Şimdi Ara

Dimmu Borgir-The Sacrilegious Scorn (Vokal Cover)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba.Sizlere sunacağım video bana aittir,sizden videoya yorum yapmanızı bekliyorum.Mikrofonun kalitesi gerçekten berbat,elimden geldiğince uğraştım ancak bu kadar sonuç alabildim.
    Yorumlar dürüstçe,kalp kırmadan ve sevgi ile yazılırsa çok mutlu olurum teşekkürler... :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tRRtEKJ2qlo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tristiana -- 13 Ocak 2013; 15:59:15 >

• Dostum, tavsiyem biraz daha profesyonel yap işini. Ekipmandan bahsediyorum.Eziğinden bi usb'li ses kartı ve vasat bir mikrofon al. Background indirip öyle söyle. Duyduğuma göre brutalimsi fakat çok nefes harcadığın bir vokalin var. Diyafram egzersizlerine çalış bol bol. Sesi boğazdan yapmaya çok zorlama zarar verebilirsin. Karnına çek nefesini ve öyle söyle. Ve en önemli olan nokta Su! Egzersizlerini yaparken,şarkı söylerken yorulduğunda hemen su iç. Sarhoşluktan sonra mideye cila çekmek için çorba içersin ya aynı mantık. Sonradan yamulmayasın diye su iç biraz daha yumuşasın boğaz. Soğuk şeyler veya sok sıcak şeyler yeme şarkı söylemekten önce ve hemen sonra. Yaptığın brutal vokale bakılırsa tahminimce 2-3 dakikalık bir şarkı söyleme deneyiminden sonra boğazın çok yoruluyor hatta kısık sesli bile konuşuyor olabilirsin. Heh en son olarak da ; Gayet güzel bana kalırsa. Elinden geldiğince kontrollü olarak çalışmaya devam et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sage29 -- 13 Ocak 2013; 20:21:50 >

• çok amatör olmuş açıkçası pek beğenmedim, daha iyi olabilirsin ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: sage29

Dostum, tavsiyem biraz daha profesyonel yap işini. Ekipmandan bahsediyorum.Eziğinden bi usb'li ses kartı ve vasat bir mikrofon al. Background indirip öyle söyle. Duyduğuma göre brutalimsi fakat çok nefes harcadığın bir vokalin var. Diyafram egzersizlerine çalış bol bol. Sesi boğazdan yapmaya çok zorlama zarar verebilirsin. Karnına çek nefesini ve öyle söyle. Ve en önemli olan nokta Su! Egzersizlerini yaparken,şarkı söylerken yorulduğunda hemen su iç. Sarhoşluktan sonra mideye cila çekmek için çorba içersin ya aynı mantık. Sonradan yamulmayasın diye su iç biraz daha yumuşasın boğaz. Soğuk şeyler veya sok sıcak şeyler yeme şarkı söylemekten önce ve hemen sonra. Yaptığın brutal vokale bakılırsa tahminimce 2-3 dakikalık bir şarkı söyleme deneyiminden sonra boğazın çok yoruluyor hatta kısık sesli bile konuşuyor olabilirsin. Heh en son olarak da ; Gayet güzel bana kalırsa. Elinden geldiğince kontrollü olarak çalışmaya devam et.

Öncelikle teşekkür ediyorum,doğru söylüyorsun nefesi fazla harcıyorum ve dediklerini de uygulayacağım bundan sonra. :)

Saygılar... :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Tristiana

quote:

Dostum, tavsiyem biraz daha profesyonel yap işini. Ekipmandan bahsediyorum.Eziğinden bi usb'li ses kartı ve vasat bir mikrofon al. Background indirip öyle söyle. Duyduğuma göre brutalimsi fakat çok nefes harcadığın bir vokalin var. Diyafram egzersizlerine çalış bol bol. Sesi boğazdan yapmaya çok zorlama zarar verebilirsin. Karnına çek nefesini ve öyle söyle. Ve en önemli olan nokta Su! Egzersizlerini yaparken,şarkı söylerken yorulduğunda hemen su iç. Sarhoşluktan sonra mideye cila çekmek için çorba içersin ya aynı mantık. Sonradan yamulmayasın diye su iç biraz daha yumuşasın boğaz. Soğuk şeyler veya sok sıcak şeyler yeme şarkı söylemekten önce ve hemen sonra. Yaptığın brutal vokale bakılırsa tahminimce 2-3 dakikalık bir şarkı söyleme deneyiminden sonra boğazın çok yoruluyor hatta kısık sesli bile konuşuyor olabilirsin. Heh en son olarak da ; Gayet güzel bana kalırsa. Elinden geldiğince kontrollü olarak çalışmaya devam et.

Öncelikle teşekkür ediyorum,doğru söylüyorsun nefesi fazla harcıyorum ve dediklerini de uygulayacağım bundan sonra. :)

Saygılar... :)

Hiç önemli değil dostum. Bizim ülkemiz böyle destek olacağına köstek olur millet. Hayır bi de hepsi bir eleştirmendir ki sorma. Hadi başarılı eleştirmenler olsalar sana bi şey katsalar o da yok. Gelip, konuşup ,gidiyorlar anca işleri bu onların.

