Şimdi Ara

Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira! (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
998
Cevap
13
Favori
82.724
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reko

bana 2 gün oldu halen tanımlamadılar yarına kadar beklerim olmazsa arıcam mh yi..

Maalesef bende de durum aynı. Bugünde tanımlamazlarsa bende arayacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de çarşamba günü bağlattım, aynı gün birkaç saat sonra MH'yi arayıp diğer paketlerin tanımlanması için kayıt oluşturdum.

Şimdi online işlemlerden baktım tanımlanmış, herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştı tanımlandığına dair.

Fakat Fenerbahçe paketi 02/09/2022'ye kadar, ADS paketi 03/08/2022'ye kadar tanımlanmış onu anlamadım tam. :D

Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira!
  • Selamlar,

Ne trendyol da ne n11 de, bu yükselen takım hediye paketinden bahsedilmiyor sadece 1 ay yıldız dolu paket hediye diyor. 2.yükselen takım tanımlama isterken problem oluşuyormu bu pakette bu yok vs. gibi ? teşekkürler.

• buyuurr B kullanıcısına yanıt
    Bana tanımladılar ama kanallar açılmamış tekrar arayıp yanlış tanımlamışsınız diye şansımı deneyeceğim zaten maksimum 1 saat içinde hallediyorlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • casparza C kullanıcısına yanıt
    KVKK kanunu kapsamında kişisel verilerinizin işlemesini kabul ederseniz veriliyor
    Müşteri hizmetlerine sorduğumda böyle cevap verildi

• happyfarmer H kullanıcısına yanıt

peki teşekkürler.

• Kupon hala n11'de herkese açık bir şekilde dağıtılıyor, aşağıda ki attığım linkten alabilirsiniz. Daha 10 ağutos'a kadar süresi var. Ayrıca kuponsuz bir biçimde aynı fiyata trendyol üzerinden de satılıyor. Yani kimseden kupon almanıza gerek yok. Aşağıya ikisinin de linkini attım.

Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira!www.n11.com
    Digiturk Taraftar Paketine Özel İndirim Kuponu Fırsatı - n11.com
    https://www.n11.com/kampanyalar/digiturk-taraftar-paketi-tik-hizinda-kupon-kampanyasi
    Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira!trendyol.com
    DIGITURK Yıllık Taraftar Paketi (Uydu) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/digiturk/yillik-taraftar-paketi-uydu-p-122698835?boutiqueId=560167&merchantId=170397

• Zaris kullanıcısına yanıt

Gittigidiyor'da da satışa açılmış orada da kupon yok. Sepette 100 TL hemen indiriyor. Son gün 10 Ağustos alacak olan kaçırmasın derim. Kampanya sonrası fiyatlar yükselecektir.

Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira!gittigidiyor
    Digiturk Taraftar Paketi (FB-GS-BJK-TS) 12 Aylık - Uydu Kurulumlu Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
    https://www.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/digiturk-taraftar-paketi-fb-gs-bjk-ts-12-aylik-uydu-kurulumlu_pdp_660868188
  • merhaba,

Beinconnect uygulaması üyelik boyunca ücretsiz demişsiniz,

acaba evde olmadığım zamanlarda cep ve tablet uygulaması hariç, Android TV uygulamasından açabilirmiyim maçları,

uydu cihazını götürüp izleyebilirim :) ama bu şekilde yanımda cihazı taşımadan internetten izleyebilir miyim,

bilgisi olan yardımcı olabilir mi? bu arada TV ile Uygulamayı aynı anda açmayı söylemiyorum, aynı anda açılmıyor, biliyorum.

teşekkürler şimdiden

• fatih_z kullanıcısına yanıt
    İzleyebilirsin sıkıntı yok aynı evde diğer odadaki tvde rahatlıkla Beinconnect uygulamasından izleyebiliyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fatih_z kullanıcısına yanıt
    Beınconnet 'i indirebildiğin nere varsa orda herşeyi izlersin.(İSO \Android /Web /Apple TV VS..
    * Tabii Paket' in doğrultusunda..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonunuz daha önce başka bir üyeliğe tanımlıysa sorun olabiliyor, beinconnect kullanmıştım daha önce ve girişte problem yaşadım, MH halletti.

• Evet arkadaşlar az once kurulum gerçekleştirildi. Şuan film ve beşgesel kanalları açık ama eleman yükselen takımı seçemedi 24saat sonra müşteri hizmetlerni ararsınız veri paylaşımına onay vererek paketi aktifleştirirsiniz dedi.
    1ay sporun yıldızı paketide bu şekil aktif olacakmış sanırım bana bir hafta sonra arayın dedi böylece 1ay full paket izleyebilirsiniz dedi böyle yapılırmı ben pek emin olamadım

• Beinconnecti indirip login olabilir ancak maçları izleyemez. Sadece web cep tablette izleyebiliyor.

• çok kararsız kaldım...

beinconnect tüm sezon maçları 668 lira.

ama konu başlığındaki paketi alırsam 488 e sadece 2 takımın maçları.

aslında genelde eve yetişemiyorum. beinconnect alacağım gibi.

• Şuan kullandığım hali hazırdaki uydu alıcısıyla izlediğim tüm kanalları, Turksat'a kurulumu yapacağım digitürk uydu alıcısı ile izleyebilirim değil mi? Bununla ilgili sorun yaşayan insanlar duydum. Teşekkürler...

• Arkadaşlar yeni kurulum yaptıracaklara bilgi olması açısından yazıyorum. 9505 model cihazlar, ses sitemi soundbar kullanan varsa tv ile soundbarın tek kumanda kullanma uyumunu bozuyor. Her seferinde açıp kapatırken tv ayrı soundbar ayrı açıp kapatıyorsunuz. 9506 modelinde bu sorunun olmadığı söylendi. Ona göre kurulum yaptırırken bilginiz olsun.

• Arkadaşlar benim kurulum yapılalı tam 4 gün oldu. Ama hâlâ 1 aylık yıldız dolu paket ve ikinci takım (Ads) hediyesi tanımlanmadı. Sizde son durum nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.