım en son)

• Geçen ay kardeşimin hattını Vodafone'a taşımıştık hat açılmıştı ancak SMS gelmiyordu sizin yaşadığınız gibi görüştüm hat aktif olacak denildi hat zaten açıktı anlamadım, 2 gün sonra sorun düzeldi. SMS gelmeye başladı.

• ben sorunumu, twitter AmazonHelp hesabına ilettim. onlar yardımcı oldular sağolsun.

bir form gönderiyorlar, formu doldurunca sms doğrulaması çalışır hale geldi.

ayrıca bir daha böyle problem olmasın diye de sms doğrulamasını kapaatım ve google authenticator doğrulamasını aktif ettim.

• Bendede aynı oluyor, doğrulama SMS leri 2.ci de geliyor, mesaj gönderince ertesi gün birine ulaşıyor , mesajlar geç geliyor bekliyor, arayana meşgul çalıyor, mail WhatsApp bip hepsi bekliyor birsuru sıkıntı var.
  • Turkcell'de bu sıkıntı benimde başıma bugün itibariyle gelmiş bulunmakta. Doğrulama SMS'lerinde sıkıntı var. Şu Turkcell'in sorun üstüne sorun yaşatması artık bezdirdi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.