Şimdi Ara

Dikkat eksikliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gerçekten çok fazla dikkat hatası yapıyorum,küçklüğümden beri var aslında.psikiyatrist vs çözümü var mıdır yoksa sadece zaman kaybı mı olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vakit kaybi ilac verir sadece. Bir de psikologa gitmek fosforcu davranisidir fazla tasvip edilmez

• Dikkat eksikliğinin belirtilerini araştır. Olduğunu düşünüyorsan psikiyatriste git şikayetlerini anlat. İlaçlık duruma o karar verir.

• Yani fayda sağlayacaksa bu seneye özel fosforlu kalem bile yerim   

• B12 eksikliği var bende mesela. Hap ya da iğne veriyor doktorlar. Kan tahlili yaptır bence hocam. Belki değerlerde bir sıkıntı vardır
  • -Shepard- kullanıcısına yanıt

hocam b12 iğnesi kullanıyor musunuz? eğer öyleyse ne kadar zaman oldu başlayalı?

• köprüden önce son çıkış kullanıcısına yanıt
    Hap kullanıyorum hocam.
  • -Shepard- kullanıcısına yanıt

herhangi bir değişiklik oldu mu? geçen yıl doktor iğne vermişti 5 dozdan sonra bıkmıştım. gözle görülür bir etkisi varsa hapa başlayabilirim aslında ya

• köprüden önce son çıkış kullanıcısına yanıt

Bu konudan annem muzdarip olduğu için eczacıyla konuşmuştuk. Emilen haplar var bi tık pahalı ama etki olarak iğneden daha iyi demişti. Paragöz bir tip gibi değil genç biriydi  

• Haftada bir b12 hap alınabilir aşırıya kaçılmadan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Shock17 S kullanıcısına yanıt

benim gittiğim doktor tam tersi olarak iğnenin daha çabuk etki edeceğini söylemişti ama covid yüzünden bırakmak zorunda kaldım. bu sefer hapa başlayabilirim aslında ama ne kadar sürede bir farklılık elde ederim onu öğrenmem gerek.

• yok hocam vakit kaybı değil

faydaları var ve aşırı derece konsantrasyon sağlıyor ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım baya fayda gördü sınav senesinde

normalde dersin başına oturamayan 5 dakika sonra sıkılan biriydi sonra kırmızı reçeteli ilaç sonrası max konsantrasyon sağlayıp sınavda başarılı oldu

oturduğunda günde 9-10 saati çok rahatlıkla devirebiliyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 12 Mayıs 2021; 0:31:57 >
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

hocam iradesizliğin sonucu sağlığa zarar vermekle mi olmalı. insan kendi kendine motive olabilmeli ben bu dikkat dağınıklığı işini şımarıklık olarak görüyorum. gerçekten istemiyorsan dağılır dikkatin. kırmızı reçete ilaçlar kim bilir ne yan etkiler bırakıyor ilerde kişide.

• elbette yan etkileri var zaten yan etkisi olmayan ilaç yok ama faydası daha çoktur ama bunun kararını doktor verir hocam size uygun olup olmadığını

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

evet bence de

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.