Şimdi Ara

DIJITSU VN 10 KULE TIPI VANTILATOR (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
8
Favori
16.801
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünü alan arkadaşlara hayırlı olsun. Bana da böyle birşey lazımdı ama konuyu atlamışım sanırım. Dün koçtaş'dan Bylss kule tipi aldım bende 169 TL'ye. Gayet sessiz ve iş görür diye düşünüyorum ancak bu fiyata bu ürünü kaçırdığıma pişmanım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daramdrum

ilk 15dk çalıştırdım problem yoktu ancak fanın üst bağlantı demirinden metal gıcırtı sesi gelmeye başladı. Ses giderek şiddetini artırdı şuan olacak gibi değil. Alan arkadaşlar ürünü 15-20 dk çalıştırıp denesinler derim. Sanırım iade edicem.

edit: yukarda dijitsu yazan yerdeki plastiğe baskı uygulayınca ses birkaç dakikalığına kesiliyor. üst bölümde oynaklık var sanırım, rezonansa geçiyor 1 parça ama mantığı anlamadım.

Hocam bende aynı durumdan muzdaribim, benim vantilatörün içine serçe yavrusu koyup yollamışlar. Muhtemelen iade edeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizde 3 te 2 si iyi çıktı birtanesinin kopuk parçaları geldi. iade edeceğiz değişim olmuyor sanırım. ama dikkat edin, tekrar satışa girerse büyük ihtimal iade ürünleri satıyorlar demektir.

hayırlı cumalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mynak19

quote:

ilk 15dk çalıştırdım problem yoktu ancak fanın üst bağlantı demirinden metal gıcırtı sesi gelmeye başladı. Ses giderek şiddetini artırdı şuan olacak gibi değil. Alan arkadaşlar ürünü 15-20 dk çalıştırıp denesinler derim. Sanırım iade edicem.

edit: yukarda dijitsu yazan yerdeki plastiğe baskı uygulayınca ses birkaç dakikalığına kesiliyor. üst bölümde oynaklık var sanırım, rezonansa geçiyor 1 parça ama mantığı anlamadım.

Hocam bende aynı durumdan muzdaribim, benim vantilatörün içine serçe yavrusu koyup yollamışlar. Muhtemelen iade edeceğim.

serçe yavrusu nasıl çıktı hocam

• Benimkide dün geldi pek fazla kullanma şansım oladı ama parasına göre çok çok iyi bence.Yukarıda arkadaşların da yazdığı gibi plastik kalitesi birazdan iyi olabilirdi.

• Guzel firsatmis, kacti.

Tekrar girer mi acaba stoklara?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mynak19 kullanıcısına yanıt
    merhaba, teknik servisi aradım ancak gelme gibi bir durumları yokmuş hatta usta bile şuan burda değil ptesi arayın dediler. servisten umudu kesip vantilatörün içini açıp kendim hallettim sorunu. fanın üst bağlantı demirine kadar söküp makine yağıyla yağlayıp yeniden taktım. 2 saattir gayet sessiz çalışıyor. içini açmayalım diye yıldızın yanı sıra üçgen vida da koymuşlar. hatta 1 adet de gizli vida var onu açmak için de L şeklinde tornavida gerekiyor.
  • quote:

merhaba, teknik servisi aradım ancak gelme gibi bir durumları yokmuş hatta usta bile şuan burda değil ptesi arayın dediler. servisten umudu kesip vantilatörün içini açıp kendim hallettim sorunu. fanın üst bağlantı demirine kadar söküp makine yağıyla yağlayıp yeniden taktım. 2 saattir gayet sessiz çalışıyor. içini açmayalım diye yıldızın yanı sıra üçgen vida da koymuşlar. hatta 1 adet de gizli vida var onu açmak için de L şeklinde tornavida gerekiyor.

