Şimdi Ara

. (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
15
Favori
46.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-F845E7A86

Bu mesaj silindi.

fazla düşünmedin mi sence? neyse bişey demeyelim yine tapınanlar gelip linçlemesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F845E7A86

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

yayınlayabilirim deyip,insanları beklentiye sokup ortadan kayboluyorsun,ilgi çekmeyi bırak,yarın olduğunda hatırlanmak istiyorsan bunu yamalarınla değil karakterinle yap,ki bu senin için yama yapmaktan daha zor olacak :)

• extagon kullanıcısına yanıt

Bu yazılanlar senin etrafına olumsuzluk saçan biri olduğunu gösterir. Birkaç kelime oyunu yaparak, laf sokarak mı karakterinle hatırlanacaksın? Profilindeki cümle ne kadar nefretle dolu olduğunu kanıtlar nitelikte. Nefretini buraya kusarak anca faydalı olmak için boş vakitlerini harcayan insanları soğutmuş olursun. Ben yıllardır dishonored 2 ve bu yamayı takip ediyorum. Eğer sen de takip etseydin bilirdin ki bu yamaları yapan adam takıntılı bir adam. Uğraştığı işi mükemmel seviyeye çıkarmadan sunmayı sevmiyor. Üstelik bu özveriyi hiçbir karşılık istemeden gösteriyor. Biraz da olsa gösterilen emeğe saygılı olsan bir şey kaybetmezsln.

• Forumdaki 3-5 tane gercek ceviri calismasindan birisi olan bu konuya da dadanmislar. Bloklayip gecin, kendinizi yormayin.
    Kolay gelsin hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Outsider One hocam altyazılar yok demişsiniz.

Acaba oyun oynarken alt tarafta çıkan yazıları kastediyorsanız beklemekte fayda var bence :)

• Perşembe akşamı indirimlerde üzerinde çalıştığınız yamaya güvenerek oyunu almayı planlıyorum.Yamalarınız çok kaliteli, başarılarınızın devamını diliyorum kolay gelsin...

• Dishonored 2'de durum nedir o da testteydi  

• hocam altyazıları olmadan hikayeyi filan nasıl anlayacağız

• Hocam yamanın son halini paylaştınız mı? Göremedim de. @Outsider One

• Yaptığınız iş kolay değil sizler sayesinde Türkçe oyun zevki yaşıyoruz kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan altyazılar türkçe değilse neyin yamasını yapıpı boş ego kasıyorsun bu arada sayın führer.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.