Şimdi Ara

Doctor Who (2005- ) | 12. Sezon Bitti (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.008
Cevap
50
Favori
204.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ana sayfaya bakıp spoiler yemek istemiyorum

daviddan sonraki genç doktor kaçıncı sezon başlıyordu.6ve 7 mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: qabRiéL

quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard Days

david t. dan sonra izlemeyi bıraktım

yeni doktor sarmaz david büyük adamdı dedim

Hata mı yapıyorum acaba?

Bence yeni sezonlar da, yeni doktor da, yeni companion da, öncekilerden daha iyi.

+1

Ayrıca siz Doctor hayranısınız,Doctor Who değil
  • quote:

Hata mı yapıyorum acaba?

bence her doktorun kendine has kişiliği olduğu için izlemelisiniz.david tennant olduğu bölümleri de izledim,matt smithin olduğu bölümleri de tvden takip ediyorum.tabiki yeni doktor eskiye göre biraz daha kötü ama abartılacak kadar da değil.yeni bir sonik tornavida,yeni bir tardis,yeni yardımcılar sayesinde dizi az daha izlenilebilir oluyor.yani benim tavsiyem izlemeniz yönünde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YaLan-

quote:

Orijinalden alıntı: Magrathea

christmas bölümü her zaman ki gibi güzeldi ama nedir bu doctordaki ingiliz sevgisi getirsen tardisini bizim sokağın başına bende bakarım sana pek tabi hem bak ingilizler soğuk insanlardır ne diyorum ki ben sanki Moffat işi gücü bırakmış burayı okuyo kısaca iyiydi hoştu ....

Bir İngiliz dizisinin İngiltere'de geçmesinden daha doğal ne olabilir ki?

nasıl ki Amerika'ya gidip bölüm çekilebiliyosa bu çoğaltılabilir gibi ya da nebilim yeni companion başka bi milletten olsa daha bi hoş olur mesala Amy iskoç du yeni gelen Amerikan , Avustralyalı ya ing. konuşan herhangi bir milletten kişi olabilir gibi ????

• Dünyanın en iyi dizisi arkadaşlar. Hergün başka bir bölüm izliyorum bütün sezonları 3 kez izledim sanırım çok çok çok güzel dizi bağımlılık yaptı. David in gidişini izledim az önce fenayım girip yazayım dedim.
  • quote:

quote:

quote:

Hata mı yapıyorum acaba?

Bence yeni sezonlar da, yeni doktor da, yeni companion da, öncekilerden daha iyi.

+1

Yeni sezonlar belki biraz daha iyidir ve daha zekice yazılmış bir kurgusu vardır ama asla eskilerinin yerini alamaz benim için çünkü eski bölümler ile bağlantısını tamamen kestiği için. Bambaşka bir diziye döndü. Ayrıca Matt e daha iyi demişsiniz evet Matt te çok iyi ama David biraz daha iyi sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tenth Doctor -- 2 Ocak 2012; 22:36:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr LoneLy

quote:

quote:

quote:

Hata mı yapıyorum acaba?

+1

Yeni sezonlar belki biraz daha iyidir ve daha zekice yazılmış bir kurgusu vardır ama asla eskilerinin yerini alamaz benim için çünkü eski bölümler ile bağlantısını tamamen kestiği için. Bambaşka bir diziye döndü. Ayrıca Matt e daha iyi demişsiniz evet Matt te çok iyi ama David biraz daha iyi sanki.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hata mı yapıyorum acaba?

