Şimdi Ara

DİREKSİYON USTA ÖĞRETİCİ'LİĞİ (DİREKSİYON ÖĞRETMENLİĞİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
67.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Doğrudur geçme notu 70.Ama sınavda yapılan doğru hareketlere değil hatalara kötü puan veriliyor.Bu puanların toplamı alınıp 2 ye bölünür.Çıkan puan 30 un altındaysa geçer üzerindeyse kalır.Sizi kırmak istemedim ...
  • Hayır kırılmadım, bunu da nerden çıkardınız ? Sonuçta ikimizin de dediği doğru. Aldığı eksiler 30 puanın altındaysa, zaten doğal olarak 70 üzeri not almış olur... haklısınız...
  • Bir anda öyle hissettim sanki ...
  • DİREKSİYON EĞİTİMİ İLE TRAFİK VE ÇEVRE BİLGİSİ USTA ÖĞRETİCİLİĞİ KURSLARININ BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR.
    İLİMİZDE AÇILACAK OLAN DİREKSİYON EĞİTİMİ İLE TRAFİK VE ÇEVRE BİLGİSİ USTA ÖĞRETİCİLİĞİ KURSLARIYLA İLGİLİ MÜRACAAT ŞARTLARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR
    DİREKSİYON EĞİTİMİ USTA ÖĞRETİCİLİĞİ KURSU AÇIKLAMALAR :

KURSA KATILANLARDA ARANACAK ŞARTLAR İLE MÜRACAAT İÇİN İSTENEN BELGELER:
    1- En az lise mezunu olduğuna dair noter tasdikli öğrenim belgesi
    2- Öğreticilik yapacağı sınıftan en az üç yıllık sürücü belgesi sahibi olduğuna dair noter tasdikli ehliyet örneği (ilgililerin fiilen araç kullanması gerekmektedir.) ve nüfus cüzdanı fotokopisi
    3- T.C. Ziraat Bankası Bursa Şubesinde/Heykel (Kurslarla ilgili açılan 37220079-5001 nolu hesaba yatırılan 50.00.-YTL (elli) ’lik banka dekontu aslı.(Banka dekontları her kursiyerler için ayrı ayrı alınacak ve dekontlarda kursiyerin adı ile kurs adı mutlaka belirtilecektir.)
    4- Kursiyere ait 2 adet fotoğraf (fotokopi ve bilgisayardan çoğaltılan fotoğraflar kabul edil-meyecektir.)
    5- Form dilekçe

MÜRACAAT TARİHLERİ : Müracaatlar 08 Mart-08 Nisan 2010 tarihleri arasında
    doğrudan İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Öğretim Bölümüne
    yapılacaktır.
    KURSUN BAŞLANGIÇ-BİTİŞ
    TARİHLERİ İLE SAATİ : 19 Nisan-08 Mayıs 2010 SAATİ: 18:00
    KURSUN YERİ : Osmangazi Atatürk Anadolu Lisesi

TRAFİK VE ÇEVRE BİLGİSİ USTA ÖĞRETİCİLİĞİ KURSU AÇIKLAMALARI

KURSA KATILANLARDA ARANACAK ŞARTLAR İLE MÜRACAAT İÇİN İSTENEN BELGELER:
    1- En az yüksek okul mezunu olduğuna dair noter tasdikli öğrenim belgesi
    2- En az bir yıllık B,C,D ve E sertifika sınıfı sürücü belgesi sahibi olduğuna dair noter tasdikli ehliyet örneği
    3- Nüfus cüzdanı fotokopisi
    4- T. C. Ziraat Bankası Bursa Şubesinde/Heykel Kurslarla ilgili açılan 37220079 - 5001 nolu hesaba yatırılan 50.00.-YTL (elli)’ lik banka dekontu aslı. (Banka dekontları her kursiyerler için ayrı ayrı alınacak ve dekontlarda kursiyerin adı ile kurs adı mutlaka belirtilecektir.)
    5- Kursiyere ait 2 adet fotoğraf (fotokopi ve bilgisayardan çoğaltılan fotoğraflar kabul edil-meyecektir.)
    6- Form dilekçe

MÜRACAAT TARİHLERİ : Müracaatlar 08 Mart- 08 Nisan 2010 tarihleri arasında
    doğrudan İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Öğretim Bölümüne
    yapılacaktır.
    KURSUN BAŞLANGIÇ-BİTİŞ
    TARİHLERİ İLE SAATİ : 17 Mayıs – 05 Haziran 2010 SAATİ: 18:00
    KURSUN YERİ : Osmangazi Atatürk Anadolu Lisesi
    ri mutlaka noterden tasdikli olması gerekmekte olup, diğer tasdikli belgeler kesin-
    likle kabul edilmeyecektir.
    Bu Duyuru 3147 Kere Okundu

