Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 8 Şubat 2024; 19:19:1 >

• Öncelikle şimdiye kadar neleri izlediğinizi bi söyleseniz yardımcı olalım size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Furu Kasulye kullanıcısına yanıt
    Hatırlayamam sanırım hepsini.Siz beğendiğiniz dizileri yazarsanız sevinirim.İçinden izlemediklerime göz atayım.
  • Aklıma gelenler Lost,Person of Interest,Westworld,Black Mirror malesef bende dizi kültürüne yeni başlayanlardanım o yüzden bunları izlediğinizi tahmin ediyorum

• Furu Kasulye kullanıcısına yanıt
    Lost ve Westworld sıkıcı geldi o yüzden tamamlayamadım.Diğerlerini izlemedim ben de .Teşekkür ederim tavsiye için.

Pek dizi izlemiyorum ben de,zira sürükleyici olan dizi sayısı çok az.Film izliyorum sürekli.Game of thrones ile başladım dizi izlemeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cladeusx

Lost ve Westworld sıkıcı geldi o yüzden tamamlayamadım.Diğerlerini izlemedim ben de .Teşekkür ederim tavsiye için.

Pek dizi izlemiyorum ben de,zira sürükleyici olan dizi sayısı çok az.Film izliyorum sürekli.Game of thrones ile başladım dizi izlemeye.

Eğer o iki dizi sizi sarmadıysa Allah yardımcınız olsun yani belkide başka tarz dizilere yönelebilirsiniz Band of Brothers mesela 10 bölümlük ikinci dünya savaşında geçen bir mini dizidir ben izlemedim ama tek kötü yorum görmedim hakkında

• quote:

Orijinalden alıntı: Furu Kasulye

quote:

Eğer o iki dizi sizi sarmadıysa Allah yardımcınız olsun yani belkide başka tarz dizilere yönelebilirsiniz Band of Brothers mesela 10 bölümlük ikinci dünya savaşında geçen bir mini dizidir ben izlemedim ama tek kötü yorum görmedim hakkında

Olabilir.Hunters dizisi vardı çok ahım şahım bir dizi değildi ancak güzeldi.İki diziyi de bilmiyorum belki başka bir zaman izlemeyi denerim tekrar

• quote:

Orijinalden alıntı: Furu Kasulye

quote:

pacific vardı birde. seviyorum ben o tarz dizi iyi dedin indirip tekrar izleyim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.