Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1901. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.522
Cevap
577
Favori
2.764.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18991900190119021903
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beın connect uydu alıcıdan kullandıgın internete baylaman gereken bir uygulama diye biliyorum. Yani normal tv izlemenle alakasız diye biliyorum.
    Kısa zamanda n11 kampanyasından satın alan ve kurulumu yaptıran bi arkadaşımız bilgi verirse çok seviniriz. Tşklr.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam sen n11 yorumlarına bak satıcıya soru sor ben seni yanlış yönlendirmeyeyim bu yeni üyelere özel ic kurulum ücretsiz diyor yani kutuyu getirip kuracaklar anten varsa sorun yok. Ama yeni iptal yaptıysan sana kırulum yapmazlar bir süresi var fakat bi yakının üzerine olur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dj-pirdeniz kullanıcısına yanıt
    Soru cevap bölümünde recıver hakkında soru ve cevap varmış.

• 12359 1 kullanıcısına yanıt

Yeni iptal değil 1 yıl oldu hemen hemen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefly01

Soru cevap bölümünde recıver hakkında soru ve cevap varmış.

Soru cevap bölümü nerde hocam ? Anlamadım özür dilerim

N11 satın alma bölümüne gir orda ürüne yapılan yorumlar. Soru cevap bölümü varmış orda gördüm 👍

Bir kaç ay diye biliyorum vermediklerini sizin çok olmuş durma al kupon herhan kalkabilir 100 lira cok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: 12359

Bir kaç ay diye biliyorum vermediklerini sizin çok olmuş durma al kupon herhan kalkabilir 100 lira cok iyi

Senin kurulumu hocam geldilermi ?

• freefly01 kullanıcısına yanıt

Baktım hocam ordan ben sormuştum o soruyu kaçamak xevap veriyor n11 topu Digitürk e atıyor muamma ..birileri n11 den alıp kurdurduysa cevap verse daha saglam olur hocam

O zaman senle birlikte bende beklemedeyim. Alıp kurulum yaptıran arkadaşlar bilgi verirse seviniriz.

Ben mevcut üyeyim teklif bekliyom bu paketi almadım gelse ne olacak kuracak gidecek bayiyi biliyorsan onlar gelmeden işin tamamlanınca git al kutuyu tak tv ye

• quote:

Orijinalden alıntı: freefly01

O zaman senle birlikte bende beklemedeyim. Alıp kurulum yaptıran arkadaşlar bilgi verirse seviniriz.

Aynen birisi kurduysa söylerse ona göre Alaçam artık ağzım yanmış digiturkten yine baglanacagiz sanırım hiç değilse 40 TL bisiy diil izleriz Beşiktaş maçı ve adanademiri yada digiyi biz arayalım

🦅🦅🦅

• quote:

Orijinalden alıntı: ufes

Biraz once bende n11 uzerinden 100 tl indirim kuponuyla taraftar paketini 488 tl ye aldim.1 yil boyunca fb+adana demirspor maclari1 yil bein connect 1 ayda tum kanallar..sansa bakin ki yarin 588 tl den kurdurmak icin randevu vermistim.bugun 100 tl daha uyguna baglattim..yapamayan olursa yardimci olabilirim

Hocam merhaba n11 den aldınız sanırım digiturku Türksat uydusu evde mevcut kurulum ücretsiz olurmu ?? Ayrıca kutuyu kendileri ücretsiz veriyor degilmi ?? Diğer bir sorum ise Beşiktaş maçları ve adana demiri istiyecem veya altayi verirler mi yeni çıkan takımlardan birini n11 den satın Alacam cevap verirseniz hocam

Hocam aynı paketi aldım az önce.telefonla bir bayan aradı.Hangi takımları istiyorsunuz diye sordu.Fenerbahce ve Altay istedim.Benim binada turksata bakan çanağım var ama Kuruluma.geldiklerinde eutelsat a ceverij diyecem HD kanal daha fazla diyorlardı.Fark kalmadı ise Türksatda kullanabilirim.Kurulum için hafta sonuna randevu aldım.Bakalim hayırlısı

• Bu n11 taraftar paketinin içinde Ulusal kanallar eurosport kanalları da var değil mi?

• cogg C kullanıcısına yanıt

Ulusal vardır da Eurosport olmayabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: legolasbride

Hocam aynı paketi aldım az önce.telefonla bir bayan aradı.Hangi takımları istiyorsunuz diye sordu.Fenerbahce ve Altay istedim.Benim binada turksata bakan çanağım var ama Kuruluma.geldiklerinde eutelsat a ceverij diyecem HD kanal daha fazla diyorlardı.Fark kalmadı ise Türksatda kullanabilirim.Kurulum için hafta sonuna randevu aldım.Bakalim hayırlısı

Çok teşekkür ederim yarın alacam inşallah.. teşekkür ederim

• legolasbride kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım sitesinde taraftar paketinin içeriğinde eurosport ve belgesel kanalları var diye gösteriyor

• cogg C kullanıcısına yanıt

Varsa çok güzel ben beklentiyi düşük tutmuştum

• 
Sayfa: önceki 18991900190119021903
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.