Şimdi Ara

Dizüstü Incelemeler/Görüşler & Notebook Kullanıcı Listesi (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
631
Cevap
0
Favori
122.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    intel centrino 1.86
    1 gb ram
    128 mb ati mobility radeon x700
    bluetooth
    altec lansing hoparlör
    100 gb sabit disk
    --sadece hoparlör bakımından sorunum var ses seviyesi çok yüksek değil
    ayrıca oyun da oynayabilmek için mart ayınnda almıştım 2.5 bine maalesef şimdi daha yüksek sistem ve daha ucuz dizüstü oyun bilgisayarlarıda var..
    oyun o kadar önemli değil diyenlere öneririm eminim fiyatı baya ucuzlamıştır...
  • ayrıca listeye beni de ekleyiniz....
  • YA HERKESE SELAM ARKADASLAR BİŞİ SORCAM BENDE İNSPİRON 1300 WAR AMA ARADA Bİ EKRANDA KAYMA OLUYOR SANİYELİK..BAZENDE EKRAN KARARIP DONUYOR BİRDEN PİLİNİ CIKARMADAN DA KAPANMIYOR NE YAPMAM LAZIM? HALBUKİ BİLGİSAYARI ALALI 4 AY OLDU.. CEVAPLAR İCİN TESEKKURLEEEER....
  • DELL INSPIRON 6400 E1505
  • MSI s420-2

Benden baska kimsede yok mu???

guzel alet tavsiye ederim...fiyatı da coook uygun
  • SONY FS315-B Listeye bende ekleneyim tabii geç kalmadıysam
  • hp kullanıyorum baska tanımam
  • quote:

Orjinalden alıntı: Renovatio

aranıza yeni gelmiş bulunmaktayımda......laptop almak istiyorum modelide seçtimde.....bazı şeyler kafamı karıştırıyo.....

Sony Vaio VGN-FE11S

İŞLEMCİ
    İşlemci Intel® Core™ Duo Processor T2400 1.83GHz 667 Mhz
    RAM
    RAM 1 GB DDR2 533 Mhz
    SABIT DISK
    HDD 160 GB SATA HDD
    EKRAN KARTI
    Ekran Kartı NVIDIA® GeForce™ Go 7400 with TurboCache™ supporting 256MB
    sabit diski kaç rpm?????????bazı siteler 5400 diyo bazıları 4200 diyo(5400 yle 4200 arasında dikkat çekici bi fark war mı??) bide bazı siteler 100 GB diyo bazıları 160 GB diyo......
    bide ekran kartı her oyunu açmak için yeterlimidir????

Sana bi toshiba notebook kullanıcısı olarak diorum ki abicim KESİNLİKLE VAİO yani ötesi yok eğer bütçen elweriyorsa kesinlikle vaio diorum yani...............................................

• Orjinalden alıntı: onderkaya52

merhaba arkadaşlar.ben de çoğu laptop almayı düşünenler gibi günlerdir araştırıyorum.autocad ile çizim yaptığım için iyi bi laptop almam gerekiyo ve 2800 ytl civarında bi laptop düşünüyorum.
    ASUS F3JP : CORE 2 DUO T7200 2.0 GHZ
    1 GB 667 MHZ RAM
    ATI X1700 EKRAN KARTI
    160 GB HDD
    KAMERA .....
    TOSHİBA A 100 -847 : İŞEMCİ AYNI
    512 MB + (512 MB) = 1GB RAM
    GO 7600 EKRAN KARTI
    100 GB HDD
    PARMAK İZİ OKUYUCU ...
    BU İKİ ÜRÜN ARASINDA SON KARARIMI VERECEĞİM ARTIK.AMA AKLIMA TAKILAN Bİ KAÇ TANE SORU VAR,CEVAP VEREN OLURSA SEVİNİRİM.
    1. EKRAN KARTI OLARAK ATI X1700 MÜ GO 7600 MÜ
    2. ORDUDA YAŞADIĞIM SERVİS OLARAK HANGİSİNİ TERCİH ETMELİYİM
    3. BUNLARDAN BİRİNİ AUTOCAD 2007 İLE KULLANAN VARSA PERFORMANS OLARAK CEVAP VERİRSE SEVİNİRİM.
    4. SİZCE HANGİSİNİ TERCİH ETMELİYİM.
    5. A100-847 MODELİNİ TOSHİBACİTY DEN ALMAYA KARAR VERDİM AMA ASUS ALIRSAM NEREDEN ALABİLİRİM
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