• Haklısın "sage29" emek harcanan bir işe hakaret etmek çok büyük saygısızlık.Bir sanatçı olarak en nefret ettiğim şeylerdendir.Dostum. :)

Tanrı yolumuzu aydınlatsın...
  • kayda başlamadan 5-10 dk önce falan metro,albeni tarzı şeyler ye
  • quote:

Haklısın "sage29" emek harcanan bir işe hakaret etmek çok büyük saygısızlık.Bir sanatçı olarak en nefret ettiğim şeylerdendir.Dostum. :)

Öncelikle şu yorumuna bi anlam veremedim "bir sanatçı olarak en nefret ettiğim şeylerdendir" neye göre kime göre sanatçısın anlayamadım yani neyse

Videoya gelicek olursak,beğendiğimi söyleyemem açıkcası. Sesi çıkarma taktiğin yanlış,boğazına zarar verebilirsin bu şekilde. Başarılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peter Tägtgren

quote:

Haklısın "sage29" emek harcanan bir işe hakaret etmek çok büyük saygısızlık.Bir sanatçı olarak en nefret ettiğim şeylerdendir.Dostum. :)

Öncelikle şu yorumuna bi anlam veremedim "bir sanatçı olarak en nefret ettiğim şeylerdendir" neye göre kime göre sanatçısın anlayamadım yani neyse

Videoya gelicek olursak,beğendiğimi söyleyemem açıkcası. Sesi çıkarma taktiğin yanlış,boğazına zarar verebilirsin bu şekilde. Başarılar.

Teşekkürler,ben bir çizerim ve sanatın bir çok dalı var. Acemice yaptığımı belirtmek isterim.

• Yetenekli gibisin ama distorşının dibine vurduğun için sadece gibisin, daha iyi bir şeyler lazım.
    Bence sesin Shagrath'a göre kalın, Nergal'a ne dersin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasan Özbey -- 14 Ocak 2013; 23:39:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Özbey

Yetenekli gibisin ama distorşının dibine vurduğun için sadece gibisin, daha iyi bir şeyler lazım.
    Bence sesin Shagrath'a göre kalın, Nergal'a ne dersin?

Dostum haklısın Nergal gibi kalın söylüyorum Shagrath daha scream,brutal karşımı söylüyor.Ayrıca Behemoth ritimleri biraz hızlı ve uyum sağlamaya çalışıyorum.

Güzel yorumun için teşekkürler...
  • quote:

Hiç önemli değil dostum. Bizim ülkemiz böyle destek olacağına köstek olur millet. Hayır bi de hepsi bir eleştirmendir ki sorma. Hadi başarılı eleştirmenler olsalar sana bi şey katsalar o da yok. Gelip, konuşup ,gidiyorlar anca işleri bu onların.

adam beğenmiyorsa niye destek olsun ? kimse kimseyi desteklemek zorunda değil

dünyanın her yerinde böyle

işini düzgün yapan alkışlanır yapmayan ayıplanır,beğenmedim ama yürü koçum mu diyecek

ses kalitesini ben de beğenmedim ve black metal vokallerinden anlamadığım için yorumda bulunamayacağım ama youtube'da bu tarz işler yapan türk pek yok o yüzden umarım ilerde daha iyi ekipmana sahip olursun da tam halini görürüz

• quote:

Orijinalden alıntı: DonkeySpeed

quote:

adam beğenmiyorsa niye destek olsun ? kimse kimseyi desteklemek zorunda değil

dünyanın her yerinde böyle

işini düzgün yapan alkışlanır yapmayan ayıplanır,beğenmedim ama yürü koçum mu diyecek

ses kalitesini ben de beğenmedim ve black metal vokallerinden anlamadığım için yorumda bulunamayacağım ama youtube'da bu tarz işler yapan türk pek yok o yüzden umarım ilerde daha iyi ekipmana sahip olursun da tam halini görürüz

Fakat beğenmemeyle hakaret etmek arasındaki "biraz" kalın olan çizgiyi bilmiyoruz. Beğenmediysen beğenmediğini adam gibi dile getirirsin ki zaten arkadaş iyi-kötü bi şekilde yorum yapın demiş anlaşılmayan nokta ise yapıcı yorum yapılmaması. "Beğenmedim daha iyi bi' ekipman al " demek çok da zor değil kanımca.

• beğenmedim. daha iyi "bi'" ekipmana falan para verme. kabiliyetsizsin. ne kadar uğraşırsan uğraş sanatçı olamayacaksın. get out.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanMümtazRakMetıl

beğenmedim. daha iyi "bi'" ekipmana falan para verme. kabiliyetsizsin. ne kadar uğraşırsan uğraş sanatçı olamayacaksın. get out.

Teşekkürler,beni sevindirdiğin için. :)

Düşünüyorum da ülkemiz neden böyle? Yazık gerçekten çok yazık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tristiana -- 15 Ocak 2013; 17:04:26 >
  • quote:

quote:

beğenmedim. daha iyi "bi'" ekipmana falan para verme. kabiliyetsizsin. ne kadar uğraşırsan uğraş sanatçı olamayacaksın. get out.

Doktor kendi halinde oynasin dedi eseleme ulkeyle alakasi yok cikintilar olcak elbet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

e düzgün eleştiri yaptık yine mi beğenmedin
  • quote:

quote:

quote:

e düzgün eleştiri yaptık yine mi beğenmedin

Estafurullah beğendim ama lütfen konuyu terk et!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.