Şimdi Ara

Dilciler nasildi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
6.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tyt 110,75 ve ydt 77,5 ilk 100e girer mi sence?
  • sanırım sınav çok kolaydı, 10 yıldır ingilizceye elimi sürmedim 55 net yaptım
  • 75D 5Y
    Istediğim yer İÜ Rus Dili ve Edebiyatı.
    Herkes için hayırlısı olmuştur umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • silip değiştirdiğim soru büyük ihtimalle ilk 100den etti vay be kader

• 114-5 (1 boş) tyt
    76-4 dil
    Zorlar mi ilk 100'u? Var midir guvenilir bir siralama sitesi bildiginiz. Puango sıkıntılı sanirin hep 1. gosteriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 78-2, tyt 60 falan. Kaç k olurum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • robotfrom1984 R kullanıcısına yanıt
    Panpa bunlar sürekli geçen kelimeler.
  • 21 yaşındayım, 18 yaşındayken sadece Ygs'ye girmiştim bu sene kendimi denemek için girdim sıfır çalışmayla. Valla TYT Türkçe sorularından farkı yoktu soruların. Dünya kadar paragraf sorusu ve cevaplar da yine birbirine çok yakın ne ne değil ayırt etmek gerçekten güçtü ucu ucuna yetiştirdim. Anladığım kadarıyla çok yanlış yapmışım ayrıca o profoundly'nin belasını vermesin 10 tane soruda vardı artık hayatım boyunca unutmam bu kelimeyi.

• 76-4 leri beleşe mi dağıtıyorlar gençler demand sorusunu doğru yapıp sildim nasılım? Bir an aklım karıştı çok sıcaktı odaklanamadım delirecem
  • xooa kullanıcısına yanıt
    valla oylesine girdim burs gelirse diye 2y var biri ilk sorudaki demand'i gormemekten...

• başta demand geldi ama kesin çeldirici acayip ince görülmüş sorudur deyip awareness yaptım

bi tarafımda patladı :D
  • 77-3 geldi,herkes iyi yapmış ama ilk 100 olmucak herhalde :/

• 80 tyt, 80 ydt.
  • Ben de tam aynı şeyi düşünüyordum, herkes çıktı bir tek ben kaldım. Düşünuyordum nasıl bu kadar hızlı çözdüler diye, herhâlde sınav kolay, diye.

• bizim sınıfın da %60 70 kadarı çıktı

demek ki ciddiye girmemişlerdi hocam. ciddiye giren bi insan bence son saniyesine kadar ne olursa olsun her sorunun üzerinden iyi kötü geçer

5-6 tane paragraf sorusunu 3-4 kez okuyarak sonradan değiştirdim ve hepsini doğruya çevirmişim

özellikle dopaminli soruyu. o soruya bi 10 dk falan gitmiştir tahmin ediyorum ama sonuç olarak 3 sorusunu da dogru çıkarmışım. ilk iki sorusunu en başta hep yanlış seçtim, iyice dikkatlice kafa yorunca anca doğruya çıkartabilmişim
  • Öylesine girdim 76-4 çıktı şimdi ciddi bir şekilde tercümanlık düşünüyorum. 94 tytye kaç gelir 2k civarı falan mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordhenrywotton -- 17 Haziran 2019; 0:20:56 >
  • Güzel, sevindim adınıza.

Haklısınız herhâlde, bana şahsen kolay geldi sınav ama herkese de bu kadar kolay gelmiş olamaz diye düşünüyorum.

Bu arada, ben sâdece bir hata bulabildim şu âna dek. Keşke dilci olsaydım demiyor değilim bazen...

• _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt
    Boş yapma adam kesin girer

• Stravdiots S kullanıcısına yanıt
    ...dedi ydt uzmanı.
  • Geçen sene tyt 107,5 bu sene ydt 78,75 sizce ilk 100 getirir mi?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.