BAK KARDEŞİM BEN TOSHIBA A 100 847 KULLANICISIYIM. VE ÖZELLİKLERİNE GÖRE PARASI BİRAZ FAZLA MESELA 512 REM AMA ŞUNU SÖLÜM NOTEBOOK DA ALABİLİYOSAN VAIO ALAMIOSAN KESİNLİKLE TOSHIBA GERİSİ VIRRIK ÇIRRIK...... YUKARDAKİLERİN ÇOĞU HİKAYE OKUYO BENCE TOSHIBA AL PİŞMAN OLMAZSIN AL SANA Bİ LİNK TIKLA ANLARSIN KARDEŞİM İSTERSEN MSN DEN GÖRÜŞÜRÜZ. OK???????

http://www.toshiba-tr.com/default.asp
  • quote:

Orjinalden alıntı: coco34

Toshiba olsun çamurdan olsun

Türk mantığı işte başka bişi beklememek lazım.
  • Benim laptop TOSHIBA NOTEBOOK
    AYNEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdullah-68 -- 29 Ocak 2007; 19:17:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: onderkaya52

merhaba arkadaşlar.ben de çoğu laptop almayı düşünenler gibi günlerdir araştırıyorum.autocad ile çizim yaptığım için iyi bi laptop almam gerekiyo ve 2800 ytl civarında bi laptop düşünüyorum.
    ASUS F3JP : CORE 2 DUO T7200 2.0 GHZ
    1 GB 667 MHZ RAM
    ATI X1700 EKRAN KARTI
    160 GB HDD
    KAMERA .....
    TOSHİBA A 100 -847 : İŞEMCİ AYNI
    512 MB + (512 MB) = 1GB RAM
    GO 7600 EKRAN KARTI
    100 GB HDD
    PARMAK İZİ OKUYUCU ...
    BU İKİ ÜRÜN ARASINDA SON KARARIMI VERECEĞİM ARTIK.AMA AKLIMA TAKILAN Bİ KAÇ TANE SORU VAR,CEVAP VEREN OLURSA SEVİNİRİM.
    1. EKRAN KARTI OLARAK ATI X1700 MÜ GO 7600 MÜ
    2. ORDUDA YAŞADIĞIM SERVİS OLARAK HANGİSİNİ TERCİH ETMELİYİM
    3. BUNLARDAN BİRİNİ AUTOCAD 2007 İLE KULLANAN VARSA PERFORMANS OLARAK CEVAP VERİRSE SEVİNİRİM.
    4. SİZCE HANGİSİNİ TERCİH ETMELİYİM.
    5. A100-847 MODELİNİ TOSHİBACİTY DEN ALMAYA KARAR VERDİM AMA ASUS ALIRSAM NEREDEN ALABİLİRİM
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

aaa olmaz ki ondercan bu bilgisayarlarla autocad 2007 kullanamazsin
    bu bilgisayarlarin grafik kartlari cok düşük X1900 zor kaldırıyor autocad i,RAM ler 1 GB bak ne kadar az en az 2048 MB olmalı bak sonra autocad 2007 ile cizim yapamazsin,sen en iyisi keseyi biraz daha ac 2800 YTL yetmez 5000 lere cıkmalısın unutma iyi bir laptop almalısın çünkü sen autocad ile cizim yapacaksin
  • DELL XPS M1710 T7400 2.16 CPU ,2 GB RAM ,100 GB 7200RPM HDD ,17 WUXGA+ EKRAN 1920X1200 ,512 MB 7900 GTX NVIDIA EKRAN KARTI ,DRAFT-N WİRELESS

