Şimdi Ara

#DirenDonanımHaber - 31 MAYIS- Biz Susarsak Ne Kalır Geriye ? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.369
Cevap
21
Favori
85.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • allah rahmet eylesin , vallahi çok üzüldüm . o kadar uğraş , hayaller kur şuraya giderim şöyle yaparım şöyle ederim diye , sonra tüm ömrünü bir meslek sahibi olmak için harcamışken bir *** çocuğunun psikopat zevklerine kurban ol . şahsen , ne adalete ne de demokrasiye inanan bir insanım . bu şerefsiz yakalandı diyelim , nolacak ? hapse girecek orda devlete masraf çıkaracak , bu arkadaş üniversite hayalleri kurarken öldüğüyle kalacak ; diğer lavuk da cezaevinde rahat rahat yaşayacak . böyle salak saçma uygulamalar olduğu sürece daha çok cinayet , hırsızlık olur bu ülkede . bundan 3-4 sene önce memleketimde işsiz bir adam bir çocuğu karnından bıçaklamıştı - çocuk yaşıyor allaha şükür - , neden bıçaklamış olabilir ? dışarıda beş parasız gezeceğime hapse gireyim de ekmek elden su gölden yayayım demiş olabilir mi acaba ? s*çayım modernliğe de kanuna da . böyle köpeklerin cezasını bizzat halka verdireceksin . öyle ibret olacak ki bir daha kimse zengin olduğu için başkasını öldürmeyi düşünemeyecek bile .

• hep öbür dünyada hak ettiğini alacak zaten..
  • Up..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyayi imzaladim. Benim de cocugum var, sacinin teline dokunmaya kiyamiyorum. Yeri geliyor yemiyor yediriyorum, icmiyor iciriyorum.

Kimsenin basina boyle birsey gelmesin, o babanin yerime kendimi koyuyorumda o serefsiz elime gecse gozumu kirpmadan oldururdum...

Zengini fakirden her anlamda ustun kilan ulke duzenine lanet olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "1211927" başvuru numarası ile mesajınız başarı ile iletilmiştir. Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
  • Katili saklayan savcının ,polisin ve hakimin , katilden farkı yoktur. Hepsinin cezalandırılması şarttır.

Edit: Şimdi bu öldürülen çocuk benim kardeşim olsa , elime silah alıp , adliyeyi basıp savcıyı vursam , kim suçlu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cezaalp -- 29 Nisan 2017; 11:47:44 >
  • Başlık açılmış destek için 30 dk de bir girip uplayacagim.

yazar olan varsa destek olsun

https://eksisozluk.com/10-15-yerinden-bicakladim-bicak-kolay-girip-cikti--5354617

• T.C. Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER)’ ne yapmış olduğunuz
    başvurunuz 1700617366 sayısı ile alınmıştır.
    Başvurunuz ile ilgili tüm işlemleri BİMER’in internet adresinden takip edebilirsiniz.

-----------

Cumhurbaşkanlığı Halkla İlişkiler Başkanlığına göndermiş olduğunuz başvurunuz alınmıştır. Başvuru Numaranız 1211953

Göstermiş olduğunuz duyarlılık için teşekkür ederiz. Başvurunuz yasal sürede ilgili Kurum/Kuruluş tarafından değerlendirilip sonucu e-posta/posta aracılığıyla tarafınıza bildirilecektir.

İyi günler dileriz.

Umarım katil şerefsizi en kısa sürede yakalanır.

• uplayın dostlar
  • Pcye geçip gereken işlemleri yapayım konu sahibinin belirttiği şekilde bu olay çok derinden etkiledi beni bu ülkede garibana hep zulüm vardır.

• Acayip sıkıldı canım, başvuruyu yolladım bimere.

Allah kimseye yaşatmasın böyle bir acı, acaba ailesi hala ortalıklarda mı Türkiye'de?
  • doğan haber ajnsı ve anadolu ajansına + müge anlıya gönderdim konunun linklerini ve upp
  • konu up.
  • Bu ülkede adalet duygusu o kadar yıprandı ki artık vatandaş bir gün devlet adalet sağlayamıyor kendi işimi kendim görürüm derse ne olacak. ya da 90'lara mı dönelim mafya babaları işi halletsin?
    Ben o annenin görüntülerini izleyemiyorum bile Allah yardımcısı olsun.
  • Adalet isteyenler için up

• bu üzüntüyü anlatmaya kelimeler yetmez. katilin yakalanması gerekir ama pek ümidim yok.
  • up

• İlk değil ve son olmayacak böyle giderse

https://www.google.com.tr/amp/m.milliyet.com.tr/amp/hem-olumune-sebep-oldu-hem-de-gundem-2307629/

Böyle tipler kibirli olur, her işini her engeli sözde makamları ve saygınlıkları ile ve paraları ile çözerler.

Hal böyle olunca kendilerini dünyanın hakimi ve karşı konulamaz güçlü hissederler.

Bu şerefsizin yanında 10 tane de köpeği var dikkat ederseniz. Ki yalakalarıda çoktur haliyle..

Sözün özeti bir ülkede adalet ve ceza sistemi bitik ise bu olaylar normaldir.

Biz tabii ki halk olarak elimizden geleni yapmalıyız ve bu tür olayların kendi başımıza geldiğini düşünerek empati kurmalıyız. Bu alçak umarım yakalanır ve cezasını bulur.

Ama bu dünyada adalet sağlanmaz ise Allah ın adaletinden de kaçamaz.

Zaten bu dünyada adalet olsa idi Ahiret e ne gerek kalırdı.?

• Yukarı

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.