Şimdi Ara

Discovery Format Ekranında kaldı (Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, cihaz servisten yeni geldi. Google hesabı ile giriş yapıp uygulamaları yükleyecektim. Fakat google klavye yoktu (ne mesajlarda ne de diğer uygulamalarda gelmedi) telefonda yani hiç bir şekilde klavye girişi yapamadım. Telefonu yeniden başlattım sorun devam ediyor. Sonra telefona format atmak istedim kendi içerisinde yedekleme ve format bölümünden sıfırladım . Cihaz aşağıdaki formatlama yerinde kaldı. Ne yapmam lazım yarım saat oldu tık yok sürekli ekran yenileniyor. Hiç bir tuş işlemiyor. En sonunda batarya çıkardım ses açma+ power tuşuna basmama ve teli pc ye bağlamama rağmen direk alttaki ekrana atıyor kendini.
    Ne yapmamı önerirsiniz. Tekrar servise göndereceğim yarın, bir çaresi var mıdır ?

Discovery Format Ekranında kaldı (Yardım) Discovery Format Ekranında kaldı (Yardım)

• gönder servise onlar uğraşsın başın ağrımasın
  • SyLaR046 kullanıcısına yanıt
    stock romu tekrardan flashla
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdurrahmandi

stock romu tekrardan flashla

Stock romu buldum tekrar kurmak istedim. Fakat cihazı bilgisayara veya şarja taktığımda kapalı olmasına rağmen direkt bu ekrana atıyor. Teli bataryasız bilgisayara bağladığımda, verilen talimatları yapmama rağmen cihaz açılmadı. Batarya taktığımda doğrudan bu ekrana atıyor yine. Yine yeniden servis yolu göründü. Cevap için teşekkürler.
    peki cwm felan hiç birşey açmıyor mu bataryayı takdığında direk bu ekran mı geliyor?
  • abdurrahmandi kullanıcısına yanıt
    Sadece bu ekran geliyor, telefona herhangi yolla güç (pc ye bağlama veya şarj aleti ile) girdiğinde veya teli açmak istediğimde doğrudan bu ekrana geçiyor. Başka bir yazı gelmiyor. Teli demin servise gönderdim, bakalım nasıl bir çözüm getirecekler.
    büyük ihtimalle yaparlar
  • Aynı problemi yaşıyorum, telefon eski bir telefon ama kurtarmaya çalışıyorum. Var mıdır çözüm bilen?

• Yeni yazılım atmayı deneyin. (İnternete videolar mevcut) Eğer çok bir bilginiz yoksa telefon tamircilerine başvurun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.