Şimdi Ara

Discovery Air Alınır mı ? (Kullanıcıları Lütfen Gelsin) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: şakirdayı

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

quote:

quote:

Arkadaşlar oyunla falan işim yok. Whattsap birde DH da takılırım. Telefonu sırf şekil için istiyorum. Kullananlar memnun mu ?

Şekli yerinde bir telefonda soket problemi çıkmasın bunda da demedi deme

Soket probleminin yeni modellerde giderildiği özellikle söylendi ama uzun süre kullanmadıkça bilemeyiz.

Problem çıkarsa telpa konusunda başın ağrır söyleyeyim soket arızasına kullanıcı hatası diyen bir firmadan bahsediyorum.Paranı riske atma git arkadaşında dediği gibi asus zenfone6 al.

Adam yakışıklı telefon alacam diyor siz en çirkinini söylüyorsunuz. iyi güldüm. Şu zenfone önerenler bi bitmediniz arkadaş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Want to

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

Updullah

Ne denmesini bekliyorsunuz ki hala?

Hocam kullanıcılardan yorum almak istiyorum. Sonuçta bir defa telefon alıyoruz hata yapmak istemem. İnternette bu telefon hakkında yeterince bilgi bulamadım.

Discovery yerine Asus zenphone almak daha mantıklıbir tercih oolacaktır. 2gb ram mevcut daha iyi bir grafik birimi ve daha iyi bir yazılımı var. Ve Asus uzunca bir süre destek verecektir

Saolun ama zen 5 in ekranı büyük geldi ayrıca kasa kalitesi ve inceliğide tatmin etmedi kamera ve ekran da keza öyle. Ram işlemci hikaye zaten günlük kullandımda rahat ediyim yeter bana.

http://youtu.be/XyL41Dee6hs

Şurda uzun kullanım videosu çıkmış. İzlemenizde fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar oyunla falan işim yok. Whattsap birde DH da takılırım. Telefonu sırf şekil için istiyorum. Kullananlar memnun mu ?

Şekli yerinde bir telefonda soket problemi çıkmasın bunda da demedi deme

Soket probleminin yeni modellerde giderildiği özellikle söylendi ama uzun süre kullanmadıkça bilemeyiz.

Problem çıkarsa telpa konusunda başın ağrır söyleyeyim soket arızasına kullanıcı hatası diyen bir firmadan bahsediyorum.Paranı riske atma git arkadaşında dediği gibi asus zenfone6 al.

Adam yakışıklı telefon alacam diyor siz en çirkinini söylüyorsunuz. iyi güldüm. Şu zenfone önerenler bi bitmediniz arkadaş..

Gösterişten ziyade kullanım o fiyata daha iyi bir telefon söyleyin:)

• ne olursa olsun markası general mobile mı ? evet... beş para etmez.Yazık günah paranızı çöpe atmayın
  • Güzel telefon. Buradaki olumsuz yorum yapanlar genelde farklı markaların fanboylarıdır. O yüzden gidin inceleyin içinize sinerse alın. Soket sorunu falan tarih oldu artık yeni modellerinde böyle sorunlar çıkmıyor.
  • zam gelmiş 898 tl olmuş
  • Ürünü Ciddi zam Geldi. Ben sana discovery 2 plus'ı önerebilirim. Daha üstün performanslı aynı fiyatlı.

https://www.indirimkartimda.com/general-mobile-discovery-2-plus-akilli-cep-telefonu-p
  • Saolun arkadaşlar İphone 5 aldım memnunum.

• ben gmd alalı nerdeyse 2 yıl olcak. o zamanlarda sırf ince diye almıştım discovery'i. aman nazar değmesin maşallahı var. hala kullanıyorum. kapakta bi kaç çatlak oluştu. en az 20 kere düşürmüşümdür normal yani. şimdi de bu air'i alasım geliyor sırf bu zarifliğinden dolayı. tek sen değilsin yani böyle düşünen. gerçi elimdeki daha eskimedi ama karar veremiyorum bi türlü
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.