Şimdi Ara

Dişimde Galiba Çürük Var. Çok Korkuyorum. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
8.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yaptırdıgın dolguya baglı. bence kompozit dolgu iste.
  • dolgu işi ne kadar sürüyor arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastrap450

dolgu işi ne kadar sürüyor arkadaşlar

Dişin uyuştuktan sonra 5dk Dişin uyuşmasıda bir o kadar.
  • çekilmesi icin dişin tamamen haşat olmasi lazim yani artk eskisi gibi degil benm doktorum öle diyor.benm üst dişlerden biri yarisi yoktu +çüürktü ona 1 1.5sene gitmedm o haldeyken bile kanal tedavisi dolgu ile kurtarıldı.eger igneden tırsıyorsan hassas olmasini söyleyebilirisin dr una zaten gerisinde vizz vizz sora yuru eve 1dolgu pek bişe degildir.Bende 3 4 dolgu + kanal yaptirdim hic acı cekmedm ilkdefa bi dişçiden memnun kaldm malsef tel takitrdm taktırmadan önce zaten herseyin tamamen onarılması gerekiyor.o carpik dedgn dişlerde 1 tane bile olsa 1sene sürüyor tel tedavisi garanti 2 3 aya biti benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: katherin.e

Çürük değil, çürük başlangıcı sanırım. Sayısız dolgusu olan bir arkadaş olarak, gayet tecrübeliyim.
    Minik bir dolguluk işi var onun ve hiçbir şekilde acı duymazsın. Süt dişin değilse -ki zaten 16 yaşındaymışsın öyle bir durum olamaz sanırım- ve çürük çok fena değilse çekmezler. Merak etme yani.

Benim dişimde çok çürük vardı hepsine dolgu yaptırdım. Bazıları beyaz hatta, belli bile olmuyorlar Küçükken bilmiyordum kıymetini, son birkaç senedir anladım. Sabah akşam öğlen fırçalıyorum 3 vakit Bembeyazlar şimdi

Ben 15 yaşındayım fakat ağzımda bir tane süt dişi kalmış.Doktorda şaşırdı.Bunun ne işi var burda dediSonra çekti dişi.Ağrı vardı dişte.Ama büyük ihtimal yenisi çıkmaz dedi.İnşallah çıkar ya.

• canlasın bakalım biraz

Benim de ön dişlerim ve azı dişlerim arasında çürük var ama çok acıtmıyor.Diş doktoruna gitmeyi planlıyorum.Sizce nasıl bir tedavi uygular?Ön dişlere dolgu yaparsa güzel gözükür mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Don't Stop The Party

canlasın bakalım biraz

Benim de ön dişlerim ve azı dişlerim arasında çürük var ama çok acıtmıyor.Diş doktoruna gitmeyi planlıyorum.Sizce nasıl bir tedavi uygular?Ön dişlere dolgu yaparsa güzel gözükür mü ?

Yaptırdın mı
  • -yorumları okumadım-

az once disciden geldim kucuklugumden beri hep dislerim curuk ve discilerle ugrastim
    hic istemeyerek gidiyorum ama memnun olarak cikiyorum
    gercekten hic korkulacak birsey yok istersen pm den de sorabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I'm-uzi

-yorumları okumadım-

az once disciden geldim kucuklugumden beri hep dislerim curuk ve discilerle ugrastim
    hic istemeyerek gidiyorum ama memnun olarak cikiyorum
    gercekten hic korkulacak birsey yok istersen pm den de sorabilirsin

Hocam sağolasın konu eski çoktan hallettim tüm diş işlerini toptan
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.