Şimdi Ara

Digiturk'ün son bombası! Faturanızı mutlaka kontrol edin!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Ben geçen yılki aboneliğimi Mayıs 2011'de iptal ettirdim. Bir hafta sonra bir sürü teklif vs kabul etmedim ve kutuyu iade ettim. Kutuyu iade ettikten yaklaşık 1 ay sonra bir görevli aradı ve bana eylül ayına kadar tüm yayınların ücretsiz olacağını, eylül ayından sonra da tüm lig maçlarını, dizi ve film kanalları hariç tüm hd kanalları toplam 37+8 yani 45 liraya izleyebileceğimi, ayrıca 2 adet ücretsiz paket seçebileceğimi ve istediğim zaman bu paketleri özgürce değiştirebileceğimi söyledi. Ben de kabul ettim. Eylül ayı geldi çattı ve faturayı görünce inanamadım:

Giriş Paketi Bedeli 03/09/2011-02/10/2011 üye1 7,24
    Film Paketi Bedeli 18/08/2011-02/09/2011 üye1 6,71
    Film Paketi Bedeli 03/09/2011-02/10/2011 üye1 13,00
    Şampiyonlar Paketi Bedeli 03/09/2011-02/10/2011 üye1 37,00
    Keyif Paketleri Bedeli- (2 Adet) - üye1 8,00
    HD Yayın Bedeli -
    0,00

TOPLAM ÖDENECEK TUTAR
    74,7

Gördüğünüz üzere bana bedava denilen keyif paketleri adı altında belgesel ve spor kanallarından 8 lira, tüm standart kanallar açık denilen kanallar giriş paketi adı altına sokularak 7 lira olarak ücretlendirilmiş. Film paketi olayında sorun yok. 2 Hafta önce aranıp 5 lira daha verin hd yayınlar ücretsiz gibi olsun film paketi alın dediler kabul ettim. Ama asla taahhüt etmedim. Şimdi 1 yıl taahhütlü görünüyor. Bu paketlerin hiçbirine taahhüt vermedim. Dün gece aradım ve ses kayıtlarımın üç iş günü içinde incelenip dönüleceği söylendi. İnsanları gerizekalı yerine koyan firmalardan nefret ediyorum. Sinirle yazdığım için Türkçemde bozukluklar varsa afedersiniz.

• şuan bende aradım müşteri temsilcisini tam 15 dak görüştük
    bizim şampiyonlar paketinin içinde spor max vardı sonra onu ayrı paket yapmışlar 8,00 tl fatura çıkmış hemen iptal edin dedim
  • Ben de yeni üye olacağım ama korkuyorum.
  • Bende şöyle yazıyor ;

Keyif Paketleri Bedeli 2 adet 9,54
    Hoş Paket Bedeli 1 üyelik 19,73
    Şampiyonlar Paketi Bedeli 28/08/2011-02/09/2011 7.16
    Şampiyonlar Paketi Bedeli 3/09/2011-02/10/2011 37.00

Spormax'i eklemişler mi anlamadım ? Birde HD ücreti yok 5 liralık ?
  • Bende bunun için konu açıcaktım ama sağolsun arkadaşımız açmış . Benide babam uyardı 2 aydan beri 10 ar lira faturamızda artış olmuş sırf mart ayından bu yana hediye olarak verikleri spormax kanalının adı değişmiş ligtv 2 ligtv 3 olmuş aylık 7.99 ücreti varmış ve bunu sormadan 2 ay benden tahsil etmişler . Müşteri hizmetlerinde ki yetkiler çok pişkinler faturada size yollamışız ücreti alacağımızı bildirdik diyorlar . Bende hemen digiturk aboneliğimi kapattım 73 lira ceza ödedim ben kurtuldum 300 lirada olsa ödeyecektim çünkü gururuma yediremedim böyle bir terbiyesizliği .

Mart ayında size spormax verelim nba tv verelim diye yalvardırlar keşke almasaydım , birde geri bildirim oluşturuyorlar ama nedense bize bilgi vermiyorlar ne telefonla nede maille bu nasıl bir geri bildirim . İnşallah yetkili birisi donanımhaberde gezerken bu yazımı okur ve bu terbiyesizlin insanları ne kadar aşşaladığını anlar.

6.ay 79,99
    7.ay 80,05
    8.ay 89,98
    9.ay 97,70

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :S -- 8 Eylül 2011; 15:57:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Poyri

Ben de yeni üye olacağım ama korkuyorum.

:) SAKIN OLMA...!!!
    AMA SAKIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.