Şimdi Ara

Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira! (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
998
Cevap
13
Favori
82.693
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dj-pirdeniz

Bein conneti canlı destekle halettim ama halen hediye paket verilmedi yıldız dolu Paket 1 aylık olan
    Hocam size 2. takım tanımlandı mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İyi akşamlar, bu pakette normal yani ulusal kanallar var dimi arkadaslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hok034 H kullanıcısına yanıt

Evet var

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle0666

Arkadaşlar bağlatan arkadaşlara bir sorum olacak bende sadece bein sports 1 kanalı açık diğer 2 3 4 kapalı sizdede böylemi ?
    Ve 2. Takım ekledim dedi kuran arkadaş müşteri hizmetleri eklememiş dedi eklense ben burdan görürüm dedi şikayet kaydı açıyorum dedi ne olcak görcez ama vallahi pişman oldum keşke hiç bulaşmasaydım 😔

hocam o kanalların kapalı olması normal çünkü siz full paket almadınız. sadece tek takımın maçlarını satın aldınız ve o takımın maçlarının olduğu kanalları izleyebileceksiniz. (tabii yanında herkese açık olan kanallar)

ikinci takım olayını ise kuran kişi yapmıyor, ilk satın aldığınızda sizi arıyorlar hangi takımları istiyorsunuz diye onlar sisteme istediğiniz iki takımı (2.si süper lige yeni çıkan üç kulüp altay, ads ve giresun.) işliyorlar. benim sistemde galatasaray ve altay gözüküyor mesela.

kuran kişi doğru söylemiş yani müşteri hizmetlerinin size 2. takımı sorması lazımdı hediye olarak.

bana sordular ben galatasaray ve altay dedim ikisini de eklediler. müşteri hizmetlerini arayın.

digitürk online işlemler ve beinconnect üyelik ve şifrenizi de yine müşteri hizmetlerini arayarak açıyorsunuz. ben o şekilde açtım sorunsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 28 Temmuz 2021; 22:7:16 >

• Zaris kullanıcısına yanıt

İlk satın aldığımda arayan kişi sordu söyledim kuruluma gelen arkadasada söyledim tamam ekledim dedi ama müş hiz yok diyor milleti kandırıyorlar resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle0666 -- 28 Temmuz 2021; 22:9:59 >
  • Bende sistemde sadece Beşiktaş üyeliği görünüyor .adana demiride söylemiştim müşteri hizmetlerine ama gorunmuyor.arkdaslar ekran görüntüsü atarmi paketlerinin anlarız ozaman ? Hediye için sordum donecekler dediler.donmediler daha

• quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

Hocam size 2. takım tanımlandı mı?

Alıntıları Göster

Valla sistemde gözükmüyor sadece Beşiktaş taraftarı paketi yazıyor hediyede yok adana demirde ? Milletin ki nasıl bilmiyorum ama ilk aradiklarinda iki takım sordular bende soyledim

• quote:

Valla sistemde gözükmüyor sadece Beşiktaş taraftarı paketi yazıyor hediyede yok adana demirde ? Milletin ki nasıl bilmiyorum ama ilk aradiklarinda iki takım sordular bende soyledim

Alıntıları Göster
    İşin garibi banada sordular ve 2 takım yazdırdım. Digiturk bir işi doğru yapsa şaşırırım zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

İşin garibi banada sordular ve 2 takım yazdırdım. Digiturk bir işi doğru yapsa şaşırırım zaten

Alıntıları Göster

Kayıt açtırdım hediye paket için daha dönen olmadı müşteri hizmetlerinden bakalım ne olacak normalde Adana demiride vermediler 1 ay yıldız paketinide inşallah sıkıntı çıkmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle0666

İlk satın aldığımda arayan kişi sordu söyledim kuruluma gelen arkadasada söyledim tamam ekledim dedi ama müş hiz yok diyor milleti kandırıyorlar resmen

Ne olacak peki hocam böyle bir durumda kapatabilirmiyiz ücret iadesi alabilirmiyiz ? Cunkinrssmen dolandiricilik

• dj-pirdeniz kullanıcısına yanıt

Valla kayıt açtılar banada eğerki 2. Takım eklemezlerse n11 de iade et diye seçenek var onu yapacağım kandırıldık resmen

• Fırsatı haber veren arkadaşa tşkler, bence bu fiyata çok uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: max0007

Güzel fiyat.

Ne idüğü belirsiz ne zaman kapanacağı bilinmeyen iptv'lere yıllık 200-250 tl vereceğine veya küfürbaz febeli selçuğun insafına kalacağına aylık temiz 40 tl. ver maçını seyret.

