Şimdi Ara

DOBLO CARİOCA ALINDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2009 model özel seri 1.3 multijet carioca aldım, bi kaç ufak tefek sıkıntısı var aslında sorun yaratmıyacak şeyler ama ben biraz takıntılıntıyımdır o yüzden yaptırıyorum. Carioca modelinin artıları polen filtreli klima elektrikli yan aynalar sesli park sensörü sistemi ve tam emin değilim ama bide bi kaç kişiden duyduğuma göre motorda diğer doblolardan ufak tefek farklılıklar olduğundan bi yarım litre kadar az yakıyomuş. eksileri ise jant kapaklı olması ve tek sürgülü kapı olması. 150.000 kmde 18 bin tlye aldım. adam 19 dan aşağı inmiyodu üç farklı yere gösterdim aracı ufak tefek toplamda 250 tl lik masrafı var diye adama baskı yaptım 18e bıraktı. ağır bakımları yeni yapılmış 4 mevsim lastik ve üzerinde kış lastiği ile aldım. değişen yok 2-3 parça lokal boya var sürtünmeden dolayı. ilk sahibi ve bankacı olduğundan aile için kullanılmış yük görmemiş araç. bu fiyata 1.3 mJ en fullerdende bulmuştum bi kaç tane ama en son bunda karar kıldım. ve bir kez daha internette fiyatların ölümüne şişirildiğine şahitlik etmiş oldum. internette 24e falan satılıyo böyleleri adam 21.000 tlye koymuştu ben şişirmiyorum fitayı diyodu. sıkı bi pazarlık yaparak 2 bin tl düşürdüm en son da işte sanayide bin tl daha düştü fiyat. aracın bakım masrafları yakıtı performansı hakkında tüm bilgileri yazıcam bu konuda

• Sizlerde fikirlerinizi bu seri hakkında bildiklerinizi düşüncelerinizi yazarsanız çok daha güzel bi konu olu :)
  • İlk olarak bu aracın sınırlı üretildiğini biliyorum fakat kaç tane üretildiği bilgisine ulaşamadım. Sitede bile 34 carioca satılık ilanı var ki 10 tanesi falan carioca değil. Bununda ayrı bi havası oluyo tabi. Pek fazla bi farklılık olmasada sonuçta özel seri :D İlk izlenimim şehiriçi 5.6 lt yakıt tüketimi. Temde biraz zorladım 140a rahat çıktı hafif rampaya geldim 160a geldi ama sonuçta yüksek araba ve güvenlik donanımları pek olmadığından güven vermedi yavaşladım. Daha sonra devirli kullandım bi süre asıldım biraz. 6.2 lt oldu ortalama tüketim. Bence bu kadar asılmaya normalden daha düşük bi tüketim. İlerde sıkıntılarını masraflarını bakımlarını falan herşeyi yazıcam bu başlık altında d2 hakkına detaylı bilgi almak isteyenler için. Şu ana kadar tek sinir olduğum şey park + sis lambası açılmıyo. farları açıp öyle sisleri yakıyosun. Bende severi amerikan park + sis gezmeyi. Yanlışta anlamayın uzun-kısa ve sislere aşırı k lık xenon takıp gezenlerden değilim orjinal renkli ampullerle açarım gezerim. Tabi herkese sıkıntı yaratmaz bu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.