Şimdi Ara

dizüstü pc de zamanla ortaya çıkan performans sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

benim dell g3 serisi bir gaming laptobum var.i7 8. nesil işlemciye sahip ve 1060 max design ekran kartı içerisinde barındırıyor 1060 pek çok oyunu hala açabilecek nitelikte en aznından benim gözümde eskiden çok rahat oynayabildiğim oyunları artık oynarken ciddi manada zorlanıyorum normla şartlarda arma 3 ,r6 gibi oyunları çok rahat oynamam gerekir lakin aşırı derecede fps drop alıyorum geçen gün the forest oynayalım dedik ve 30 fps zor alıyordum pc min özellikleri açısından kabul edilemez ve şu an cidden oyun zevkimin içine edilmiş vaziyette ne yapmam gerekiyor yardım ederseniz memnun olurum yeni pc almam söz konusu bile değil onu söyleyeyim.(ramimde 16 gb )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rewony -- 6 Haziran 2022; 13:22:37 >

• ilk yapılacak iş herkes dediği gibi güzel bir kasa bakımı termal macun yenilenmesi. Sonrasında bilgisayar içinde yüklü olan programlardan arka planda çalışanları devre dışı bırakmak yada en iyisi gereksiz ise silmek. En sonunda güncel driver kurmak olacaktır. Bunlar dışında yapılabilecek bir şey kalmıyor artık oyunlar güncellemeler ile daha çok içerik ekleniyor veya çıkarılıyor bunlarda optimizasyon sorunları yada daha iyi bir sistem gereksinimi istiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.