Yanında 3-5 belgesel kanalda varmış mis.

100 tl.lik kupon 3 ağustos'a kadar geçerliymiş.

Bayram sonrası bi bakmakta fayda var.

Galatasaray'ın geçen haftaki ve bu akşamki oyununu gördükten sonra bakmaktan vazgeçtim.

bi de üstüne digitürke para verip 2 kat kanser olmaya hiç gerek yok :)

• Galatasarayın oyunun görünce param cebimde kalsın daha iyi. Tek kurus vermem.Bende vazgectim.

• quote:

Bende sistemde sadece Beşiktaş üyeliği görünüyor .adana demiride söylemiştim müşteri hizmetlerine ama gorunmuyor.arkdaslar ekran görüntüsü atarmi paketlerinin anlarız ozaman ? Hediye için sordum donecekler dediler.donmediler daha

hocam sistemde beşiktaş yazması normal çünkü o paketin adı beşiktaş paketi. eğer müşteri hizmetleri aradığında adana demir'i de söylediyseniz eklemişlerdir. siz yine de müşteri hizmetlerini arayın sorun var mı yok mu diye.

benim sistemde de sadece galatasaray gözüküyor ama altay'da ekli yani. nasıl ekli olduğunu biliyorum? kurulumu yapan elemanın ekranında "altayspor hediye" diye ayrıca belirtilmiş. ama digitürk online işlemler de sadece galatasaray paketi diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 29 Temmuz 2021; 8:51:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

hocam sistemde beşiktaş yazması normal çünkü o paketin adı beşiktaş paketi. eğer müşteri hizmetleri aradığında adana demir'i de söylediyseniz eklemişlerdir. siz yine de müşteri hizmetlerini arayın sorun var mı yok mu diye.

benim sistemde de sadece galatasaray gözüküyor ama altay'da ekli yani. nasıl ekli olduğunu biliyorum? kurulumu yapan elemanın ekranında "altayspor hediye" diye ayrıca belirtilmiş. ama digitürk online işlemler de sadece galatasaray paketi diyor.

Alıntıları Göster

Ben o sistemi görmedim varmı yokmu ads bilmiyorum hocam insaah sıkıntı çıkarmazlar.1 aylık hediye paketiniz hazirmi ? Geldimi bende kanallar açık değil

• Haber veren arkadaşa çok teşekkürler, bende az önce aldım.

588 - 100 TL kupon - 20 TL kupon - 25 TL axess chip para = 443 TL ye geldi. Sadece Fenerbahçe maçı izleyeceğim zaten, 30 maç izlesem tanesi 15 TL'ye bile gelmiyor. Kahve de izlesen maç başı 15-20 TL.

IP Tv cilerin 250-300 TL istediği ortamda bu fiyat bedava ötesi, yok bu lige para verilmez merilmez hikayesi yapanlara sadece gülüp geçiyorum, izleme o zaman arkadaş, izleyene ne karışıyorsun?

Giderayak Bein bedavaya sezon izletiyor bize sağolsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmutti -- 29 Temmuz 2021; 9:6:5 >
  • Arkadaşlar merhaba dün demiştim beşiktaşa ek 2. Takım tanımlanmamış diye ve dün digitürkü arayıp şikayet kaydı bırakmıştım şimdi aradılar ve tanımlamışlar adana demir sporu seçmiştim. Online işlemlere girince 1 ay yıldız dolu paketi ve 1 yıl adana demir spor paketi tanımlanmış görünüyor sizdede tanımlanmamışsa benim gibi digitürkü arayıp şikayet kaydı oluşturun sonra ilgilenip yapıyorlar ve online işlemlerden kontrol edebilirsiniz.

Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle0666 -- 29 Temmuz 2021; 9:43:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xmutti

Haber veren arkadaşa çok teşekkürler, bende az önce aldım.

588 - 100 TL kupon - 20 TL kupon - 25 TL axess chip para = 443 TL ye geldi. Sadece Fenerbahçe maçı izleyeceğim zaten, 30 maç izlesem tanesi 15 TL'ye bile gelmiyor. Kahve de izlesen maç başı 15-20 TL.

IP Tv cilerin 250-300 TL istediği ortamda bu fiyat bedava ötesi, yok bu lige para verilmez merilmez hikayesi yapanlara sadece gülüp geçiyorum, izleme o zaman arkadaş, izleyene ne karışıyorsun?

Giderayak Bein bedavaya sezon izletiyor bize sağolsun.

iptv yi sadece maç yayını olarak düşünmemek gerek. Derya deniz...

• Bilgi için teşekkürler yarın sipariş geçeceğim

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.