Şimdi Ara

DOBLO (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çünkü sitesinde 1.9 dynamıc fiyatı 30.754 olarak yazıyor
    1.3 dynamıc fiyatı 28.843
    bizde uzun bir araştırmadan sonra dobloda karar kıldık artık yakın bir zamanda doblo düşünüyoruz,gerçi babam 1.3 istiyor ben 1.9 orda anlasamadık ama 1.9 alırız heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: set

Bana 28 milyar fiyat verdiler... En son 27,5 olur dediler... Sizce uygunmu?

Dynamic 1,9 paketinde klima,elektrikli yan aynalar,cd çalar,sol sürgülü kapı,gövde rengi tampon var...

söylediğin doblo aracın liste fiyatı 30.750 sana çok iyi fiyat vermişler.

ayrca connect kapalı kasa 75 hp liste fiyatı 23.850

sen doblo yu van değil kombi koltuklu alıyorsun

connect i aynı donanıma getirdiğimizi var sayalım

http://www.otokoc.com.tr/kredi/Fiyat_Listesi.xls

105 hp doblo yerine en ucuz 75 hp connect yazalım

26.890 liste fiyatı+metalik+çift sürgülü kapı şkonfor paketi(775+436+1000)

29
    milyar yapar.

sana bu arabayı 23.5 peşine bırakıyorlarsa.git connect al.

75 hp de olsa ford sana 5.5 milyar indirim yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sephiroth -- 28 Nisan 2006; 17:37:13 >

• Evet,güzel bi indirim yaptı ford bana... Aynı güzelliği bide doblo yapsa.... Doblo bana 3 milyar civarı indirim yaptı,ama ford 5 milyar civarı yaptı... Hala düşünüyorum ve aklım dobloda...
  • quote:

Evet,güzel bi indirim yaptı ford bana... Aynı güzelliği bide doblo yapsa.... Doblo bana 3 milyar civarı indirim yaptı,ama ford 5 milyar civarı yaptı... Hala düşünüyorum ve aklım dobloda...

bu peşin indirimimi
  • Evet,peşin indirimi ve şirket indirimi... Ayrıca ticari araçlarında tümünde kampanya varmış şu an, bir tane bile araç alsan filo indirimine tabi tutabiliyorlarmış. Yeterki şirket ol... Yazdığım rakamlar tüm indirimler sonucundaki ortaya çıkan rakamlar.
  • Bu arada beyler yeni vip doblo çıkmış sanırım fiyat listesinde gördüm.
  • Evet çıkmış,ama daha bayiye gelmemiş. Nefis bi araç diyolar...Ama bir haftaya kadar gelir diyolar. Belkide başka bayilere gelmiştir. Bi gidip bakmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set -- 28 Nisan 2006; 18:12:50 >
  • quote:

E iyide ford connect aynı özelliklerdeki arabaya 23,5 diyor... (peşinde) Hadi buyur bakalım. Ben o paraya full ford connect alabiliyorum... Ama dobloyu daha çok beğeniyorum. Şu doblo biraz daha fiyat kırsa gidip şimdi alacağım...

90`lık connect`i veriyorlarsa bence o paraya connect alınır. ama doblo dynamic`te 28`e yinede güzel. 75`likse connect aradaki paraya değer doblo alınır bence.sonuçta connect bir sene içinde kasa değiştirecek(gerçi yeni kasasıyla eskisi arasında pek fark yok gibi).
  • vip fiyat listesinde bayadır var
  • quote:

Orjinalden alıntı: GRANDE

vip fiyat listesinde bayadır var

en fazla 1 hafta önce baktım yoktu sırf vip için bakmıştım hatta.zaten daha resmi bile yok fiat`ın sitesinde arkadaşta belirtti ya daha bayiye bile gelmemiş yeni yani daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doblom -- 28 Nisan 2006; 18:40:17 >
  • way be yeni doblo da vip de güsel olur ama nedense ben sewmedim yaw doblo yu karizması yok araba işte deniyo yani bii wwaaawwww dedirtmiyo ben alırken vip aldım saadece kendim waaw dedeim pişmanım
  • dostum vip 1 hafta önce vardi bende şu aralar doblo fiyatlarina bakiyorum kampanya falan fiyatlarını değiştirirlermi diye 1 hafta öncede görmüştüm vip i
  • Acaba doblo bi kampanya yaparmı?
  • işallah yapar 2-3 milyar falan düşer aşağıya

set bu arada alırsan 1.9 mu almayı düşünüyorsun combiyi?
  • Evet,1,9 düşünüyorum. 1,9 çok nefis gidiyo uzun yolda...
    Asıl korkum şimdi ben gider alırım adam iki hafta sonra kampanya yapıverir. Baksana reno kampanya yapıyo şu an. Diğerleride yapcam diyo ama doblodan ses yok. Mesela ford bi kampanya yapacakmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set -- 28 Nisan 2006; 19:35:19 >
  • Arkadaşlar ben de doblo yu ilk çıktığın dan 1veya 2 ay sonra aldım bana 1.9active için 27.500 ağız açtılar 26bin ytl 0 peşin vadeli aldım ama benim farkım ankarada 297 hattın da bir otbüsüm olmasıydı
  • Arkadaşım bu arada Doblo 1.9 ile 1.3 arasındaki vergi farkını atlamazsınız sanırım...
  • Ben 333ytl ödüyorum
  • Doblo 1.9 yıllık 732 YTL,
    Doblo 1.3 yıllık 487 YTL
    ödüyor.
  • Eski dobloda (JTD) 140 Civarında titreme gibi bişe oluor.. Bu herkeste mi war yoksa bizimkine mi özgü?

Araç bikaç aylık.. Aldığımızda yeni doblo çıktğı için fiyatları ucuzlamştı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H. -- 28 Nisan 2006; 21:46:41 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.