Şimdi Ara

Dji Spark Fly Combo / Temiz 3 bataryalı / Takaslı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir proje için tanıdıktan aldığım ve projemi tamamladığım için ihtiyaç fazlası olduğundan satmaya karar verdim.

Toplam 3 adet bataryası vardır ve oldukça az kullanılmıştır. Şu anda bataryaları satsam 1 lira ediyor :) Herhangi bir kusuru veya sıkıntısı yoktur.

Görsel çok ufak bir iki çiziği vardır fakat dikkatli bakılmadan görülmeyecek yerlerde.

Yedek pervanenin birisinde çatlak var bu yüzden riske atıp kullanmadım ve sıfırını taktım.

Cihazı çok titiz kullandım ve herhangi bir şekilde yazılımı ile oynamadım.

İzmir içi deneyerek, herhangi bir problemi olup olmadığını gözlerinizle görerek teslim alabilirsiniz.

Alacak arkadaş kesinlikle pişman olmayacaktır.

Ürünün faturası cep telefonumda kayıtlıdır. Bu yüzden alacak arkadaşa gönderilecektir. Ürünü satın alınan mağazadan da teyit edebilirsiniz.

İzmir içi Bornova, Bayraklı, Gaziemir, Konak tarafına getirebilirim.

TAKAS SADECE DJI OSMO POCKET İLE OLACAKTIR. ALTI ÜSTÜ KONUŞULUR.

SAHİBİNDEN LİNKİ:https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-hobi-oyuncak-rc-araclar-temiz-3-bataryali-dji-spark-fly-combo-takasli-657422697/detay/

FİYAT: 2800 TL

Dji Spark Fly Combo / Temiz 3 bataryalı / Takaslı
    Dji Spark Fly Combo / Temiz 3 bataryalı / TakaslıDji Spark Fly Combo / Temiz 3 bataryalı / TakaslıDji Spark Fly Combo / Temiz 3 bataryalı / TakaslıDji Spark Fly Combo / Temiz 3 bataryalı / TakaslıDji Spark Fly Combo / Temiz 3 bataryalı / Takaslı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuatiNAN -- 23 Şubat 2019; 12:4:33 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güncelliğini koruyor. Fiyatta pazarlık payı vardır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.