Şimdi Ara

Diş teli fiyatları ne kadar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
5
Favori
40.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 28 yaşındayım dişlerime tel taktırmayı çok istedim. Hatta bir kliniğe gittim ve oradaki diş hekimi senin dişlerin telle düzelmez, ameliyat lazım dedi ve tavırları da gelirsen gel gelmezsen gelme havasındaydı. Bu moral bozukluğunun ardından da uzunca bir süre diş tedavimi erteledim. Diş teli tedavisinden kaçtım. Dişlerimin durumu ise alt dişlerimde çarpıklık var. Ancak üst tavşan dişlerim ve her iki yanındaki iki dişim yani toplamda 6 dişimde problem var. Tavşan dişlerimden biri biraz arkada ve diğerine göre uzun kalıyor aynı sırada olmadıkları için ağrı da yapıyor. Hatta bu ağrı nedeniyle üst dişlerimi komple kaplayan bir aparat kullandım. Bundan sonra tel takılması gerekiyordu. Anlattığım sebeple taktırmadım. Sizce işlerim tel tedavisi ile düzelir mi? Ve diş teli fiyatları konusunda bilgi verebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lightsmare L kullanıcısına yanıt
    Merhaba öncelikle uygun diş teli tedavisi ile düzeltilemeyecek diş yapısı yoktur. Çene problemlerinde ve dar çene yapısı gibi durumlarda kısmi düzelme olabilir. Sadece bazı vakalar ekstra tecrübe ve ekstra eğitim gerektirir. Bizce diş teli tedavisi için öncesi - sonrası resimleri inceleyip size benzeyen hastaları bulmalı ve nerede tedavi gördüler ise sizde aynı yerleri tercih etmelisiniz . Yani iyi bir klinik aramaya devam etmelisiniz. Saygılarımızla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre.isikgoz

Merhaba öncelikle uygun diş teli tedavisi ile düzeltilemeyecek diş yapısı yoktur. Çene problemlerinde ve dar çene yapısı gibi durumlarda kısmi düzelme olabilir. Sadece bazı vakalar ekstra tecrübe ve ekstra eğitim gerektirir. Bizce diş teli tedavisi için öncesi - sonrası resimleri inceleyip size benzeyen hastaları bulmalı ve nerede tedavi gördüler ise sizde aynı yerleri tercih etmelisiniz . Yani iyi bir klinik aramaya devam etmelisiniz. Saygılarımızla.
    Teşekkür ederim, umarım dediğiniz gibi bu problemim diş teli ile çözülür.

• Selamlar, benim de sorularım olacaktı. Ben de diş teli yaptırmak istiyorum. Ve dişlerimin durumuna göre diş teli fiyatları hakkında sizden bilgi almak istiyorum. Öncelikle benim alt çenemde iki tane implant var. Dişlerim ise ayrık. Fiyat durumuna göre diş telini alt veya alt-üst şeklinde yaptırmak istiyorum. Dişimde implant olduğu halde dişlerime diş teli tedavisi uygulanabilir mi? Uygulanırsa fiyat ne olur? Bir de taksitlendirme yapıyormuşsunuz. Acaba kaç taksit yapıyorsunuz?

• Reyhan.trk R kullanıcısına yanıt
    Tabi ki implantlı olan dişlere de diş teli yapılabilir. Biz sizin durumunuza benzer hastalarımıza da uygulama yapıyoruz. Tedavi süreci ise; İmplant olduğu yerde kalır. Diş teli tedavisi bittikten sonra ise implantın üstündeki kaplama, yeni dişlerin konumuna göre yeniden yapılır. Çift çene 4500-5500 arası tek çene 2500-3500 arasında olacaktır. Ve bu tedavi de taksitlendirme tedavi sürecine bölünecektir.

• Diş teli fiyatları konusunda yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Elimde artık net bir veri var. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Nergishatem

Merhabalar,

Sizin diş teli fiyat listenizden hesaplama aracına tıkladım. Ve diş problemim dişlerimin her iki çenede ayrık olması. Ve 4500-5500₺ çıkardı. Acaba sizin fiyatlarınız bu fiyatlarla eş değer mi? Ödeme planı tedavi ücretine göre değişir mi?

