Şimdi Ara

dmo da nasıl digimon alınır ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dmo bsladım agumonu istemiorum mesala patomonu istiorum nasıl ne yapmam gerek ince ayrıntılı anlatırmsnızz :)

• Mediadan tüm videoları izle :)
  • nerden nerden o.O ora nere
  • Yaa bilen kimse yokmuuu :(((
  • bak şimdi "C:\Digitalic\DigimonMastersOnline\Data\NP\Media"
    OYUNU NEREYE KAYDETTİĞİNE BAĞLI...
    hepsini izle anlarsın...
  • biraz anladım istediğimiz digimondan baya kesioruz çıkan küçük yumurtaları topluoruz açtırıoruz sonra büyük yumurta düşütürüp oraya gidioruz küçük yumurtaların içinden çıkan şeylerle ona bi tuşa basılıo yükselio ordan isim yazıon senin herkeze yrdmcı olduğun için sağol .)
  • en Az 3 kez geçmesi gerekio bazen Düşüyo veya tamamen kaybolabiliyor en fazla 5 kez geçiyor digimonu boyu ve gücüde ne kadar geçirirsen okadar iyi olur
  • Patamonlar nerede
  • patamonlar çölde Westerm de ilerle 2. mapide geç Greymonlara varmadan Önce Starmon npcsinin oralarda mutlaka fark edersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyux89

en Az 3 kez geçmesi gerekio bazen Düşüyo veya tamamen kaybolabiliyor en fazla 5 kez geçiyor digimonu boyu ve gücüde ne kadar geçirirsen okadar iyi olur

Digimonun gücünü etkilemez boyutunu etkiler banada aynısını demişlerdi... Sonra aynı lvlde aynı digimonlarla digi kestik skilllerini benim gibi vermiş aynı vuruyo benim ki 3/5 adamın ki 5/5 :)
    Ayrıca bunu isteyerek ve severek yapıyorum :D sorularınız varsa bana yazabilirsiniz hiç çekinmeyin... DMO'da olur DBO da :)

Edit:"M" ye bas alttaki tuşlardan 3.süne bas önüne "map"'ta bulunan digimonlar gelecek eğer onların üzerine tıklarsan sana nerde olduklarını gösterir zaten :) seni ok la oraya götürücek.
    Not: Npc lerdede aynı şeyi yapabilirsin:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemperor... -- 13 Temmuz 2011; 21:12:01 >

• iyide ben biliyorum ayrıca %etkilemez olurmu gücüde etkiler ben 4/5le 3/5 Geçirenlerden iyi kesiyom senin gördüğün kişi ya item ya lvl olarak senden düşükdür Ama %deler Statlarıda etkiliyor hatta 49 lvl Digi 3/5 ü olan adamı 4/5 36 lvl digimle Ksci yaptım hemde adam Camp ben Rockie iken
  • hmmm güzel :)bunuda öğrenmiş olduk :D
  • çöle nasıl gidicem yabancı adaama dedim western town dedi bulmıorum çölümüneyi bulsan kesi buulurumda
    yok bulamıorum
  • Dats HQ da altta merdivenlerden in solda bi kız var onunla konuş ondan sonra seni terminale atacak orda git starmonla konuş western towndasn :)
  • Adam king Yaaa :)))
  • XD
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.