Şimdi Ara

Digitürk uydu alıcısıyla normal uydu izleyebilir miyiz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
117.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • mod tuşu aktif değil, sanırım yazılım atılmadan da olmayacak bu meret
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

quote:

Orijinalden alıntı: FerrisClyne

bu konuda yardımcı olucak birisi yok mu?yazlıkta digiturk kullanıyorduk lakin 2 sene bitince kapatmıştık şimdi öyle duruyor alet anteni turksata çevirip normal kanalları izleyeyim dedim sanırım kilitli dekoder,manuel arama dıye bır secenek yok

Mod tuşu aktif ise yani bastığında normal uydu alıcı konumuna geçmiyorsa digiturk merkezine gidin yazılım attırın. Sonra normal uydu alıcının yaptığı işlevleri yapacaktır.

recerverı mı goturup yazılım gunceliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: narsess

quote:

quote:

bu konuda yardımcı olucak birisi yok mu?yazlıkta digiturk kullanıyorduk lakin 2 sene bitince kapatmıştık şimdi öyle duruyor alet anteni turksata çevirip normal kanalları izleyeyim dedim sanırım kilitli dekoder,manuel arama dıye bır secenek yok

Mod tuşu aktif ise yani bastığında normal uydu alıcı konumuna geçmiyorsa digiturk merkezine gidin yazılım attırın. Sonra normal uydu alıcının yaptığı işlevleri yapacaktır.

Evet receiveri götür. Ondan önce dediğimi denedinmi? Mod tuşu çalışıyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: narsess

quote:

quote:

Evet receiveri götür. Ondan önce dediğimi denedinmi? Mod tuşu çalışıyormu?

evet dostum yazını okuyunca denedım ama aktif degil

• O zaman seni digiturk bekler

• Akadaşlar bende digiturk uydu var nasıl açaıpbilerim yardım istiyorum

• DT9103HD model alıcıyı normal uydu alıcı olarak kullanma imkanı var mı? Eski modellerdeki M tuşu bunda işe yaramadı.
  • arkadaşlar dt-7103dh cihazla usb den film izlemek mümkün mü ben beceremedim.
  • Arkadaslar fikri olan varmi acaba
    Digiturk 9504d model recwiver var

Normal turksatta kullanmak istiyorm
    Formatmi atilmasi gerekli

• cihazda uydu bölümünde türksat varsa 12380+27500 yaz kanallar çıkar yoosa menü bölümüne gir 44444444444 yaz orda seçenekleri okle manuel konum açılır ben öyle yaptım
  • Arkadaslar digiturk aldim normal uydudan farki yok ben birsey anlamadim internetli superonline olandan aldim yani digutrk normal uydularin cektigi kanallar var ben bosami simdi para verecem film kanallarini acdirmak istese. Ustune para koyacaklar ben suan normal tv lere para vermis oluyorum bunu film kanallarina ceviremiyozmu yaw ne garip is arkadas 😁😁😁😁😁😁😁

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.