Şimdi Ara

Dış bakım öneri.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar şöyle 93 model opel astramız var. Var diyorum ama yok gibi. Çok bakımsız kaldı ancak 6 ayda bir çalıştırırım inanmazsınız tek marşta çalışır! Yani iç aksamına kesinlikle güveniyorum ama dışı beni yakıyor. Ne kadara dışını adam edebilirim fikir öneri verebilecek arkadaşlar var mı? Teşekkürler.

Dış bakım öneri.

• Sat bana hic ugrasma hocam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckobat_78

Sat bana hic ugrasma hocam :)

Sat arkadaş birazda o yansın............................
  • Hazır müşterisi var. Sat gitsin.
  • valla 3000 veririm hemen peşin
  • airarmada A kullanıcısına yanıt
    Teklifi artırıyorum. 3,250 !
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrEvo

Teklifi artırıyorum. 3,250 !

etmez okadar 4 lastik lazım
  • Yahu bakım için öneri istiyorum sat diyonuz. Baba yadigarı bu adam etmek istiyorum, sadece sizden fikir istedim.
  • görünüşe göre boyası solmuş, jantlar paslanmış.

bu fotodan görülen bu. Boyatmak istemezseniz düzgün bir ustada pasta cila yapılır. Aracın rengine uygun "renkli cila" uygularsanız en ekonomik çözüm olur.

jantlar da ya değişmeli ya da revize edilmeli, lastiğe temaz ettiği noktalar paslı, hava kaçırabilir.

takım şeklinde çıkma jant-lastik alabilirsiniz.

En ekonomik çözüm budur.
  • Pas var mı, çürüme ne kadar ciddi? Ön takım ne alemde? Tek marşta çalışması sizi yanıltmasın. Görünmeyen kısımlar hariç 2-3bin tl ile ayağa kalkar gibi duruyor. Kaporta düzeltmesi, boyası, jantı, lastiği, yürür bakımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-100DED1C1 -- 7 Şubat 2017; 21:29:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Insider

Pas var mı, çürüme ne kadar ciddi? Ön takım ne alemde? Tek marşta çalışması sizi yanıltmasın. Görünmeyen kısımlar hariç 2-3bin tl ile ayağa kalkar gibi duruyor. Kaporta düzeltmesi, boyası, jantı, lastiği, yürür bakımı

İstanbul avcılarda oturuyorum. Öyle önüme gelen birine boya için emanet edemeyeceğim için fikir almak istedim sizlerden. Evet iki çamurlukta uç taraflarında az çürüme var onun dışında görüldüğü gibi solda ufak bi vuruğu var. İç kapı contalarıda sıkıntılı olduğunu düşünüyorum ve iç aksamında baskı balata bir kaç ay daha götürür balatalar 2 yıl önce tamirciye götürdüğümde bişiy yoktu dedi amortisörler biraz sertleşti çok yumuşaktı şindi şahin gibi oldu. :) bunların dışında bişiyi yok. 3-4 bin e kadar bütçe ayırıcam hazirana kadar ama bunun içinde vergiler muayenesi ıvırı zıvırı da olacak. :D

• C.H.N kullanıcısına yanıt
    Bu bütçe ile çok rahat kurtarırsınız. İyi bir usta bulmak önemli. Kolay gelsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.