Şimdi Ara

---->Dil Bilgisi Kaynak Karsilastirma✓✓

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar arayisim sonucu 2 tane dil bilgisi kitabi buldum. Bunlarin hangisini tercih etmeliyim sizce, foruma da guzel bir tavsiye olur?
    1-https://www.kitapsec.com/mobil/dil-bilgisi-konu-ozetli-tamami-cozumlu-siradisianaliz-yayinlari_urn34641.html

2-https://www.kitapsec.com/mobil/dil-bilgisi-ozel-ders-formatli-konu-anlatimli-yayin-denizi-yayinlari_urn311276.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-975393588 -- 1 Aralık 2018; 18:12:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada sitede kargo bedava kullanabilirsiniz.

• geçen sene de sıradışı analiz forumda konuşuluyordu ama kitapta çok hata olduğunu söyleyenler vardı. herhangi bir türkçe sb yada bilgi sarmal dil bilgisi + önder hoca bence sıkıntın kalmaz (ayriyeten elinde türkçe sb varsa bir daha boşuna dil bilgisi için kitap alma) bide üstüne bu denemeyi çözün unutmamak için zaten sonrasında az bir zaman kalacağı için deneme çözeceksiniz ve unutma gibi bir durum olmayacak.https://www.kitapisler.com/Yayin-Denizi-TEK-Serisi-Dil-Bilgisi-Denemeleri-21x13_44770.html#0

onur soğuk'un linkini attığınız kitabı güzel ama konu anlatımlı onun bide 1006 sorulu kitabı var fena değil ama çözümleri yok tek eksisi o.

• Hocam cevap verdiginiz icin tesekkur ederim, dediklerinizi uygulamaya calisacagim elimde iki tane sb var. Ama onur soguk dil bilgisi yararli bir kaynak mi sizce?

• konu anlatımı güzel aşırı ayrıntı vermek yerine sade ve güzel anlatmış, dil bilgisi kitabındaki soruları ösym tipi diyebilirim güzel ama çözümsüz
  • Hocam çap yayınlarının var çözümlü onu kullanın derim

• Evet hocam suan onur soguk ile cap arasindayim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende çap var ama diğeri hakkında bilgim yok hangisi iyiyse onu alın hocam

• Çap alacagim herhalde biraz arastirdim da, konu anlatimi iyi mi hocam sifira yakinim.

• Hocam aldım ama başlamadım ben. Ama yazarıyla görüşüp almıştım adam çok bilgili bir insan sadece türkçe konusunda değil coğrafya tarih edebiyat bir çok şeye hakimdi çok şaşırdım bir de kitaptan bu yıl sınavda çıkan bir kaç şey gösterdi bu kitap sınavdan önce basıldı, bakın çünkü ben ne çıkacağını biliyorum dedi. Ösym nin sorduğu kelimeleri kırmızı (yani önemli) alana yazmış falan. Etkilendim aldım arkadaşım da aldı o başlamış memnun

• Ne kadara aldiniz hocam sormasi ayip

• Hocam benim Türkçe çok kötü geliyor sınavda 2017de 27.5 2018 de 22 net geldi sanırsam üçüncü yılım o yüzden dil bilgisi paragraf anlam bilgisi 3 kitabı set halinde indirime sokmuşlardı yazarlar buraya geldiği için, paraya acımadım 63.5 tl bayıldım. Ama dediğim gibi gerçekten Türkçe konusunda kötüydüm siz daha iyiyseniz sadece birini alabilirsiniz şu an sadece paragrafını çözüyorum bitirmek üzereyim dil bilgisine de başlayacağım inşallah

• Zahmet edip yazdigin icin cok tesekkur ederim dostum benim de netler 24-27 arasi gidip geliyor. Dil bilgisi sifir oldugu icin. Umarim kolayca hallolur su dil bilgisi.

• Önemli değil hocam umarım düzelir benim biraz da stres kaynaklı soru çözerek aşarım diye düşünüyorum. Sınava doğru Türkçe netim düşüyor çünkü. Şu an 35.5 35 falan geliyor mesela yine sınava doğru düşmeye başlarsa şaşırmayacağım sanırım. Dil bilgisi de paragraf da çözün aksatmayın bana paragraf çözmenin katkısı oldu galiba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.