+1

Dediklerim yanlışmı yani? Fanboyluk yapmıyorum Matt'ide çok sevdiğimi belirtmişim

• Matt'in biraz çocuksu o saf hareketleri iyi. Mesela River öptüğünde eli ayağı karışması falan. Ayrıca, şunu söylemeliyim sergilediği doktorda David'e göre daha içine kapanık ve asosyal bir tip görüyorum. Oyunculuğu 5.sezon'un finalinde mükemmeldi. Ama 6. sezon için aynı şeyleri diyemem. İkisi de candır canandır. Boşverin izleyin beyler. Bu diyardan 11 doktor gelmiş geçmiş.
  • Bence 2005'ten sonrasi için 3 doktor da gayet iyi bence ama Christopher 13 bölüm kaldığı için pek role oturamadı ama sevimli bir adamdı.
    Matt te iyi ama pek ciddi sahnelerde oynayabilecek gibi durmuyor. Ona öyle aşırı ciddi bir sahne gelmedi diye hatırlıyorum. Mesela David Tennant The End of The Time'ın sonlarında resmen döktürmüştü oyunculuk anlamında. Matt o kısımları ne kadar yapabilirdi bilmiyorum açıkçası.
    Benim sıralamam David>Matt>Christopher'dır. Ama hepsi iyidir, güzeldir. Belki bu sezon sonrasında Matt'i David'in önüne koyarım veya Christopher en azından 2 sezon oynasaydı daha önde olabilirdi ki onun da son bölümündeki oyunculuğu çok iyiydi. Yani kısaca durum böyle.

• ben de david diyorum onun kendine has bir deliliği vardı yakışıyordu bazı oyuncular ne kadar uğraşsada mimikler yetersiz kalıyor david in yüzü hem komik hem duygusaldı mesela library bölümünde umudunu yitirip çökmüş yüzünün bir anda herşeyi çözmesiyle aydınlanması math te görebilceğimiz bir şey değil math in yüzün şaşkın , mutlu ifadelere daha yatkın bilmiyorum bence hala david diyorum .

• Şu performanstan sonra Matt Smith'in oyunculuğu hakkında(özellikle mimiklerinin yetersiz bulunması) pek tartışmaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezio7 -- 3 Ocak 2012; 4:43:32 >

• quote:

Şu performanstan sonra Matt Smith'in oyunculuğu hakkında(özellikle mimiklerinin yetersiz bulunması) pek tartışmaya gerek yok.

pekte birşey yok. End of time part 2 yi bir daha izle istersen. Her neyse sidik yarışısına dönmesin ben neden fevorim olamayacağını uzun uzaca yazmışım. David 1 Matt 2 dir bana göre.

• quote:

çünkü eski bölümler ile bağlantısını tamamen kestiği için.

klasik seride de yapımcılar değiştikçe genelde eskiyle bağlantılar kesilir.tek kalan bağlantı hatta sarah jane ve lethbridge stewart diyebiliriz.moffat gittikten sonra acayip yenilikçi bir baş yapımcı-yazar gelmesse onun da bu sezonlarla bir bağlantısı olmayacak.

quote:

Orijinalden alıntı: qRueL

Oyunculuğu 5.sezon'un finalinde mükemmeldi. Ama 6. sezon için aynı şeyleri diyemem.

bence 6. sezonda daha da iyiydi.5. sezonda ortalara kadar iyi-kötü götürdü,insanların söylediği kadar kötü değildi fakat sonlara doğru mükemmelleşti,6. sezonda coştu resmen.ciddi sahnelerde düşünemiyorum demek saçma geliyor çünkü dikkatli izlenirse ciddi oynadığı bir sürü sahne var.oynayamıyor derseniz anlarım da düşünemiyorum demek garip geldi bana.ayrıca gayet de o sahneleri kotarıyor.adam bu sezon bafta'ya aday oldu ucundan kaybetti daha ne olsun?(tek aday olan doktor.)

aktörlük açısından david tennant kesinlikle daha iyidir(diğer yapımlarına bakmak yeterli) fakat doktor karakteri için incelersek bence eşitler.bunda matt'in doktor'unun karakterini ve davranışlarını çok sevmemin etkisi var tabi.10. doktor'un bir süre sonra sürekli tanrı gibi gösterilmesinden sıkılmıştım,üstüne insanları fazla seviyordu.şimdiki daha bi' uzaylı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ballrry

quote:

çünkü eski bölümler ile bağlantısını tamamen kestiği için.

klasik seride de yapımcılar değiştikçe genelde eskiyle bağlantılar kesilir.tek kalan bağlantı hatta sarah jane ve lethbridge stewart diyebiliriz.moffat gittikten sonra acayip yenilikçi bir baş yapımcı-yazar gelmesse onun da bu sezonlarla bir bağlantısı olmayacak.

quote:

Orijinalden alıntı: qRueL

Oyunculuğu 5.sezon'un finalinde mükemmeldi. Ama 6. sezon için aynı şeyleri diyemem.

bence 6. sezonda daha da iyiydi.5. sezonda ortalara kadar iyi-kötü götürdü,insanların söylediği kadar kötü değildi fakat sonlara doğru mükemmelleşti,6. sezonda coştu resmen.ciddi sahnelerde düşünemiyorum demek saçma geliyor çünkü dikkatli izlenirse ciddi oynadığı bir sürü sahne var.oynayamıyor derseniz anlarım da düşünemiyorum demek garip geldi bana.ayrıca gayet de o sahneleri kotarıyor.adam bu sezon bafta'ya aday oldu ucundan kaybetti daha ne olsun?(tek aday olan doktor.)

aktörlük açısından david tennant kesinlikle daha iyidir(diğer yapımlarına bakmak yeterli) fakat doktor karakteri için incelersek bence eşitler.bunda matt'in doktor'unun karakterini ve davranışlarını çok sevmemin etkisi var tabi.10. doktor'un bir süre sonra sürekli tanrı gibi gösterilmesinden sıkılmıştım,üstüne insanları fazla seviyordu.şimdiki daha bi' uzaylı.

Matt Doctor'un çok yaşlı olduğunu bazen çok çok güzel hissettiriyor izleyiciye o yönden iyi
    David ise o komik halleri dışında bu konuda iyi

Moralim bozuldu gine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tenth Doctor -- 4 Ocak 2012; 12:02:22 >

• quote:

quote:

Şu performanstan sonra Matt Smith'in oyunculuğu hakkında(özellikle mimiklerinin yetersiz bulunması) pek tartışmaya gerek yok.

pekte birşey yok. End of time part 2 yi bir daha izle istersen. Her neyse sidik yarışısına dönmesin ben neden fevorim olamayacağını uzun uzaca yazmışım. David 1 Matt 2 dir bana göre.

Ben sidik yarıştırmıyorum arkadaşım,Matt'in Tennant'tan daha iyi olduğunu söylemiş miyim bu alıntı yaptığın mesajımda?
    Matt'in söylediğiniz kadar kötü bi aktör olmadığını anlatmaya çalışmışım.

Fikirlerimi karşı tarafa kabul ettirme çabasında da değilim,sen nasıl David'in favorin olduğunu söyleyebiliyorsan,ben de Matt'in favorim olduğunu söyleyebilirim.
    Ne zaman Matt iyi desek,biri gelip illa Tennant daha iyiydi ama diyip trolleşecek anlaşılan,sırf senin için söylemiyorum bu yazdıklarımı.
    Onun için gelipte ben Matt'e kötü demiş miyim diye savunma kendini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezio7 -- 3 Ocak 2012; 16:49:19 >

• Xmax bölümünü şimdi izledim kim ne derse desin mükemmel bir bölümdü özellikle sonu:

Doctor un haytında ilk defa mutlu olduğu için gözyaşı dökmesi,Amy le buluşmaları falan...
  • Yeni nickim nasıl arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenth Doctor

Yeni nickim nasıl arkadaşlar

Çok iyi
  • 7 sezonun ilk bölümü için 2012 son bahar diyorlar

http://doctorwhotv.co.uk/doctor-who-series-7-autumn-2012-26419.htm
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.