Ben de bu programı kullanıp, tek çene ve görünmez diş teli için 3000-4000 aralığında fiyat aldım. Benim alt çenemde problem var. Üst çenem iyi duruyor. Bu verdiğiniz diş teli fiyatları alt veya üst çene olmasına göre değişir mi? İkinci olarak da şöyle bir durum da olabilir: üst çenemde sadece bir dişim çapraşık olduğu için görüntüyü bozuyor. Bu dişi de tel tedavisine sokarsak eğer alt çenem ile üst çenemdeki tek diş için diş teli fiyatlarınız ne kadar değişir? Cevaplarınızı bekliyorum.

Diş teli fiyatları ne kadar

• Najiboo N kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Tek diş dahi olsa o çeneye Diş Teli takılmalı ki eğri olan dişi traksiyona alsın ve düzeltsin. Alt çene veya üst çene tedavisi fark oluşturmaz. Çift çene görünmez dil TEli fiyatı 6000-6500 tl civarıdır. 13-14 ay tedaviniz sürmüş olsa 14 eşit taksitle ödeme yapabilirsiniz .

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre.isikgoz

Merhabalar. Tek diş dahi olsa o çeneye Diş Teli takılmalı ki eğri olan dişi traksiyona alsın ve düzeltsin. Alt çene veya üst çene tedavisi fark oluşturmaz. Çift çene görünmez dil TEli fiyatı 6000-6500 tl civarıdır. 13-14 ay tedaviniz sürmüş olsa 14 eşit taksitle ödeme yapabilirsiniz .
    Cevaplar için teşekkür, size sormak istediğim ve benim için önemli olan bir konu daha var. Kız kardeşime bir başka diş kliniğinde diş teli yaptırdık. Dişindeki teller ağzında 3-4 defa kırıldı. Ciddi problemler yaşadı ve inanın işkence yaşattılar kardeşime. Ve bütün hataları kardeşimde buldular, hatta ek ücret talep ettiler. Ancak gerçek sebebini araştırmalarımız üzerine öğrendik, o klinik yerli diş teli takıyormuş(daha ucuza mal ettikleri için) ve ithal diş teline göre arada ciddi kalite ve dayanıklılık farkı varmış. Bu sebepten problemleri yaşamışız. Sizce de diş telinin ithal veya yerli olması arasında fark var mı? Ve siz hangi diş telini hastalarınıza kullanıyorsunuz?

• Najiboo N kullanıcısına yanıt
    Diş Telleri ve braketler kalitesiz üretilmiş malzeme olarak tedavide kullanılırsa ; tedavinin etkisiz olması , sıklıkla kopmalar ve braketlerde dişlerden ayrılmalar ortaya çıkar. Hastalar için ağrı, ek maliyetler oluşturur. Bu nedenle biz kaliteli Diş Teli ve braket kullanmak zorundayız. Amerikan üretimi kalitesini ispatlamış . malzemeler kullanıyoruz. Ülkemizde Yerli implant olmasına karşın, yerli braket ve Diş Teli üretilmemektedir.

• Yukarıdakihttps://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://www.alpdent.net/once-sonra linkten öncesi-sonrasına tıkladım. Düzelmeler gayet güzel görünüyor. Bu hastalar sizin kendi hastalarınız mı? Benim üst çene dişlerim de ayrık. Dişime tel yapılacak tedavi ne kadar sürer? Dişler arası boşluk kalır mı? Boşluk kalırsa nasıl doldurulur?

• akif3525 A kullanıcısına yanıt
    Sayfadaki tüm resimler bizim tedavimizle sonuca ulaşmış hastalarımızın önceki ve tedavi sonrası halleridir. Sizin gibi ayrık dişlerde Diş Teli tedavi sonrası boşluk kalmamaktadır. Böylelikle implant veya köprü protez gibi ek tedavilere ihtiyaç olmaz. İyi günler..

