Şimdi Ara

DİGİTURK PLAY 2016-2017 SEZONU İNDİRİM FIRSATLARI (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.089
Cevap
43
Favori
70.468
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spor extra paketi aldım Fenerbahçenin euroleague maçını açtım maç şuan 4. Çeyreğe giriyor ama burada 1. çeyrekteler bir sorun mu var yoksa ben mi yapamadım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyata normal diyen arkadaşlar kombine fiyatlarından bir haber herhalde veya görüldüğü üzere futbolu 4 büyüklerden ibaret sanıyor, şuraya kluplerın kombine fiyatlarını yazayımda belki bir şeyler dank eder yahu. adam 200 liraya kombine alıyor deplasmanların tamamını kahvehanede izlese daha ucuza geliyor adama.
    Bizim ülkemizde pazarlamada iyi sonuçlar getiren tek bir yöntem var, ucuza sat sürümden kazan, nedense uygulanmıyor. Maç özetlerinin bile verilmemesine insanlar veryansın etmedi düşün ki pahalı olmuş kimse almıyor, her yerimiz zaten digital alıcılarla döndü durdu.
    Şampiyonlar ligi, uefa, süper lig, ispanya, ingiltere ve daha nicesi için digital kutu alman lazım.
    Tam ülkede basketbol sevilir bir spor halini almaya başlamıştı onu bile şifrelediler, lig maçını bile paralı izler olduk.

Akhisar Belediye Gençlik ve Spor : 160 - 500 TL. F
    Antalyaspor : 135 TL - 1.200 TL,150 TL - 1.500 TL.
    Beşiktaş : 900 TL ile 5.000 TL.
    Bursaspor : 200 TL ile 2.500 TL.
    Çaykur Rizespor : 100 TL ile 3.300 TL.
    Eskişehirspor : 100 TL - 1.500 TL.
    Fenerbahçe : 1.000 TL ile 8.600 TL.
    Galatasaray : 900 TL ile 5.500 TL.
    Gaziantepspor : 90 TL ile 1.500 TL.
    Gençlerbirliği : 200 TL ile 750 TL.
    Kasımpaşa : 150 TL ile 600 TL. /
    Kayserispor : 110 TL ile 210 TL./
    Torku Konyaspor : 90 TL ile 1.000 TL.
    Başakşehir : 185 TL ile 400 TL.
    Sivasspor : 80 TL ile 250 TL.
    Mersin İdman Yurdu : 130 TL ile 1.010 TL.
    Osmanlıspor : 100 TL. /
    Trabzonspor : 300 TL ile 30.000 TL

• elimde fazla gs paketi var. makul fiyata devredeceğim ilgilenenler dm lütfen.
    edit : paket standart kalite.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybersadıc -- 15 Ekim 2016; 1:17:59 >
  • Bugün ki Gençlerbirliği - GALATASARAY macını kiralayabilecek var mı ?

NOT : NET cok hızlı olmadıgı için STANDART kalite tercihimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arteona -- 15 Ekim 2016; 10:14:26 >
  • ortak hesap arayan arkadaşlar ?ortaklıktan kastınız nedir. malum play 1 den fazla cihazda izlemeye imkan vermiyor.
    her bir ortak farklı takımlı olup herkes kendi takımının maçını mı izleyecek ?
    bu arada gs paketi elimde hala satılıktır. ilgilenenler dm lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybersadıc

ortak hesap arayan arkadaşlar ?ortaklıktan kastınız nedir. malum play 1 den fazla cihazda izlemeye imkan vermiyor.
    her bir ortak farklı takımlı olup herkes kendi takımının maçını mı izleyecek ?
    bu arada gs paketi elimde hala satılıktır. ilgilenenler dm lütfen.

4 büyüklerin maçları genelde aynı saatte olmuyor dolayısı ile herkes kendi takımının maçını farklı zamanlarda takip edebiliyor.
    Kısaca farklı cihazlardan aynı anda izlemiş olmuyorsun.
    Genelde ortakların takımları birbiriyle oynadıgında ise ev sahibi olan maçı izliyor.
  • Galatasaraylı ortak arıyorum standart kalite.

• cybersadıc kullanıcısına yanıt
    Fb paketi de var. Uygun verecem her ikisini de. Dm

• elinde promosyon ya da indirim linki olan var mı arkadaşlar
  • Fbliyim hesap ya da ortaklık arıyorum pm.

• beşiktaşlıyım ortak arıyorum.
  • Galatasaray lıyım ortak arıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fb bjk maçı alınır
  • Galatasaray yada tüm lig standart yada HD kalite uygun fiyattan alabilirim pm atınız arkadaşlar.
  • paketine fbli ortak arayan varsa bana ulaşsın arkadaşlar
  • Harbidende geçen digitürk play alan arkadaşım vardı evine gittim maç takılıp durdu geç gelmesi de cabası yayın desen sövmek istemiyorum bu kadar rezil bir firma daha görmedim gidip para verip bu yayını alan beyinden kusuru vardır diyorum kimse kusura bakmasın.

• umutbara U kullanıcısına yanıt
    Kardeş Ben Superonline fiber kullanıyorum 2 yıl boyunca aldım en ufak bir kasma olmadı hemde 1800k en kalitelisinde. Millete hakaret etmeden önce bir sorgula araştır sorun ne olabilir diye, tabi bunun için beyinden kusurlu olmamak lazım.
  • Digiturkplay 1800K yayınım var. Ligin kalan maçlarını izlemek isteyen güvenebileceğimiz bir GS'li ortak arıyoruz. Gelen arkadaşla seneye de ortaklık kuracağımız için önce tanışıp güvenmemiz gerekiyor. o yüzden ciddi olanlar yazsın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enriqster

Digiturkplay 1800K yayınım var. Ligin kalan maçlarını izlemek isteyen güvenebileceğimiz bir GS'li ortak arıyoruz. Gelen arkadaşla seneye de ortaklık kuracağımız için önce tanışıp güvenmemiz gerekiyor. o yüzden ciddi olanlar yazsın lütfen.

Ortak bulundu teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enriqster

Digiturkplay 1800K yayınım var. Ligin kalan maçlarını izlemek isteyen güvenebileceğimiz bir GS'li ortak arıyoruz. Gelen arkadaşla seneye de ortaklık kuracağımız için önce tanışıp güvenmemiz gerekiyor. o yüzden ciddi olanlar yazsın lütfen.

hocam bu ortaklık işi derbilerde nasıl oluyor?
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.