Şimdi Ara

Doblo'ya 4.750 + KDV masraf çıkardılar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araç 2006 model 216.000 kilometrede şirket aracımız. Geçen sene aracın soğutma suyu hortumu delinmiş ve öyle kullanılınca 4000 lira masraf edilmiş. Bu seferki arızada motorda biyel kolu mu ne varmış egzantiriği döndüren, o kırılmış. Yağ pompası değişecekmiş + motor blokunda çatlama varmış motorada kaynak yapılması gerekiyormuş + rektifiye dediler. Ben pek anlamadığım için bu işlerden sorayım dedim belki bir yardımcı olan olur. Yetkili fiat servisi değil bu özel servis. Toplam masrafın yaklaşık 1500 lirası sırf işçilik ayrıca.

• Hangi ildesiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bakalım halletmeye çalışacaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrozenFlame -- 13 Ağustos 2014; 16:52:35 >
  • biyel kırıldıysa piston çalışmaz komple piston takımı alınır 4 tane yağ pompası çok pahalı değil ama bloktaki çatlak bitirir motoru çatlağa yama yapsa bile fazla idare etmez gene arıza çıkarır bence işçilik için gayet makul fiyat vermiş
  • Öncelikle geçmiş olsun.Blok çatlak tamiri pek sağlıklı olmuyor diye biliyorum dikiş atmak tabirini kullanır sanayi esnafı.Eğer aracı kullanacaksanız sandık motor fiyatlarını araştırmanızı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.