Şimdi Ara

DiRT 4 Çıkış Fragmanı, İnceleme Puanları, Fiyatlar ve Sistem Gereksinimleri (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Psn deki fiyatı görünce steamden satın alacaktım, PS4 de ki daimi ortağım al al dedi, geldi 110 tl ye. 20 tl fazla verdim ama Psn deki arkadaşlarımla yarışacağım için fazlası ile değer. Psn kullananlara sağlam bir ortak şart. Benim ortak ile oyun zevklerimiz hemen hemen aynı.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bööle adelet mi olur! PC 89/ PS4 209tl sonuçda digital oyun bu aradaki fiyat farkını çıkaran nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 6 Haziran 2017; 21:15:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herhangibirkullanici

Şimdi bu oyunun fiyatı 89 TL mi? yoksa 209 TL mi?

Bu fiyatlandırma sistemini anlamıyorum ben. PC 89 tl olan oyun Ps4 de nasıl 209 tl oluyor arkadaşlar.

2'side digital değil mi, 2 sinin de yapım süreci aynı değil mi, 2 sininde bütçesi aynı değil mi?

10 TL 20 TL hatta 50 TL farkı anlarımda. 120 TL fark nedir arkadaş :) Bunun sebebi tam olarak nedir.

Millet kardeşlik yapıp oyunu daha uygun hale getirebiliyor çünkü. Oyun hesabını iki kişi aynı anda kullanabiliyor. Fiyatlar da tuzlu oluyor haliyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nightmare of you

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Herhangibirkullanici

Şimdi bu oyunun fiyatı 89 TL mi? yoksa 209 TL mi?

Bu fiyatlandırma sistemini anlamıyorum ben. PC 89 tl olan oyun Ps4 de nasıl 209 tl oluyor arkadaşlar.

2'side digital değil mi, 2 sinin de yapım süreci aynı değil mi, 2 sininde bütçesi aynı değil mi?

10 TL 20 TL hatta 50 TL farkı anlarımda. 120 TL fark nedir arkadaş :) Bunun sebebi tam olarak nedir.
    </blockquote>
    Millet kardeşlik yapıp oyunu daha uygun hale getirebiliyor çünkü. Oyun hesabını iki kişi aynı anda kullanabiliyor. Fiyatlar da tuzlu oluyor haliyle.

Yav rambocuk açıklamış aşağıda ne kardeşliği korsanı. Oyun her yerde 60 dolar (yurt dışı). Bir tek bizde garip vergiler var. Sebebi budur.

• şu oyuna 22 hazirana kadar aral pençesini uzatmasa da alsam bu fiyattan

• çıksın da oynayalım artık, co pilot eşliğinde evo sürmeyi özledim
  • Dirt Rally ile arasındaki fark nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Ps4 te 120 ye primary hakkı aldınmı aldın 1 ay sonra 110 a haydi 100 e satsan 20₺ ya oyunu oynadınmı? oynadın. Hatta direk aldığın fiyata 120₺ bile satabilirsin.

Steam i geç zaten hesabı satamıyorsun 90₺ ya oyunu oynuyorsun. Haa xo da son çıkan bazı oyunlar ilginç şekilde daha ucuza çıktı psn den doğru ama xo dada hesabı satacak birini bulmanın uzun sürmesi gibi bir risk var.

ps fani olursunuz tamamda ne diye ps yi ovecem diye xboxi itin bir tarafina sokmaya calisirsin ilginc gercekten...nerde xboxta hesabi satacak birinin bulunmasi zor????en kolay xboxta hesap satiliyor cunku psdeki gibi sec aldigin hesabi ana hesabinda oynayamama gibi bir sacmalik yok...xboxta hem cok seri sekilde hemde ciddi ucuz sekilde hesap satislari donuyor..ps de oyna bakayim gta5 i 30 tl yede gorelim...

yani bir tarafi ovecem diye diger tarafi itin bir tarafina sokmaya gerek yok..

dirt4 icin konusmak gerekirse diger serileri gibi guzel olacaktir pre order yaptik bekliyoruz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tabi ki fiyat farkı= aral

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ön sipariş ile aldık Steam'den bekliyoruz bakalım. :P

• Cilalayıp cilalayıp yeni oyun çıkartıyorlar ama hala yarış oyunları adına tek seçenek benim için.

• valla beni cezbeden grafik yükseltmesi olmamış oyunda dirt3 den ne farkı var.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.