Benimkisi de bozuldu , kesintisiz viklemeye başladı. Alete dokunduğum gibi viklemesi susuyor , 30 saniye sonra tekrar başlıyor. Bir çok kişide çıktığına göre aynı sorun belli ki kronik, iade edeceğim artık. Yazık oldu gayet güzel serinletiyordu...
  • Rimesia R kullanıcısına yanıt
    satıcı gayet ilgili: adresimden kargoyla iade almayı teklif etti ancak ben şansımı tamir ettirmek/etmekten yana 1 denemek istedim. dikiş makinası, saç kesme makinası gibi aletlerin yanında makina yağları mutlaka bulunur. bunlarla sesin geldiği yerdeki bağlantı demirini yağlarsanız sorununuz muhtemelen hallolur. ürün depoda uzun süre beklediği için kendi yağı özelliğini yitirmiş olabilir. çok basit 1 sebepten iade etmeyi içim elvermedi. siz de deneyebilirsiniz.
  • quote:

satıcı gayet ilgili: adresimden kargoyla iade almayı teklif etti ancak ben şansımı tamir ettirmek/etmekten yana 1 denemek istedim. dikiş makinası, saç kesme makinası gibi aletlerin yanında makina yağları mutlaka bulunur. bunlarla sesin geldiği yerdeki bağlantı demirini yağlarsanız sorununuz muhtemelen hallolur. ürün depoda uzun süre beklediği için kendi yağı özelliğini yitirmiş olabilir. çok basit 1 sebepten iade etmeyi içim elvermedi. siz de deneyebilirsiniz.

Ne kadar dediğinizi yapıp tamir etmek istesem de eğer problem çözülmezse ürün bu sefer elimde kalacak ve geri verme şansım olmayacak. Bu yüzden riske girmek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirt

Benimki bugün geldi. Evdekilerin Rowenta takıntısı yüzünden kullanmayacağım. İsteyen olursa aynı fiyata verebilirim.

kargo olmasaydı alırdım aslında

• Benım aldığımda sıkıntı Yok gayet güzel ve şık tek sorunum faturası çıkmadı kutudan sızde çıktı mı fatura ??

• quote:

Orijinalden alıntı: Ebuzer11258.

Benım aldığımda sıkıntı Yok gayet güzel ve şık tek sorunum faturası çıkmadı kutudan sızde çıktı mı fatura ??

evet e-arsiv faturanın fotokopisi çıktı,mail adresime de e-arsiv fatura geldi
    eğer teknosadan aldıysanız mail adresinizi kontrol edin
  • ürün güzel mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evren1514 -- 3 Ocak 2018; 5:57:52 >
  • DIJITSU VN 10 KULE TIPI VANTILATOR

Sorunsuz çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirt -- 1 Temmuz 2017; 10:26:57 >
  • quote:

Hocam bende dijitsu yazan yere 1-2 kere bastırdım artık ses gelmiyor sabaha kadar da açıktı tık demedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rimesia

quote:

Benimkisi de bozuldu , kesintisiz viklemeye başladı. Alete dokunduğum gibi viklemesi susuyor , 30 saniye sonra tekrar başlıyor. Bir çok kişide çıktığına göre aynı sorun belli ki kronik, iade edeceğim artık. Yazık oldu gayet güzel serinletiyordu...

Üstteki dijitsu yazısının oraya 1-2 kere sert olarak baskı uygulayıp deneyebilirsiniz. Benim bu şekilde 2 gündür sorunsuz çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mynak19

quote:

Orijinalden alıntı: Rimesia

quote:

Üstteki dijitsu yazısının oraya 1-2 kere sert olarak baskı uygulayıp deneyebilirsiniz. Benim bu şekilde 2 gündür sorunsuz çalışıyor.

Denedim hocam onu da , 1 dakika sonra başlıyor tekrar. İlginç bir sorun. Dün susmuyordu mesela bugün açtım aleti hiç sorun yok. Dün açıkken çok taşıdım belki o yüzden olmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Axib0y

Ürünü alan arkadaşlara hayırlı olsun. Bana da böyle birşey lazımdı ama konuyu atlamışım sanırım. Dün koçtaş'dan Bylss kule tipi aldım bende 169 TL'ye. Gayet sessiz ve iş görür diye düşünüyorum ancak bu fiyata bu ürünü kaçırdığıma pişmanım.

https://www.koctas.com.tr/Kule-Tipi-Vantilator-TF37/27530-39049/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.