Şimdi Ara

DJI Osmo Action / Aksiyon Kamera 20 Günlük TR Garantili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Erzurum İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 DJI Osmo Action / Aksiyon Kamera 20 Günlük TR Garantili
    Ürünü 28.06.2021 Tarihinde mediamarktan aldım. Temmuzun 1 inde tarafıma teslim edildi. Ürün sınırından farksız olup yeni seri olan 2020 nin 10.ay üretimidir.

Toplam 5 çekim yaptım. Ne sarjından , nede netliginden kaynaklı hiçbir sorun yaşamadım, ürün cam gibi çekmektedir. Mikrafon kısmına gelecek olursak, bisiklet vloğu cektim, oradan örnek verirsem, dahili mikrafonu da harika diyebilirim. Harici mikrafona gerek kalmadan bütün işlerinizi halledebilirsiniz.

Nakit ihtiyacım dan dolayı, Bisiklet bilgisayar ve aksiyon kameramı satmak durumundayım.

Alacak olan arkadaşa hayırlı olsun, benden almasanız bile bu kamerayı yeni seri üretim ise kesinlikle gözü kapalı almanızı tavsiye ederim. DJI Osmo Action / Aksiyon Kamera 20 Günlük TR Garantili DJI Osmo Action / Aksiyon Kamera 20 Günlük TR Garantili DJI Osmo Action / Aksiyon Kamera 20 Günlük TR Garantili DJI Osmo Action / Aksiyon Kamera 20 Günlük TR Garantili DJI Osmo Action / Aksiyon Kamera 20 Günlük TR Garantili DJI Osmo Action / Aksiyon Kamera 20 Günlük TR Garantili DJI Osmo Action / Aksiyon Kamera 20 Günlük TR Garantili DJI Osmo Action / Aksiyon Kamera 20 Günlük TR Garantili
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2450 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 1 Temmuz 2023 Satıldığı Şehir : Erzurum Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• SATILDI

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.