Şimdi Ara

Dış ünite Fan motoru Arızası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Daıkın 18.000 btu inverter klimamın dış ünite fan motoru arızasını tespit ettim gece yarısı kıvılcımlar atıyodu ve fan motorunu söktüğümde ağır bi yanık kokusu ve zor dönüyo elle görsel olarak yanık kartta bir sorun göremedim bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz ne kadar dır? tamir olanığı mümkünmü? üzerinde yazanlarsa şöle KFD-380-50-8C GT AC 8 Şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: EgE_Boİ

Merhabalar Daıkın 18.000 btu inverter klimamın dış ünite fan motoru arızasını tespit ettim gece yarısı kıvılcımlar atıyodu ve fan motorunu söktüğümde ağır bi yanık kokusu ve zor dönüyo elle görsel olarak yanık kartta bir sorun göremedim bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz ne kadar dır? tamir olanığı mümkünmü? üzerinde yazanlarsa şöle KFD-380-50-8C GT AC 8 Şimdiden teşekkürler

fan motorunu madem sökmüşsün
    fan motorunun üzerindeki teknik bilgilere uygun
    numunesine göre birtane alıp takacaksın
    buradan bukadar yardım
    daıkın klima kullanacaKSIN fan motorunu tamire kakışacaksın mantıksız bir mail
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahçup

fan motorunu madem sökmüşsün
    fan motorunun üzerindeki teknik bilgilere uygun
    numunesine göre birtane alıp takacaksın
    buradan bukadar yardım
    daıkın klima kullanacaKSIN fan motorunu tamire kakışacaksın mantıksız bir mail

dostum klimadan az çok anlıyorum amacım bu motorlarla ilgilenen biri varmı fiyatı ne kadardır nette araştırdım ama bulamadım ondan paylaşım için yazdım dünyanın parasını vermek istemiyorum
  • hocam malesef daikin parçaları dünya para. bir bobinajcıya götür derim en azından bir baksınlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.