Şimdi Ara

### DİKKAT İZMİRDE DEPREM OLACAK ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
2
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • izmirde 36 saate kadar deprem olacak az öncede ufakdan sallandık 2-3 saat öncede hafifden bir salladı

dün gecede rüyamda gördüm orda bildirildi dur bakalım ne olacak ?

yıkılan çatlayan binalar görmüşdüm

tahminleri görelim

http://www.koeri.boun.edu.tr/scripts/lst6.asp

izmir korfezi yazan depremler yoğunlukta izmir korfezi kaynaklı olmasada çevresinde bir yerden mesela bayındır felan gibi ani bir kırılma olabilir 5 şiddetinde 2 eprem baya bi sallamışdı izmiri seferihisar sığacık tarafından kırılmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piramitpc2 -- 9 Ekim 2013; 4:18:53 >

• Kahin konuştu. Rüyasına da girmiş. Kesin 10 büyüklüğünde deprem olacak!
  • sen bilirkişi misin sen uzman mısın sen kimsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melancholy861 -- 9 Ekim 2013; 3:59:09 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-197DACAA4 -- 9 Ekim 2013; 4:10:29 >
  • ben 2 izmir depremini bilmiş kişiyim 10 şiddetinde olmaz taş taş üstünde kalmaz

tahminim 5-5.5 şiddeti arasında olcak 36 saat içerisinde tahminim

ilk izmir depremi olduğundan 1saat önce içime sıkıntı girdi deprem olduktan sonra dedim bunun arkasıda gelir 5.4 mü ne tekrar ikincisi oldu.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=49063

ikincisi daha kötü 7.2 şiddetinde deprem olabilir

http://www.haberturk.com/yasam/haber/694329-72lik-deprem-bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piramitpc2 -- 9 Ekim 2013; 4:17:34 >

• İnşallah bir şey olmaz güzel İzmir'ime.

İnsanı olsun görüşü olsun güzel bir şehir.

Bence haarp in işi olabilir bunda. Baktılar halk uyandı.
  • Ege'de depremler azalırsa İstanbul için tehlike artar.Yalnız İzmir'de 300 senedir büyük deprem olmuyor.300 sene önce 25 bin kişi ölmüş.Şimdiki nüfusuna bakarsan,korkmaya başlayın bence
  • kahin benim bi sorum var yanitlar misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben tahminimi söylüyorum genelde gördüğüm rüyada 2-3 güne çıkar 7 gün önce bir arkadaşımı gördüm rüyamd adam aydında oturuyor çankayada karşılaştık gelde tesadüf de

izmirdeki mevcut faylarda ciddi stres birikmiş durumda heleki karşıyaka semti mesela alaybey felan yalı sahil bostanlı buraların altı dolma moloz sallantılar net hissediliyor.

tabii en az 3.2 felan hissedilir ayrıca depremleri tahmin etmekde kahinlik değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: piramitpc2

ben tahminimi söylüyorum genelde gördüğüm rüyada 2-3 güne çıkar 7 gün önce bir arkadaşımı gördüm rüyamd adam aydında oturuyor çankayada karşılaştık gelde tesadüf de

izmirdeki mevcut faylarda ciddi stres birikmiş durumda heleki karşıyaka semti mesela alaybey felan yalı sahil bostanlı buraların altı dolma moloz sallantılar net hissediliyor.

tabii en az 3.2 felan hissedilir ayrıca depremleri tahmin etmekde kahinlik değildir.

Sen bence yat uyu cok uykun gelmiş senin

• quote:

Orijinalden alıntı: xPhoenixx

• olunca görürüz bakalım
  • Nick:piramitpc2

İlluminati,haarp korktum lan
  • Bekliyoruz İzmir de kimseler yok Allah'tan ama göreceğiz

• izmir değil ama saros körfezinde 4.5 civarı deprem olabilir..bilirkişiyim
  • İzmire bir şey olursa çok üzülürüm la

• Umarım tahminin yanlış çıkar ve deprem olmaz kimseye zarar gelmesini istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prckntr -- 9 Ekim 2013; 15:58:30 >
  • İzmir'de deprem olursa dedeler nineler allah belalarını verdi diye söylenmeye başlar. Malum gavur İzmir

Benim kaldığım yer depreme dayanıklı valla. Sülalem raad.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.