Şimdi Ara

Discovery Elite [SORUN HALLEDİLDİ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
29.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: maseyasi

quote:

Orijinalden alıntı: Arv3lo

GÜÇ TUŞU BOZUK TEL KAPANDI BU MODA GEÇTİ NASI AÇICAM ÇIKICAM BU MODDAN

çok zaman geçmiş üzerinden.Ama ben yine de yazayım. sorunla ilgili webde arama yapanlar bulaşşın.
    Bir şekilde fastboot mode giriyor ve her yeniden başlatışınızda bu mode takılı kalıyor ve telefonunuz açılmıyorsa sorun muhtemelen kilit tuşundan kaynaklanmıştır.Basılı tutup yeniden başlatabiliyorsanız,önce telefonu kapatın.Olmuyorsa şarjın bitmesini bekleyeceksiniz.Sonra telefon kapalıyken ses açma ve kapama tuşlarına basılı tutun.Bunu yaparken 3-5 saniye sonra tuşlar basılıyken şarj soketini takıp çıkarın birkaç kez.Sonra tuşları ve soketi bırakın,telefonunuzu açın.Aaçılacaktır.Ben çok uğraştım sağolsun bu yöntemi yazan kişi

Hocam telefon kırıldı kenarda duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maseyasi M kullanıcısına yanıt
    merhabalar benim elimde general mobile discover elite 32gblik version var ama fastboot moda girdi ve bidaha cıkmadı daha doğrusu cıkamıyorum çünkü telefonumun ses açma kapatma tusları bozuk ve sadece fastboot modda bilgisayara bağlayıp odin programı ile rom atayım dedim oda olmadı cünkü fastboot moddayken telefonu bilgisayar algılamadı(bilgisayar windows7) yani nasıl rom atacagımı bilmiyorum sizin bir bildiğiniz varsa yazabilirirmisiniz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.