Şimdi Ara

Doğalgaz Geri Ödemesini almayan kalmasın - [ANKARA] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
12.454
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Selam, konuyu Hortlatmak zorunda kaldım kusura bakmayın. Yaptığım sorgulamaya göre;

İade edilecek Ana Para- Gecikme Faizi İle - Ödenen İade Tutarı - Kalan İade Tutarı

40.33.TL - 83.27.TL - 52.89.TL - 30.38.TL

52 Liralık geri ödeme bir önceki yüklememde yapıldı. Bu sabah PTT şubesinden yükleme yaptım ama kalan 30 TL tutarındaki gaz yüklenmedi. Acaba sadece Başkent Doğalgaz İşlem merkezlerinden mi yüklemek gerekli bu iadenin yapılması için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemtraiLs -- 21 Aralık 2010; 10:04:32 >
  • Istanbul icinde gecerli mi bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

Istanbul icinde gecerli mi bu?

melih gökçek istanbulun da belediye başkanı olsaydı istanbul için de geçerli olurdu
  • konu takip
  • Büyük ihtimalle oralarda yapılır. PTT'de yapılamıyor olabilir. Biz de birkaç sene önce 600 TL'den fazla gaz almıştık.
  • PTT de yapılıyor. Pazartesi günü Balgatda yaptırdım 16,95 TL çıktı banada.
  • hocam benimde 56tl falan alacağim var yazıyor ama doğalgaz benim üzerimde değil ben kiracıyım nasıl alırız parayı bilginiz var mı?
  • Bende kiracıyım. Yükleme yaparken onu da üzerine eklediler. Ev sahibine gerek yok.
  • ben de kiracıyım. geçen ay kredi aldığımda eklenen tutarı faturanın altına eklemişler, kartı taktım yükledim. ev sahibine yada maltepe egoya gitmenize gerek yok.

faturalıda sistem nasıl bilmiyorum ama kartlıda böyle.
  • hocam benimki kartlı değil faturalı nasıl alabiliriz parayı bilgisi olan var mı?
  • Abone numarası neye benziyor acaba, kartlı olanın abone numarasını nasıl öğrenebiliriz veya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.
    Abone numarası neye benziyor acaba, kartlı olanın abone numarasını nasıl öğrenebiliriz veya?

Yükleme yapıldıgında verilen dekontlarda yazar.
  • Teşekkür ederim, önce yükleme yapıcaz demek ki

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: H.
    Abone numarası neye benziyor acaba, kartlı olanın abone numarasını nasıl öğrenebiliriz veya?

Yükleme yapıldıgında verilen dekontlarda yazar.
  • Karttan faturalıya geçiş yapan oldu mu? Prosedürü bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.