Şimdi Ara

Diş Hekimliği Hakkında Bilgi Almak İsteyenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
1.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diş Hekimliğiyle ilgili sorusu olanlar sorabilir(Diş hek 4.sınıfım)

• Hocam, ilk sene ortalama kaç saat çalıyordunuz, bir de istanbul üniversitesi hakkında bir malumatınız var mı(hocalar sıkıyor, sosyal imkanlar iyi vb.)?

• Tekrar tercih hakkınız olsa yine yazar mıydınız ve Ege üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz
  • hocam iş imkanı nasıl? mezun olunca direkt kendi yerinizi mi açmak zorundasınız yoksa özel bir yere girip mi çalışıyorsunuz ilk seneler.

• Bana da yazabilirsiniz (iü çapa dönem3)

• Ribas0 kullanıcısına yanıt

Hocam maziye gittim ya olduk bile 3. sınıf ne günlerdi...

• Daneres kullanıcısına yanıt

Hocam egede 3. dönemim pm atabilirsiniz

• nukleikasit kullanıcısına yanıt
    Hocam artık şey sahneleri yaşıyoruz.

diş kaçsın 3’üm.. kaç sene.. 5, kaç sene kaldı? 3.. nasıl ya
  • Hocam sıralamam 6580 ne önerirsiniz. Sizce yeditepe gelir mi (geçen sene 6k ile kapattı) iyi bir fakülte mi ne düşünüyorsunuz ? İstanbuldan başka hangi fakülteleri önerirsiniz
  • Sultan_Baybars kullanıcısına yanıt

Hocam sınav haftaları ders çalışıyordum sadece sabahşadığım oluyordu bu haftalarda onun fışında genelde pratik alıştırma yapıyordum

• hocam özelde okuyup bitirsem iyi para kazanır mıyım mezun olduktan sonra

Hocam hiç düşünmeden yazardım,ege üniversitesiyle ilgili hocalarının çok kaliteli olduğunu biliyorum

• Dtcasper D kullanıcısına yanıt

Hiç düşünmeden yazacağım hocam ilk tercihe 21k dan kapatmış ben 20k yaptım umarım gelir bu sene de 22 den falan kapar sanırım geçen sene 3k gerilemiş

• Mezun olduktan sonra uzmanlık yapabilirsin, devlette çalışabilirsin ya da özel klinikte çalışabilirsin kendi yerini açman şart değil zaten yrni mezun biri için hem ekonomik hem tecrübesizlikten dolayı klinik açmak mantıklı değil

• aliemre461 kullanıcısına yanıt

İnşallah gelir 😄 hocam istanbul fakülteleriyle ilgi pek fikrim yok maalesef

• El becerine ve girişkenliğine bağlı olağanüstü paralar kazanan da var aylık 9-10k ile yetinenler de var

Ben de gelir diye düşünüyorum şimdiden hayırlı olsun

• Dtcasper D kullanıcısına yanıt

Maddi kaygım neredeyse yok hocam o kısım halledilir ben mutlu olayım da derdim bu umarım gelir  

• Hocam 37.751 yaptım Kıbrıs'taki üniler sıralama düşmesiyle tutar gibi Kıbrıs ta diş okunur mu ve ben okuyana kadar iş durumları vesaire ne olur
  • 34.9 k gelir mi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.