• arama yaptım ama bulamadım bende ılgılenmeye karar verdım bılgılerı paylaşırsak sevınırım arkadaşlar,mesala ankda ne zaman acılır bılgısı olan varmı
  • Benim bildiğim öğretmenler emekli oluncaya kadar görev yapamıyorlar. Yani boşuna sertifika almayın.
  • arkadaşlar kurs tarihlerini ve başvurularını nereden takip ediyoruz, bilgisi olan varmı?
  • öncelikle selam kardeşlerim ben 1988 den beri bir fiili bu işi yapan ender hocalardan birisiyim merak ettiginiz her türlü soruyu cevaplayabilecek kapasite ve bilgi sahibiyim her soruyu sorabilirsiniz 05354548585/05555195790 buradanda yardımcı olabilirim maaş konusu biraz farklı hiç bir kurs hak ettigimiz sözleşmede imza attıgımız üçreti vermiyor fakat yargı yoluyla geçmiş haklarını alan bir çok dostum oldu tşkler aeo
  • tşklerr
  • tşklerr
  • babam ehliyet kursunda müdür :)

akşam öğrenip cevap veririm pm ile sorularınıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozn.Onl

babam ehliyet kursunda müdür :)

akşam öğrenip cevap veririm pm ile sorularınıza

iyi olur tşk
  • il milli eğitim müdürlüğü yılın belirli zamanlarında bunun için kurs açıyor

direksiyon usta öğreticiliği kursu ve çevre trafik öğretmenliği için

kursa müracat ediyorsun en çok hangi ilçeden talep varsa kurs orda açılıyor benim gittiğim zaman istanbul güngörendeydi

kurs 1 sürüyor o birayın sonunda sınav oluyorsun 60 puan üstünde not alırsan sınavı kazanmış oluyorsun ve sana bir belge veriyorlar o belge ile direksiyon usta öğretici oluyorsun

benimde var o belgeden kaç para maaş alıyorlar bilmiyorum

ssk yatıyorlar aylık 1000 tlden

birde ayda 250.00 para alıyorum tanıdık bir kurstan

sadece belgem onlarda çalışmıyorum yani ben
  • tşk
  • *
  • Direksiyon Usta Öğreticiliği Kursu, şu an Kırıkkale açılacak.

Kursa katılmak için aranan şartlar;
    - En az 3 yıllık ehliyet sahibi olmak
    - A2,B,C,D,E ehliyet sınıflarından herhangi birine sahip olmak
    - Adli sicil kaydının temiz olması
    - En az lise veya dengi okul mezunu olmak.

Kursa kayıt yaptırmak için;
    - 1 adet Nüfus Cüzdanı Fot.
    - 1 adet Ehliyet Fot.
    - 1 adet Adli Sicil Kaydı (Savcılık temiz kağıdı olarakta geçer)
    - 1 adet Diplama veya Öğrenim Belgesi Fot.

Ehliyetiniz ve Usta Öğreticilik Belgeniz var diyelim. Bu durumda sürücü kurslarında Usta Öğretici unvanıyla direksiyon öğretmenliği yaparsınız. Sigortanızı genelde en alt basamaktan yatırırlar. Maaşınız resmiyette ne olursa olsun, pratikte kurs elden maaş veriyorsa 250 ila 1000 TL arası para alırsınız (sürücü kursunun şirket büyüklüğüne bağlı). Kadrolu çalışırsanız sigortanız genelde 30 gün üzerinden yatar. Ders ücretli çalışırsanız sigortanız resmiyette sizi kaç gün çalıştırdılarsa o gün sayısı üzerinden yatar. Herhangi bir devlet kurumunda kadrolu olarak çalışanlar hafta 8 saat olmak üzere ders ücretli olarak çalışırlar. Kamuda çalışmayanlar haftada 40 saat olmak üzere ders ücretli veya kadrolu olarak çalışabilirler.

Başka öğrenmek istediğiniz husus olursa yardımcı olmaya çalışırım. Ama cevabı hemen veremem.

• tşk
  • şuan ankara yenimahalle demetevler halk egitimde ön kayıt ve kayıt işlemleri yapılıyor
  • Antalya da Halk eğitim kurs başvuruları basladı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.