Şimdi Ara

divxplanet kapandı yeni site açıldı... (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
5
Favori
91.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Find yourself and be that

Off gündemden ne kadar uzak kalmışım
    arena-tr
    divxplanet
    dizi siteleri
    hakkaten komple uçurmuşlar hepsini keşke teker teker öğreneydim

Divxplanet'in uçma sebebi bilinmiyor. Olay çok farklı bir şey de olabilir.

Maddi bir durum olmadığını söylediler ama bilinmeyen bir sebepten dolayı asıl sorumluyu açıklayamıyorlar.

Sorun mali sıkıntı değil, sanmıyorum, siteye reklam alabilirlerdi. Sorun başka bir şey. Ama mesajı yazan arkadaşın verdiği kapatılan site örneklerinin durumu farklı. Bu işten kazanç sağlayan platformlar yaygınlaşmaya başlayınca zaten bu siteler için hayatî riskler ortaya çıkmaya başlayacaktı. Dp'deki durum bilinmiyor, daha doğrusu 3. ortaktan neden haber alınamadığı ve siteyi neden kapattığı bilinmiyor. Evet birtakım tahminlerimiz var ama artık bunları konuşmanın anlamı yok.

Yine belli yerlerin baskısı sonucu kapanmış olabilir.

İşte yine dediğim şeye geliyoruz. Bilmiyoruz, ancak bazı tahminlerde bulunuyoruz senin de tahminlerde bulunduğun gibi. Ama işin garip tarafı sitenin diğer iki ortağının bu durumdan haberinin olmaması. Sitenin fişini çeken ortağın birden sırra kadem basması, hiçbir çağrı ve mesaja yanıt vermemesi, açıklama yapmaması. Yani böyle bir baskı vesaire varsa neden bunu diğer ortaklardan saklıyor ki sorusu da sorulabilir. Ortaklar kamuya sadece baskı var diyip isim vermeden durumu bildirebilirlerdi. Bu da yok. İşte sadece tahmin yürütüyoruz, gerçeği bilmiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 22 Şubat 2017; 9:14:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Find yourself and be that

Off gündemden ne kadar uzak kalmışım
    arena-tr
    divxplanet
    dizi siteleri
    hakkaten komple uçurmuşlar hepsini keşke teker teker öğreneydim

Divxplanet'in uçma sebebi bilinmiyor. Olay çok farklı bir şey de olabilir.

Maddi bir durum olmadığını söylediler ama bilinmeyen bir sebepten dolayı asıl sorumluyu açıklayamıyorlar.

Sorun mali sıkıntı değil, sanmıyorum, siteye reklam alabilirlerdi. Sorun başka bir şey. Ama mesajı yazan arkadaşın verdiği kapatılan site örneklerinin durumu farklı. Bu işten kazanç sağlayan platformlar yaygınlaşmaya başlayınca zaten bu siteler için hayatî riskler ortaya çıkmaya başlayacaktı. Dp'deki durum bilinmiyor, daha doğrusu 3. ortaktan neden haber alınamadığı ve siteyi neden kapattığı bilinmiyor. Evet birtakım tahminlerimiz var ama artık bunları konuşmanın anlamı yok.

Yine belli yerlerin baskısı sonucu kapanmış olabilir.

İşte yine dediğim şeye geliyoruz. Bilmiyoruz, ancak bazı tahminlerde bulunuyoruz senin de tahminlerde bulunduğun gibi. Ama işin garip tarafı sitenin diğer iki ortağının bu durumdan haberinin olmaması. Sitenin fişini çeken ortağın birden sırra kadem basması, hiçbir çağrı ve mesaja yanıt vermemesi, açıklama yapmaması. Yani böyle bir baskı vesaire varsa neden bunu diğer ortamlardan saklıyor ki sorusu da sorulabilir. Ortaklar kamuya sadece baskı var diyip isim vermeden durumu bildirebilirlerdi. Bu da yok. İşte sadece tahmin yürütüyoruz, gerçeği bilmiyoruz.

Onların anlattığı hikaye inandırıcı değil. Belki yakında kendileri açıklarlar.
  • Yanlış anlamayın, olayın kısmen içinde olduğumdan soruyorum. Acaba ben mi bir şeyleri gözden kaçırdım? Hangi kısmı inandırıcı gelmedi size? Nasıl bir hikaye olsa inandırıcı olurdu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 22 Şubat 2017; 0:25:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Yanlış anlamayın, olayın kısmen içinde olduğumdan soruyorum. Acaba ben mi bir şeyleri gözden kaçırdım? Hangi kısmı inandırıcı gelmedi size? Nasıl bir hikaye olsa inandırıcı olurdu?

Böyle bir olayda diğer yöneticilerin hiç haberi yok muydu?
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Haberleri olsaydı onlar da diğeri gibi ortadan kaybolurdu diye düşünüyorum. Ama şu an yeni sitenin sıfırdan inşaası ile uğraşıyorlar. Bu arada fişi çeken yöneticiye biz de telefon ve Whatsapp yoluyla ulaşmaya çalıştık adam kesinlikle cevap vermedi.