Cok hızlı bir bilgisayar,her oyunu oynayabiliyor,3,900 gram olması gibi bi dezavantajı var ama ekran cok parlak ,janjanlı ışıkları olması guzel ama cok da gerekli olmayan ozelliklerinden...
  • quote:

Orjinalden alıntı: coco34

Toshiba olsun çamurdan olsun

nasıl bir mantık bu
    untma coco dostum toshibe bir uretici firma deil
    sony,hp veya dell gibi bir uluslararasi firma sadece,asıl uretici firmalar
    ASUS,COMPAL VEYA CLEVO yani demek istedigim o cok övdügün toshibe yi
    ureten yine asus firmasıdır yalniz tek farkı var işte istedigin gibi çamurdan uretmiyor belirli
    standartlarin ustunde uretiyor cunku toshibe,hp boyle istiyor dikkat et mesela bir toshibe nin kasasında
    kullanilan boyayla casper in veya exper in ki bir deil zaten toshibe veya hp nin ön plana cıkmasını
    saglayan da bunun gibi ozellikler yani saglamligi,haa dersen ki madem asus bunlari ureten firma neden
    kendisi en iyisini uretmiyor?bunlarda klasik pazarlama stratejileri,tekellesmeyi engelleme veya aklımızın almadıgı baska nedenler,ne guzel dimi alan memnun veren memnun
  • casper nirvana cpm2000-8D85B
    varmı test eden
    2,0
    1024 mb ram
    256 mb
    120 gb
  • F3JC ASUS KULLANIYOM SÜPER YENİ ALDIM TAVSİYE EDERİM..
  • toshiba m100-222

Intel Core 2 Duo T7400
    2.16 GHz GHZ
    667 Mhz
    2x2MB
    1024MB
    DDR2
    533 Mhz
    Max 4096 Mb
    100 Gb GB
    5400 Rpm
    256 Mb MB
    ATI
    Radeon X1400
    14.1 "
    WXGA
    1280*800
    DVD SUPER MULTI
    Kart Okuyucu
    Wireless
    BlueTooth
    Windows XP HOME Ed. TR
    2.4KG
    3 USB - VGA - IEEE 1394 TV OUT

nasıl makina arkadaşlar almak istiyorum size bi sorim dedim.. fiyat 1899$+kdv bu fiyata bundan daha iyi ne alabilirim. kemaltanir@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: kralkanakan

toshiba m100-222

Intel Core 2 Duo T7400
    2.16 GHz GHZ
    667 Mhz
    2x2MB
    1024MB
    DDR2
    533 Mhz
    Max 4096 Mb
    100 Gb GB
    5400 Rpm
    256 Mb MB
    ATI
    Radeon X1400
    14.1 "
    WXGA
    1280*800
    DVD SUPER MULTI
    Kart Okuyucu
    Wireless
    BlueTooth
    Windows XP HOME Ed. TR
    2.4KG
    3 USB - VGA - IEEE 1394 TV OUT

nasıl makina arkadaşlar almak istiyorum size bi sorim dedim.. fiyat 1899$+kdv bu fiyata bundan daha iyi ne alabilirim. kemaltanir@hotmail.com

cok para,yazık bu kadar döktüğün paraya
  • ne alim ozaman arkadaşım ya . kafayı yicem bişey bulamıyom hp ye hatalı diyolar çok sorun çıkarıyomuşşşşş.. sony alcam ben ya en ii si sony
  • merhaba arkadaslar ben yenı bır kullanıcıyım.

formlar asus almakısteyen cok arkadas vardı. umarım almamışlardır.
    bende bır tane var. bır senedır garantılı olmasına ragmen tamır olmadı hala arızalı kullanıyorum.kendımce bırseyler yapmaya calısıyorum

bu arada dedıgım gıbı asus a6vc var. dvd rw yanlızca cd okuyor dvd okumuyor vede yazmıyor.
    bır de sabahları acılırken bazen sıyah ekranda kalıyor.bır ıkı sefer daha acıp kaptıktan sonra acılabılıyor.
    bukonular da ban tavsıye verebılecek arkadaslara sımdıden tesekkur ederım.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.