Şimdi Ara

DİJİTAL BASKI FORMA ÜRETİM ATÖLYESİ (MİN 5ADET). HALISAHA, KULÜPLER,[DH ÖZEL %10 İNDİRİM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
98
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba Arkadaşlar. Dijital baskı atölyemizde- Halısahalar, Ekipler ve kulüpler için FORMA üretimi yapıyoruz. MİN(5 ADET). Detaylar için arayabilir, özel mesaj ya da whatsapptan yazabilirsiniz.

-İNSTAGRAM KULLANICI ADIMIZ: ''forman.burada'' [Sosyal Medya adreslerimizden referanslarımızı inceleyebilirsiniz.]

AŞAĞIDAKİ FİYATLARA EK OLARAK %10 DH ÖZEL İNDİRİM YAPILMAKTADIR.

- Forma Şort Çorap : 60 TL!

- Forma Şort : 55 TL!

- Tek Üst Forma : 40TL!

- İsim, numara, logo vb. tüm baskılar ücretsizdir!

- Kumaş kalitelerimiz micro-interlok olup ; esnek-fit , anti-bakteriyel ve hemen kuruma özelliğine sahip olup ter tutmamaktadır!

- Tüm ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.

- Teslimat süresi 5-7 iş günü olmakta ve MNG ve ARAS Kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır.

- İletişim ve whatsApp : 0541 418 47 05 - 0551 029 96 71

--- EN AZ 5 ADET SİPARİŞ ALINMAKTADIR!

DİJİTAL BASKI FORMA ÜRETİM ATÖLYESİ (MİN 5ADET). HALISAHA, KULÜPLER,[DH ÖZEL %10 İNDİRİM]DİJİTAL BASKI FORMA ÜRETİM ATÖLYESİ (MİN 5ADET). HALISAHA, KULÜPLER,[DH ÖZEL %10 İNDİRİM]DİJİTAL BASKI FORMA ÜRETİM ATÖLYESİ (MİN 5ADET). HALISAHA, KULÜPLER,[DH ÖZEL %10 İNDİRİM]DİJİTAL BASKI FORMA ÜRETİM ATÖLYESİ (MİN 5ADET). HALISAHA, KULÜPLER,[DH ÖZEL %10 İNDİRİM]DİJİTAL BASKI FORMA ÜRETİM ATÖLYESİ (MİN 5ADET). HALISAHA, KULÜPLER,[DH ÖZEL %10 İNDİRİM]DİJİTAL BASKI FORMA ÜRETİM ATÖLYESİ (MİN 5ADET). HALISAHA, KULÜPLER,[DH ÖZEL %10 İNDİRİM]DİJİTAL BASKI FORMA ÜRETİM ATÖLYESİ (MİN 5ADET). HALISAHA, KULÜPLER,[DH ÖZEL %10 İNDİRİM]DİJİTAL BASKI FORMA ÜRETİM ATÖLYESİ (MİN 5ADET). HALISAHA, KULÜPLER,[DH ÖZEL %10 İNDİRİM]DİJİTAL BASKI FORMA ÜRETİM ATÖLYESİ (MİN 5ADET). HALISAHA, KULÜPLER,[DH ÖZEL %10 İNDİRİM]
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.DİJİTAL BASKI FORMA ÜRETİM ATÖLYESİ (MİN 5ADET). HALISAHA, KULÜPLER,[DH ÖZEL %10 İNDİRİM]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bartug55 -- 9 Ocak 2021; 0:58:59 >

• spor salonları için baskı yapıyormusunuz forma dışında
  • djjay D kullanıcısına yanıt
    Evet fakat polyester kumaşa yapabilmekteyiz.
  • Satışlarımız devam etmektedir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.