Büyük meblağlar dönüp gizlilik anlaşması yapmadılarsa -ki sanmıyorum- diğer yöneticilerin olayla bağlantısı veya konuyla ilgili malumatı olduğunu düşünmüyorum.

Bu arada altyazı sayfası şu an taslak haliyle faaliyete geçti. Altyazı yükleme ve indirme işlemleriyapılabiliyor. Kullanıcıların ihtiyaç ve önerileri çerçevesinde şekillendirilecek.

Altyazı bölümüne http://planetdp.org/ adresinden ulaşılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 22 Şubat 2017; 10:33:50 >
  • Vay arkadaş el atmadıkları bi bu kalmıştı bunada ilişmişler on numara site idi ikinci alternatifim de türkçe altazı idi o da giderse yandık vallayazılacak çok şey varda işte off off yazıklar olsun böyle düzene ne diyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuxeses -- 22 Şubat 2017; 15:1:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Haberleri olsaydı onlar da diğeri gibi ortadan kaybolurdu diye düşünüyorum. Ama şu an yeni sitenin sıfırdan inşaası ile uğraşıyorlar. Bu arada fişi çeken yöneticiye biz de telefon ve Whatsapp yoluyla ulaşmaya çalıştık adam kesinlikle cevap vermedi.

Büyük meblağlar dönüp gizlilik anlaşması yapmadılarsa -ki sanmıyorum- diğer yöneticilerin olayla bağlantısı veya konuyla ilgili malumatı olduğunu düşünmüyorum.

Bu arada altyazı sayfası şu an taslak haliyle faaliyete geçti. Altyazı yükleme ve indirme işlemleriyapılabiliyor. Kullanıcıların ihtiyaç ve önerileri çerçevesinde şekillendirilecek.

Altyazı bölümüne http://planetdp.org/ adresinden ulaşılabilir.

Tasarım üzerinde biraz daha çalışmaları gerekiyor ama zamanla daha iyiye gidecektir.

Bu arada merak ettim sizin DP'le olan ilişiğiniz neydi? Site sahibi değilsiniz sanırım da üye miydiniz yoksa admin ya da yönetici filan mıydınız? Sadece merak ettim.
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Forum moderatörü.
  • Sitenin ilk kurucularindanim. Siteyi dante kurdu.dc++ aginda divxtr.org sahibi miro siteyi kapatinca konusmalar fikirler sonucu siteyi kurmustuk. Kendisi yurtdisinda. Diger yardimci olanlar tuzsuzdelibekir,sidisi,serki,equilibrium ve birkac arkadas. Bir ara isler yogunlasinca siteden uzak kaldim. dante siteyi neottomana devretmisti. Ben hala bunun sebebini bilmiyorum. Bu soyledigim on yillik mevzu.

Sitenin hit ve para sorunu yoktu. Emin olabilirsiniz

• Notilus N kullanıcısına yanıt
    DP kullanıcı adınız neydi? Eski değilim ama yine de tanır mıyım acaba diye sordum.
  • Merhabalar yeni altyazı sitesine baktım lakin alt yazıların izlenebilir seviyede olup olmadığını anlayabileceğim bir ibare göremedim. Böyle birşey düşünüyor musunuz önceki sitenizde ki gibi?
  • .Meraxes. kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bu uygulama yeni sitede de devam ediyor. Değerlendirmeden geçmiş altyazılarda sözünü ettiğiniz ibareler mevcut. Yalnız sitedeki tüm altyazı değerlendirmelerinin tek tek elle girilmesi gerektiğinden zaman alıyor. 250 bin civarında altyazı sözkonusu. Tamamının değerlendirme notlarının girilmesinin birkaç ayı bulabileceğini düşünüyoruz. Altta verdiğim linklerde uygulaması yapılmış altyazılardan birkaç örnek görebilirsiniz.

https://www.planetdp.org/subtitle/flugten-sub163048
    https://www.planetdp.org/subtitle/the-shannara-chronicles-sub60408
    https://www.planetdp.org/subtitle/the-whole-wide-world-sub217031
  • yeni site hayırlı olsun....
  • -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Merhaba

çok eksik var sitede filmlerde yada dizilerde konusunun açıklaması(Türkçe) yok mesela. İnşallah zamanla eskisi gibi olur her şey.
  • Mehaba. Elbette eski site 13 yılın birikimiydi. Bu site sıfırdan başladı. Daha teknik altyapı bile tamamlanmadı. 3-5 aya ciddi anlamda iyileşmiş olacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 7 Mart 2017; 14:26:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sık ziyaret ettiğim sevdiğim bir siteydi. Yeni site hayırlı olsun
  • Anime altyazı arşivi elinde olan var mı ?
  • TD-W9970_V3 T kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.

• sitedin sol tarafi gayet kullanisliydi. vizyonda bu hafta gelecek hafta ... sade ve guzeldi

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.