• Alpdent’ten randevu alacağımı önceki yorumumda söylemiştim. Dediğim gibi randevu aldım ve muayeneye gittim. Buradan görüşlerimi ve karşılaştığım güzel olayları paylaşacağım. Öncelikle randevu almak için aradığınızda en erken 2-3 gün sonrasına randevu veriyorlar. Belirtmek gerekir ki randevu ücretsiz. Randevuye saatinde gitmek de önemli arkadaşlar. Çünkü yoğun bir çalışma ortamı var. Neyse randevume gittim. Açıkçası içeri girince ortamın enerjisi sizi etkiliyor ve muhtemelen burada tedaviye başlayacağım diyorsunuz. Her yaştan hastalar vardı. 15 yaşında çocuk da var, 30-40 yaşında insanlar da var. 50-60 yaşında bayanlar da vardı. Ancak ağırlık genç kesimdi. Daha fazla uzatmayayım. Emre Bey beni muayene etti. Diş teli, kullanımı ve tedavi süreci hakkında tatmin edici açıklamalar yaptı. Ortamın enerjisinin üstüne profesyonel bir yaklaşımla tedavi sürecinin anlatılması sizi daha da ikna ediyor. Tabi insan içeri girince ister istemez ortamın hijyenine bakıyor. Hijyen konusunda da çok iyiler, öyle ki birisi sürekli temizlik ile uğraşıyordu. En sonunda da en önemli kısma geçtik yani fiyat kısmına geçtik. Dişlerim her iki çenede de çapraşık. Dolayısıyla diş telinin iki çeneye takılması gerekiyor. Çift çene için bana 4.500₺ fiyat verdiler ve tedavi süresince taksite böldüklerini söylediler. Benim tedavim 15 ay sürecek ve ayda 300₺ gibi gayet makul bir taksit ödemem gerekecek. Her şey bu kadar olumlu gidince ben de tedaviyi kabul ettim ve şu an dişlerimde alıştırma teli dedikleri sürece alıştırma telleri var. Teşekkür ederim Emre Bey!

• Site Adı: diyalog.net

Site Kayıt tarihi : ( İstege bağlı )

Site Anahtar kelimesi : diyalog, diyalog sohbet, sohbet, chat sohbet, chat odaları, sohbet odaları, chat siteleri, sohbet siteleri , chat , SOHBET

Site Açıklaması : Sohbet , Sohbet Odaları , Chat , Online Sohbet
  • MehmetAliH. M kullanıcısına yanıt
    Biz teşekkür ederiz ...

• Mrb emre bey. Benimde bi sorum olacakti. cocuklugumdan beri ust disimde kopek disinin yanindaki dis eksik bu yüzden öndeki 4 disim ayrık vaziyette.alt cenemde bozukluk veya eksiklik yok. Ben bi kac ortodonti hekimlerine muayene oldum ve sadece ayrik ust dislerime tel takmak istedigimi soyledim, onlarsa hem alt hem ust ceneye tel takmamiz gerek dediler sebebi de alt ust çene iliskiliymis sonra cene duzgun kapanmaz fln dediler sadece üst olmaz diyorlar. Bunu para icin mi soyluyorlar emin degilim.cunku tek 3000bin cift 6000 tutuyor. Sizce tek çene olur mu?

Diş teli fiyatları ne kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lalati3 -- 8 Ocak 2019; 18:42:18 >

• lalati3 L kullanıcısına yanıt
    Merhaba benzer vakalarda tedaviyi tek çenede uyguladığımız oluyor çift çenede. Bu durum alt ve üst dişlerinizin birbiriyle ilişkisiyle ilgili. Alt ve üst dişleriniz arasında tedavi sonucunda istediğimiz ilişkiyi elde edemeyeceksek bu durum tedavi bitirildikten sonra dişlerde bozulmaya sebep oluyor. Sonuç olarak sizin diş teli tedavinizin nasıl uygulanmasının doğru olacağını söyleyebil emiz için alt ve üst dişlerinizin ilişkisini görmemiz gerekir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte  karar vermek için  için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50  -0 212 219 09 08) alınız.
    Saygılarımızla

• Emre.isikgoz E kullanıcısına yanıt
    Cevabiniz için teşekkür ederim. Son birşey daha danişacağim. Diyelim tek üst çene yaptık ve sene sonunda tellerin cikardiktan sonra alt ust çene kapanma sorunu oluştu bunun için herhangi bi mudahale duzeltme işlemi yapilabilir mi var midir bir çözümü?

• lalati3 L kullanıcısına yanıt
    Merhaba , alt çeneye tel takma kararını birlikte karar verip alt çene kapanma için optimal şekle getirilmeye çalışılır.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.