Şimdi Ara

Doğru düzgün neden oyun yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Can sıkıntısından paylaşarım diye oyun baktım fakat piyasada doğru düzgün oyun yok siz ne oynuyorsunuz merak ediyorum

• http://warofcontinents.com/ yeni başladım geçen burada yazmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendisimben

http://warofcontinents.com/ yeni başladım geçen burada yazmışlar

biraz bahsedermisin oyundan
  • oyun yeni ve çok detaylı kıta seçiyorsun kıtalararası savaş oluyor görevler var etkinlikler ben daha yeni çözüyorum günlük derecelendirme yapıyorlar kemik oyuncu olmana gerek olmuyor zevkli bl bol kaynak var inşaatlar falan öyle haftalarca sürmüyor güzel yani

biraz desteklemek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendisimben -- 10 Şubat 2017; 0:43:41 >
  • Bu konular yaklaşık 2012'den beri açılıyor, ben de aynı şeyi yazıyorum. Her ay yeni MMORPG'ye başlama olayı bitti malesef. İnsanlar LOL, CSGO, Dota gibi oyunları sürekli oynuyorlar, yenilik arayan kalmadı. Twitch'i inceleyebilirsin oyun istiyorsan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diffarensiyel

Bu konular yaklaşık 2012'den beri açılıyor, ben de aynı şeyi yazıyorum. Her ay yeni MMORPG'ye başlama olayı bitti malesef. İnsanlar LOL, CSGO, Dota gibi oyunları sürekli oynuyorlar, yenilik arayan kalmadı. Twitch'i inceleyebilirsin oyun istiyorsan.

hocam inanki sarmıyor o oyunlar yav en fazla en fazla csgo
  • Revelation online geliyor 6 martta ben de onu bekliyorum mmorpg olarak. Onun dışında çoğu mmorpgyi oynadım isteyen sorabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmen121

Revelation online geliyor 6 martta ben de onu bekliyorum mmorpg olarak. Onun dışında çoğu mmorpgyi oynadım isteyen sorabilir.

oyun hakkında bilgin varsa beni aydınlatabilirsen memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wjéasz

quote:

Revelation online geliyor 6 martta ben de onu bekliyorum mmorpg olarak. Onun dışında çoğu mmorpgyi oynadım isteyen sorabilir.

Hocam kapalı betayı deneme şansım olmadı ama uzaktan bakarak bir de diğer mmorpgler ile kıyaslayarak oynanış olarak güzel görünüyor. Yani bir tera gibi dövüş sistemi ve daha da fantastik biraz blade and soul gibi ama yüksek sistem istemiyor. Yani 6 martta açılınca deneme şansımız olacak :) daha fazla bilgi için youtube dan gameplay videolarına bakabilirsin. Enazından oynanışı güzel görünüyor, dövüş sistemi ve hareket etme açısından, zıplama, koşma gibi.

• quote:

quote:

quote:

Hocam kapalı betayı deneme şansım olmadı ama uzaktan bakarak bir de diğer mmorpgler ile kıyaslayarak oynanış olarak güzel görünüyor. Yani bir tera gibi dövüş sistemi ve daha da fantastik biraz blade and soul gibi ama yüksek sistem istemiyor. Yani 6 martta açılınca deneme şansımız olacak :) daha fazla bilgi için youtube dan gameplay videolarına bakabilirsin. Enazından oynanışı güzel görünüyor, dövüş sistemi ve hareket etme açısından, zıplama, koşma gibi.

hocam şöyle piyasayı domine edicek knight,metin2 tarzı birşey çıksın yav çokmu şey istiyoruz

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam şöyle piyasayı domine edicek knight,metin2 tarzı birşey çıksın yav çokmu şey istiyoruz

Aynen hocam inan hemen hemen her mmorpg yi oynadım :o 2013 ten beri, yaklaşık 20-25 oyun indirip oynadım 40-50 oyunu da inceledim. Şuan cidden iyi bir mmorpg yok. Raiderz vardı ama 2015 ten kapatıldı. Şu aralar bu oyun ilgimi çekiyor uzun zamandır bekliyorum inşallah tuhaf olmaz. Aslında arche age iyi ama dövüş sistemi ve hareket falan hiç iyi değil o oyuna o sistem hiç iyi gitmemiş. Echo of soul var deneyebilirsin pvp sistemi falan var, onun dışında görevler yapayım kafam dağılsın dersen tera biraz iyi kimseye ihtiyacın olmadan ilerlersin sonra biraz sıkıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.