Şimdi Ara

Dindar huzurlu hissedecek diye hayatımızdan ödün vermek. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cami'ye giriş 5tl olsa bütün camiler boş kalır bu ülkede

• Bu şekilde yapmaları normal ve doğal. Çünkü kendileri yapamadıkları için kuduruyorlar.

Mesela ben bazı akşamlar viski içerken viski bardağımı foto çekip wp duruma atıyorum ve gelen mesajları okuyorum. Öyle bir mesajlar geliyor ki oha lan diyorum. Ve bu mesajları atanlar da gençken ayyaş olana kadar içip sızan kişiler. Şimdi yaşlandılar ve doktor içkiyi yasakladı. Eee bunlar da içki karı kız yok ve mecburen camiye yöneldiler. Ben de içki içerken foto atınca cinnet geçiriyorlar. Kuduruyorlar kısaca.

Sonra ben sürekli geziyorum. Yine foto atıyorum. Bu sefer 'senin işin gücün yok mu da geziyosun aylak aylak' diyorlar. Lan sana ne sana ne ! Neymiş efendim çok gezmek yoldan çıkarırmış. Hadi lan oradan mk salağı.

Bu gibi bi sürü örnek var daha. Din ve kitapla alakası yok. Sadece kendileri yapamadıkları için kuduruyorlar. Başka hiçbir sebebi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tek diyeceğim en çok içki tüketilen illerden birisi Konya’dır ama sorarsanız en dinci olanlarda onlardır.

Huzur içkiyi yasaklamakla falan olmaz. İlk önce insan olacaksın, sonra dinin gerekliliklerini yapacaksın. Bu forumda bile isim vermeyeceğim ölmüş bir insanın arkasından saydırıp, hacı hoca cemmatleri sabunup sonra da gelip birlikte yaşayalım diyen insanlar var, aynı şekilde insanların inançları ile dalga geçip, bundan mutluluk duyan kişiler var. O yüzden ilk önce insan insan olucak sonra gerisi gelir zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samuray_x -- 21 Eylül 2021; 16:33:17 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aga madem öyle yasaklayın şu şişesine tükürdüğümün içkisini herkes rahatlasın.

Ama olmaaaz … sonra vergiyi nerden toplayıp diyanete yığacaklar. Sonra demogoji yapacak malzemeyi nereden bulacaklar.

Tiksindim artık yeter yaaa.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • The Alim kullanıcısına yanıt

Gezmek iyidir

Dindar huzurlu hissedecek diye hayatımızdan ödün vermek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahsettiğim tiplerden biri gelmiş bak . Birader içki senin için bir adap meselesi olabilir. Benim için değil. Benim için adap olmayan bir şeyi istediğim yerde yaparım.

Ben sana saygı duymak zorunda falan değilim.

Lokanta da içerim barda da içerim yeringeldi mi çimlere uzanır orada da içerim.

Senin bana karışma hakkın yok. Kendinde o hakkı arama

Git evinde usul usul otur beni görmek istemiyorsan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.